29 700 300
67 700 300
AMAR SINAI VILLAGE 3 ★ ar brokastīm un vakariņām
cena par katru ceļotāju
Šarm eš Šeiha, Naama Bay, 20km no lidostas, 8km no pilsētas centra

CORAL HILLS SHARM EL SHEIKH 4★ ar brokastīm un vakariņām
cena par katru ceļotāju
Šarm eš Šeiha, Naama Bay, 23km no lidostas, 7km no pilsētas centra

Šarm eš Šeiha, Naama Bay, 20km no lidostas, 6km no pilsētas centra

viesnīcas apraksts >
viesnīcā ir ūdens atrakcijas
viesnīcā ir diskotēka
DELTA SHARM 4 ★ ar brokastīm un vakariņām
cena par katru ceļotāju
Šarm eš Šeiha, Naama Bay, 15km no lidostas, 5km no pilsētas centra

CORAL BEACH RESORT TIRAN 4 ★ viss iekļauts
cena par katru ceļotāju
Šarm eš Šeiha, Naama Bay, 8km no lidostas, 15km no pilsētas centra

viesnīcas apraksts >
viesnīca atrodas jūras krastā
OLD VIC RESORT SHARM 4 ★ viss iekļauts
cena par katru ceļotāju
Šarm eš Šeiha, Naama Bay, 18km no lidostas, 2km no pilsētas centra

Šarm eš Šeiha, Naama Bay, 8km no lidostas, 28km no pilsētas centra

viesnīcas apraksts >
viesnīcā ir diskotēka
SHORES ALOHA RESORT 3★ viss iekļauts
cena par katru ceļotāju
Šarm eš Šeiha, Šarm El Šeiha, 18km no lidostas, 8km no pilsētas centra

viesnīcas apraksts >
viesnīca atrodas jūras krastā
Šarm eš Šeiha, Ras Nosrani, 7km no lidostas

viesnīcas apraksts >
viesnīca atrodas jūras krastā
viesnīcā ir ūdens atrakcijas

Kā iegādāties ceļojumu uz Šarm eš Šeihu?

Lai iegādātos ceļojumu uz Šarm eš Šeihu, lūdzu, izvēlieties atbilstošāko no piedāvātajām viesnīcām un ceļojuma datumu. Nospiediet pogu „Rezervēt” un aizpildiet pieteikumu par personām, kuras dosies Ēģiptes ceļojumā. Veiciet samaksu, un mūsu konsultants ar Jums sazināsies.

Kad vislabāk doties uz Šarm eš Šeihu?

Vasaras mēneši atpūtai Šarm eš Šeihā daudziem šķiet pārāk karsti, jo gaisa temperatūra ir ap 40°C, pūš svelmains vējš un pat jūrā glābiņu meklēt būs velti, jo ūdens temperatūra dienā pieturas ap 30°C. Tāpēc šo galamērķi ceļotāji no Eiropas ir īpaši iecienījuši laikā no oktobra līdz aprīlim, lai sasildītos dienvidu saulē, kamēr mājās valda drēgnākā sezona. Šajos mēnešos gaisa temperatūra dažādos mēnešos var būt no 18°C līdz 30°C. Peldēšanai un niršanai piemērotākie mēneši šajā Ēģiptes daļā ir oktobris, novembris un decembris, kad ūdens temperatūra ir vidēji 25°C. Šarm eš Šeihā lietus ir ļoti reta parādība, un nebūs viegli saskaitīt dienas, kad debesis klāj mākoņi. Ziemā siltumu meklējiet Ēģiptē!

Kāpēc doties uz Šarm eš Šeihu?

Šarm eš Šeihas šarmu laikam gan vislabāk novērtē nirēji un akvalangisti, kurus fascinē zemūdens pasaule un Sarkanās jūras koraļļu rifi. Tā ir nirēju un ūdenssporta cienītāju paradīze.

Kūrorta 20 km garajā piekrastē Sīnāja pussalas dienvidos, tās pašā degungalā, ir ne vien sabūvētas daudzas viesnīcas, bet arī atvērtas neskaitāmas skolas nirējiem iesācējiem, kur pieredzējušu instruktoru vadībā apgūt nepieciešamās prasmes un iemaņas, lai arī varētu priecāties par krāšņajiem koraļļiem un brīnumainajām tropu zivtiņām.

Tie, kam labāk patīk peldbaseins, var nodoties ekstrēmām izklaidēm akvaparkā, vai mierīgas atpūtas piekritējiem un vērotājiem iesakām apmeklēt Ras Muhammeda jūras nacionālo parku. Vai jūsu sapnis ir peldēties kopā ar delfīniem? To ir iespējams realizēt El Mezinas ciemā.

Šarm eš Šeiha ir atbilde gandrīz jebkurai ar ūdenssportu vai ūdens atrakcijām saistītai izklaidei. Citi populāri kūrorti šajā Ēģiptes reģionā ir Naama Bay un nedaudz uz ziemeļiem – Haizivju līcis, kur no plēsoņu asajiem zobiem baidīties nevajag, jo… haizivju te nav.

Ko redzēt Šarm eš Šeihā?

Lai gan lielākā daļa valsts iedzīvotāju ir musulmaņi, šeit ir iespējams apskatīt arī nozīmīgas svētvietas, ar kurām saistīti vairāki Bībelē aprakstīti notikumi. Piedalieties izbraukumā, lai gūtu neaizmirstamus piedzīvojumus un iespaidus, kāpjot un sagaidot saullēktu Mozus kalnā. Sīnāja kalna pakājē atrodas pasaulē senākais, joprojām darbojošais kristīgais Sv. Katrīnas klosteris. Dodieties safari ar džipu vai kamieļa mugurā, lai baudītu mums tik eksotisko tuksnesi, iepazītu dabu, sarkanās klintis un beduīnu dzīvi! Lieliska ekskursija būs arī uz Krāsaino kanjonu netālu no Nuveibas un Faraonu salu.

Gardēžiem patiks plašais ēdienu piedāvājums viesnīcu restorānos. Bet tos, kas vēlas baudīt reģiona tipiskākos ēdienus un dzērienus, aicinām nogaršot atspirdzinošo, ēģiptiešu iecienīto piparmētru tēju vai hibiska ziedlapu uzlējumu karkadi.

Derīgi zināt, atrodoties Šarm eš Šeihā!

Brīvdienās Ēģiptē pa rokai jābūt saulesbrillēm, saules pretiedeguma krēmam, galvassegai un vasaras apģērbam. Ēģiptes valūta ir Ēģiptes mārciņa. To no eiro vai ASV dolāru banknotēm varēsiet samainīt arī vietējos valūtas maiņas punktos. Parasti ir iespējams norēķināties arī eiro vai ASV dolāros, tomēr tādā gadījumā pirkumam var tikt pieskaitīta komisijas maksa. Valūtas maiņas punkti un bankomāti ir izvietoti lielākajās pilsētās un pat daudzās viesnīcās.

TURCIJA
no 199 €
TURCIJA
KRĒTA
no 273 €
KRĒTA
Bulgārija
no 259 €
Bulgārija

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *