29 700 300
67 700 300
Mēs jau strādājam 
cb@cb.lv
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Rīga – Vindhuka – Kalahari tuksnesis – Sossusvlei – Swakopmund – Walvis Bay  –  Kamanjab – Twyfelfontein – Etošas parks –  Vindhuka – Rīga
Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?
Garš pārlidojum;
Jārēķinās ar karstumu (līdz + 32-35 grādi);
Ir gari pārbraucieni (250 – 300 km);
Ne vienmēr viss notiek, tā kā gribētos, jo tā ir Āfrika.
1. DIENA, OTRDIENA, 03.11. RĪGA – PRĀGA – VINDHUKA
11:00 tiekamies lidostā. 13:20 – 14:05 lidojums Rīga – Prāga. 16:05 – 23:40 lidojums Prāga – Doha.
2. diena, trešdiena, 04.11. DOHA – Vindhuka – KALAHARI TUKSNESIS (~ 260 km)
02:15 – 10:40 lidojums Doha – Vindhuka. Pusdienas laikā ielidosim Namībijas galvaspilsētā Vindhukā. Āfrikas iepazīšana mums sāksies ar sarkanbrūno Kalahari tuksnesi. Ieelposim Āfrikas gaisu, pabradāsim pa smiltīm, izvēlēsimies labākās vietas fotogrāfijām. Vakariņās baudīsim Namībijas tradicionālos ēdienus. Nakts lodge tipa naktsmītnē Kalahari tuksnesī.  
3. diena, ceturtdiena, 05.11. kalahari tuksnesis – sossusvlei (~300 km)
No rīta neliela ekskursija tuksnesī, vietējo iedzīvotāju bušmeņu – tuksneša cilvēku, pavadībā. Viņi mums parādīs kā dzīvoja viņu senči, kā devās medībās, kā slēpa ūdeni strausa olās. Pēc tam dosimies pārbraucienā uz Sossusvlei – ieplaku Namība tuksnesī, kuru ieskauj augstas sarkanas krāsas kāpas. Tās, iespējams, ir augstākās kāpas pasaulē un ievērojamas ar savu neparasto krāsu kombināciju, kas variē atkarībā no kāpas vecuma, saules gaismas. Tuksnesis vienmēr pārsteidz ar savu varenību un klusumu. Pēc ierašanās lodge, varēsim doties nelielā pastaigā pa Namiba tuksnesi, vērojot tā bezgalīgo apvārsni un izbaudīt patieso klusumu vai arī izbraukt kādu līkumu tuksnesī ar kvadraciklu. Lēnām sākam pierast pie garšīgajām Namībijas vakariņām. Nakts lodge tipa naktsmītnē.
4. diena, piektdiena, 06.11. SOSSUSVLEI – sesriem kanjons
Ļoti agri no rīta dosimies ceļā uz Sossusvlei augstajām kāpām un izkaltušo Sāls ezeru, kura fotogrāfijas ar 200 gadus vecajām akācijām ir viena no Namībija vizītkartēm. Līdz ezeram jāveic ceļs pa tuksnesi, tāpēc jābūt ērtiem apaviem un cepurei, kas pasargās no saules. Ja pietieks spēka, varēsim aiziet arī līdz otrajam Sāls ezeram. Pastaiga mums aizņems apmēram 2 stundas. Pēc pastaigas baudīsim brokastis. Tie, kuru vēlme pēc unikāliem fotokadriem ņems virsroku, varēs kājām doties pa mīkstajām smiltīm augšup uz kāpu augstāko vietu, no kurienes atklāsies bezgalīgās smilšu jūras ainava. Tuksnesis un kāpas maina savas pārsteidzošās krāsas atkarībā no saules krišanas leņķa – te tie ir spilgti sarkani, te melni, te rozā. Arī faktūra visdažādākā, no zīda smalkām smiltīm līdz raupjiem akmeņiem. Savukārt Sesriem kanjons, kas formējies pirms 3 miljoniem gadu un ir Namībijas Fish kanjona mazais brālis, ir īsts brīnums blakus 300 metru augstajām Sossuvslei kāpām. Pēc atgriešanās viesnīcā, atpūta pie baseina. Vakariņas un nakts lodge tipa nakstmītnē.
5. diena, sestdiena, 07.11, SOUSSVLEI – sWakopmunda (~ 370 km)
Šodienas ceļš vīsies uz Atlantijas okeāna piekrasti, uz Svakopmundi– ar interesantovēsturiskovācu koloniālās arhitektūras  centru. To dēvē par Namībijas Rivjēru. Tā būs patīkam pārmaiņa pēc karstā tuksneša. Apmeklēsim Kristālu galeriju, kur glabājas pasaulē pats lielākais 14 tonnu smagais kristāls, pastaigāsim pa pilsētu, veiksim pirkumus. Vakarā būs norezervēts viens no daudzajiem pilsētas restorāniem, kurā vakariņās katrs izvēlēs to, kas viņam garšos vislabāk. Svakopmundē noteikti ir jānogaršo Namībijas austeres, kas šeit tiek pasniegtas dažādos veidos. Taču vislabākās ir austeres ir ar vēsu Dienvidāfrikas vīnu. Nakti pavadīsim pilsētas viesnīcā.
6.diena, svētdiena, 08.11. svakopmunda – walvis bay – SVAKOPMUNDE (~ 70 KM)
Piedzīvojumu diena Walvis Bay – dosimies ar katamarāniem Atlantijas okeānā. Tā būs unikāla iespēja redzēt jūras lauvas un pelikānus. Uzzināsim, kā audzē Namībijas austeres. Uz klāja nelielās uzkodas - austeres un glāze šampanieša, būs īsti vietā! Varēsim paši pārbaudīt, vai tiešām pēc vienas šerija glāzītes, virs Atlantijas okeāna parādās saule. Lai arī esam Āfrikā, no rīta uz katamarāna būs vēsi, tāpēc līdzi jāņem biezāka jaka, kurā paslēpties no Atlantijas okeāna vējiem. Nakts viesnīcā Svakopmundē.
7. diena, pirmdiena, 09.11. SVAKOPMUNDE – KAMANJAB – twyfelfontein (~ 350 KM)
Šodienno Atlantijas okeāna piekrastesdosimies pārbraucienā uz Kamanjab – nelielu apdzīvotu vietu Namībijas ziemeļu daļā. Apmeklēsim pārsteidzošo, vairāk nekā kā 250 miljonu gadu veco Akmens mežu, kurā atrodami pārakmeņojušies koku stumbri un to paliekas. Šeit atrodams pasaulē vecākais augs – milzīgam zirneklim līdzīgais Welwitschia mirabilis, kas sastopams tikai Namība tuksnesī. Neparastu ainavu veido ērģeļu stabules (Organ Pipes) - ģeoloģiski veidojumi rūsganā nokrāsā, kas paceļas vairāk nekā 5 metru augstumā.  Vakarā – dienvidu puslodes zvaigžņotās debess velves pētīšana. Būs iespēja atveldzēties nelielajā baseinā. Vakariņās varēs izvēlēties kādu no viesnīcas restorāna gardajiem ēdieniem, to varēsim baudīt, skatoties dabas krāsu rotaļas tuksnesī. Nakts lodge tipa apmetnē Twyfelfontein.
8. diena, otrdiena, 10.11. twyfelfontein – ETOŠAS NACIONĀLAIS PARKS (~ 350 KM)
Pēc brokastīm brauksim uz “lielos balto vietu” - Etošas Nacionālo parku - unikālāko parku Āfrikā. Pa ceļam apmeklēsim Himbu cilts apdzīvotu ciematu. Himbu ļaudis joprojām dzīvo senču tradīciju un paražu ietekmē. Ikdienas apģērbā dominē liellopu ādas mini svārciņi, savus ķermeņus viņi ieziež ar sviesta, pelnu un sarkanā okera maisījumu, lai aizsargātu no spēcīgās saules, bet matus sievietes sakārto intriģējošā sasukā, pielietojot īpašu pastu. Viesnīcā dzīvosim numurus, kas atrodas netālu no mākslīgās ūdens tilpnes, pie kuras padzerties nāk savvaļas dzīvnieki. Dzīvnieku vērošana notiek klusumā, lai pilnībā izbaudītu dabas skaņas, lauvas rēkoņu vai ziloņu rūkšanu. Šeit var redzēt  degunradžu ģimenes, dažādu sugu antilopes, dažreiz atskrien tuksneša zaķis. Par papildus maksu – nakts safari. Vakariņas un nakts lodge tipa apmetnē.
9. diena, trešdiena, 11.11. ETOŠAS NACIONĀLAIS PARKS
Agri no rīta ar džipiem dosimies parka vidienē un izbaudīsim Etošas parka daudzveidīgo floru un faunu. Brauksim uz mākslīgi veidotajām ūdenstilpnēm, lai vērotu dabas ritmu. Ir iespaidīgi redzēt lielos gnu un zebru barus, kuri nāk padzerties, vērot kā žirafes pieliecas, lai padzertos un pēc tam ar palecienu ieņem vertikālu stāvokli. Ja līdzi būs binoklis, tad varēsim pavisam tuvu skaistās žirafes, lai papriecātos par to garajām skropstām un, ja paveiksies, ielūkoties lauvas rīklē. Mēs jutīsimies kā televīzijas zvaigznes raidījuma National Geographic tiešraidē. Etoša atrodas Kalahari baseina daļā, kuru klāj balta sāls kārta, veidojot sirreālu ainavu. Lietus periodā ieplaka pildās ar ūdeni un pievilina simtiem putnu, to skaitā flamingo. Parks ir vairāk nekā 100 gadu vecs. Pēcpusdienā atpūta pie baseina vai SPA centrā. Vakariņas un nakts lodge tipa naktsmītnē. Vakariņās varēsim nobaudīt dažādu antilopu steikus, kas kopā ar piparmētru mērci garšos lieliski. Nakts lodge tipa apmetnē.
10. diena, ceturtdiena, 12.11.Etošas nacionālais parks
Turpinām izbaudīt Etošas parka daudzveidīgo floru un faunu. Pēcpusdienā atpūta pie baseina vai SPA centrā. Mūsu atpūtu interesantāku padarīs mangustu ģimenes pārstāvji, kuri ir ļoti zinātkāri, varēsim piedalīties fotosesijā ar antilopēm, kuras brīvi pārvietojas viesnīcas teritorijā. Asāku izjūtu cienītāji varēs doties ekskursijā uz vietējo terāriju. Viesnīcas teritorijā ir neliels veikaliņš, kurā var atras īstas “Āfrikas pērles” – dažādu veidu un krāsu rotaslietas, lakatiņus, šallītes. Pēc tam jau varēsim doties vakariņās, kurās baudīsm burvīgu ēdienu.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *