29 700 300
67 700 300
Anastasia Apartments 2★ bez ēdināšanas
cena par katru ceļotāju
Saloniki / Halkidiki, Haniotis, 90km no lidostas, 100m no pilsētas centra

Villa Vatalis 2★ bez ēdināšanas
cena par katru ceļotāju
Saloniki / Halkidiki, 90km no lidostas, 200m no pilsētas centra

ALEXANDROS APARTMENTS 2★ bez ēdināšanas
cena par katru ceļotāju
Saloniki / Halkidiki, Nea Skioni, 110km no lidostas, 400m no pilsētas centra

viesnīcas apraksts >
viesnīca atrodas jūras krastā
Forest Park Hotel 3★ ar brokastīm un vakariņām
cena par katru ceļotāju
Saloniki / Halkidiki, Kallithea, 100km no lidostas, 2.5km no pilsētas centra

CALYPSO HOTEL 2★ ar brokastīm
cena par katru ceļotāju
Saloniki / Halkidiki, Haniotis, 85km no lidostas, 100m no pilsētas centra

ROYAL STUDIOS 2★ bez ēdināšanas
cena par katru ceļotāju
Saloniki / Halkidiki, Kallithea, 80km no lidostas, 100m no pilsētas centra

Kā iegādāties ceļojumu uz Salonikiem?

Lai iegādātos ceļojumu uz Salonikiem, lūdzu, izvēlieties atbilstošāko no piedāvātajām viesnīcām un ceļojuma datumu. Nospiediet pogu „Rezervēt” un aizpildiet pieteikumu par personām, kuras dosies Grieķijas ceļojumā. Veiciet samaksu, un mūsu konsultants ar Jums sazināsies.

Kad vislabāk doties uz Salonikiem?

No jūnija līdz septembrim gaisa temperatūra Salonikos (Thessaloniki) ir vissiltākā, un tā svārstās no 30°C līdz 35°C. Šajā laikā lietaino dienu ir pavisam maz. Ūdens temperatūra vissiltākā parasti ir augustā. Šajos mēnešos populārākos tūrisma apskates objektus iesakām apmeklēt darbdienās, kad interesentu rindas varētu būt īsākas.

Kāpēc doties uz Salonikiem?

Salonikos nevar neiemīlēties, jo šajā Grieķijas otrajā lielākajā pilsētā ir viss, ko parasti kāro atpūtnieki skaista arhitektūra un daba, vēstures liecības, bagāta kultūras dzīve, izcils ēdiens un Egejas jūras tirkīzzilais ūdens. Varenā un senā Grieķija ar tās mitoloģiju, varoņiem, filozofiem Sokrātu, Platonu un Aristoteli šodien ir īsts Eiropas tūristu magnēts, un otra lielākā Grieķijas pilsēta Saloniki ir viens no aktuālākajiem ceļotāju galamērķiem.

Olimpisko spēļu dzimtene Grieķija kā mūsdienu valsts pastāv vien kopš 1830. gada, tomēr tās vēstures liecības apbrīno visa pasaule. Salonikus Egejas jūras Termaikas līča krastā vēl pirms mūsu ēras ir nodibinājis valdnieks Kasandrs. Tā ir bijusi nozīmīgs ostas, tirdzniecības un kultūras centrs.

Ko redzēt Salonikos?

Pilsētas simbols un slavenākā celtne ir turku būvētais iespaidīgais Baltais tornis krastmalas promenādē, un pilsētā atrodas vairākas greznas, senas baznīcas (Agios Dimitrios, Acheiropolitos, Agia Sofia, Agios Nikolaos Orfanos) un daudzi muzeji, kas piedāvā iepazīt valsts seno vēsturi.

Vēstures interesentiem iesakām apmeklēt Arheoloģijas muzeju, kur ir izstādīti izrakumos atrastie eksponāti, kā arī Bizantijas kultūras muzeju, Maķedoniešu cīņas muzeju vai Tautas dzīves un etnoloģijas muzeju.

Pēc iespaidīgas vēstures izzināšanas atpūtieties pie jūras Halkidīkē, kas ir īsts Grieķijas dārgums – skaisti skati, pludmales un Petralonas ala Katsikas kalna nogāzē.

Izaiciniet sevi un dodieties apskatīt sengrieķu dieva Zeva mājvietu Olimpa kalnā netālu no Maķedonijas robežas ar Tesāliju. Vietējie gidi piedāvā īpašu ekskursiju tikai vīriešiem  – uz Atona kalnu. To sasniegt pat vīriešiem būs grūti, bet sievietēm neiespējami. Kāpēc? Atons ir Svētais kalns, kam ir autonomas klostervalsts statuss. Savulaik Jaunava Marija tur aizliegusi spert kāju jebkurai sievišķai radībai. Šis aizliegums saglabāts līdz šodienai – kalna apmeklējums sievietēm ir tabu, bet vīriešiem, lai pabūtu Atonā, jau krietni iepriekš valstu ministriju līmenī ir jānokārto vairākas formalitātes. Tikai tad ir iespējams pretendēt uz atļauju, kas tiek izsniegtas ļoti ierobežotā skaitā. Atļauja dod iespēju Atona kalnā pavadīt dažas diennaktis, piedalīties dievkalpojumos un maltītēs kopā ar mūkiem. Grieķijas mītiskā gaisotne ir jūsu ceļojuma vērta.

TURCIJA
no 165 €
TURCIJA
KRĒTA
no 179 €
KRĒTA
Bulgārija
no 235 €
Bulgārija

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *