29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv

Marokas impērijas pilsētas, Portugāle, Spānija

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

19. sep. - 4. okt.
16 dienas | Maroka
Brīvo vietu skaits - 39
Valoda - latviešu/krievu
Fenikss ceļojumi
no 785 €
895 €
Rezervēt
Pasteidzies! -110€
785 €
Viena vieta 895 €
SPO cena 785 €
SPO ar papildvietu 935 €

Ceļojuma programma

Strasbūra, Aviņona, Madride, Kordova, Tanžera, Šešauēna, Fēsa, Kasablanka, Marakeša, Essauīra, Rabata, Sevilja, Roka rags, Sintra, Lisabona, Porto, Sen-Žan-de-Lūzā, Valansjēna
 
16 dienas, 15 naktis – viesnīcās
 
Izbraukšanas datums: 19/09/2020
 
1. diena
“Rīga – Rietumpolija”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.
 
2. diena
“Rietumpolija – Strasbūra – Austrumfrancija”
Brokastis. Tranzīts: Polija, Vācija. Strasbūra (Strasbourg), Elzasas reģiona vēsturiskā galvaspilsēta. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanās ar Strasbūru: kvartāls “Mazā Francija”, segtie tilti, 142 m augstā Dievmātes katedrāle, Kammerzell nams, Gutenberga laukums. Nakts - viesnīcā Francijā, Elzasā vai Franškontē.
 
3. diena
“Austrumfrancija – Aviņona – Barselonas apkaime”
Brokastis. Ceļš pa Franciju. Aviņona (Avignon) – pāvestu rezidence XIV un XV gadsimtā. Pilsētas aizsargmūri, pāvestu pils, Sen-Benezē tilts, rātsnams, Ronas upes krasti.  Ceļš pa Franciju, Spāniju. Nakts – viesnīcā Barselonas apkaimē.
 
4. diena
“Barselonas apkaime – Madride – Kordovas apkaime”
Brokastis. Ceļš pa Spāniju. Kastīlija. Spānijas galvaspilsētа Madridе (Madrid). Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanās ar Madridi: Karaļu pils, Karaļu operas teātris, Katedrāle, Saules Vārtu laukums, Mayor laukums. Ceļš pa Spāniju. Nakts – viesnīcā Kordovas apkaimē.
 
5. diena
Kordovas apkaime – Kordova – Tanžeras apkaime"
Brokastis. Pārbrauciens uz dienvidiem. Spānijas Andalūzija. Kordova (Cordoba) – filozofa Lūcija Anneja Senekas dzimtā pilsēta. Kordovas vecpilsētā ir saglabājušies daudzi arhitektūras pieminekļi no laikiem, kad Kordova bija Kordovas kalifāta galvaspilsēta. Pastaiga pa apburošo vecpilsētu. Brīvais laiks. Ceļš pa Spāniju. Pārbrauciens ar prāmi uz Āfriku, Maroku. Nakts – viesnīcā Tanžeras apkaimē.
 
6. diena
“Tanžera – Šešauēna – Kasablankas apkaime”
Brokastis. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu - brauciens uz Tanžeru un Šešauēnu. Iepazīšanās ar Tanžeras (طنجة/Tanger) pilsētu. Šešauēna (شفشاون‎‎/Chefchaouen). Šešauēnu, kas atrodas Rīfa kalnu pakājē, dēvē par “zīlo pilsētu”, jo ir slavena ar spilgti zilajām mājām vecpilsētā. Ceļš pa Maroku. Iekārtošanās viesnīcā netālu no Kasablankas. Nakts – viesnīcā Kasablankas apkaimē.
 
7. diena
“Kasablankas apkaime – Kasablanka – Marakeša – Kasablankas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Marakešu un Kasablankas centru. Kasablanka / ad Dār el Beida (الدار البيضاء/Casablanca). Šī ir lielākā valsts pilsēta un osta, tiek uzskatīta arī par valsts galveno ekonomikas centru. Tāpat kā vairākas citas Marokas pilsētas sastāv no vecās daļas un jaunās daļas, kura celta franču protektorāta laikā. Pilsētā atrodas Hasana II mošeja ar visaugstāko (210 m) minaretu pasaulē. Mošejas apmeklēšana. Marakeša (مراكش/Marrakech) – visnozīmīgākā impērijas pilsēta Marokas vēsturē. Ekskursija: medīna, tirgus, Džemā el Fnā laukums – visdzīvākais un visrosīgākais laukums Āfrikā, Kutūbijas mošeja. Nakts – viesnīcā Kasablankas apkaimē.
 
8. diena
“Kasablankas apkaime – Fēsa – Kasablankas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Fēsu. Fēsa (فاس/Fès) – viena no četrām Marokas impērijas pilsētām. Fēsas vecpilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojumu sarakstā. Pilsēta tiek dēvēta par "Rietumu Meku" un "Āfrikas Atēnām".Pastaiga pa Fēsas medīnas ieliņu labirintu. Iespējams iegādāties argana eļļu. Tai piemīt vērtīgas kosmetoloģiskas un dziednieciskas īpašības, kuras Marokas sievietes izmanto jau gadsimtiem. Ādu apstrādes process. Nakts – viesnīcā Kasablankas apkaimē.
 
9. diena
“Kasablankas apkaime – Essauīra – Kasablankas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Essauīru. Essauīra, vai Mogadora (الصويرة/Mogador) – koloritā pilsēta-cietoksnis pie Atlantijas okeāna, mākslas un atpūtas centrs. Iepazīšanās ar medīnu, atpūta pie okeāna. Nakts – viesnīcā Kasablankas apkaimē.
 
10. diena
“Kasablankas apkaime – Rabata – Tanžeras apkaime”
Brokastis. Ceļš uz ziemeļiem. Marokas galvaspilsēta Rabata (الرب/Rabat). Šellā (شالة/Chellah) – marinīdu dinastijas nekropoles apmeklējums. Nakts – viesnīcā Tanžeras apkaime.
 
11. diena
“Tanžeras apkaime – Sevilja – Rietumu piekraste”
Brokastis. Pārbrauciens ar prāmi uz Eiropas kontinentu. Ceļš pa Spāniju. Pauze Seviljā (Sevilla). Katedrāle, Hiraldas tornis, Alkazārs, Santakrusas kvartāls. Ceļš līdz Portugālei. Nakts - viesnīcā Portugāles rietumos.
 
12. diena
“Lisabonas apkaime – Roka zemesrags – Sintra – Lisabona – Lisabonas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Rokas ragu, Sintru, Lisabonu. Viesosimies Roka ragā (Cabo da Roca) – Eiropas galējā rietumu punktā. Brauciens pa Sintras kalnu masīva gleznainajiem ceļiem uz Sintru (Sintra) – karaļu vasaras rezidenci. Lords Bairons šo pilsētu dēvēja par Ēdeni. Sintras karaļu pils apskate no ārpuses. Portugāles galvaspilsēta Lisabona (Lisboa). Iepazišanās ar pilsētu: Rossio laukums, Karmu lifts, katedrāle, bijusī karaļu rezidence – Sanžorži (São Jorge) pils, skatu laukumi. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās - fado priekšnesuma apmeklējums. Portugāles rietumos.
 
13. diena
“Lisabonas apkaime – Porto – Burgosas apkaime”
Brokastis. Pārbrauciens uz Portugāles ziemeļiem.  Porto (Porto) - Portugāles “ziemeļu galvaspilsēta”. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanas ar pilsētas centru un kruīzs pa Douro upi. Katedrāle, Sv. Bento dzelzceļstācija ar flīžu dekoru, Ziedu iela, Sv. Franciska baznīca, birža, Ribeiras krāšņā krastmala, iespaidīgie tilti pāri Douro upei. Brauciens ar kuģīti pa Douro upi. Brīvais laiks. Ceļš pa Portugāli, Spāniju. Nakts – viesnīcā Burgosas apkaimē.
 
14. diena
“Burgosas apkaime – Sen-Žan-de-Lūzā – Francijas ziemeļi” 
Brokastis. No rīta – pauze Francijas Basku zemes prestižajā kūrortpilsētā Sen-Žan-de-Lūzā (Saint-Jean-de-Luz). Ceļš pa Franciju gar Luāras upes ieleju. Nakts - viesnīcā Francijas ziemeļos. 
 
15. diena
“Francijas ziemeļi – Valansjēna – Rietumpolija” 
Ceļš pa Franciju. Īsa apstāšanās franču pilsētiņā Valansjēnā (Valenciennes). Šo reģiona Norpadekalē pilsētu dēvē par “ziemeļu Atēnām” kultūras bagatības dēļ. Ceļš pa Beļģiju, Vāciju, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.
 
16. diena
“Rietumpolija - Rīga”
Brokastis. Ceļš pa Poliju, Lietuvu un Latviju. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī no 16. uz 17. dienu.
 
Cena:
€ 895 vienai personai, izvietojoties viesnīcās divatā vai trijatā
 
Ceļojuma cenā ietilpst : 
• transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ceļojuma laikā (gaisa kondicionētājs, audio/video, WC) 
• naktsmītnes (atbilstoši maršruta aprakstam) **-*** viesnīcās: divvietīgās un trīsvietīgas istabās ar dušu, WC
• brokastis viesnīcās atbilstoši maršruta aprakstam
• grupas vadītāja – gida pakalpojumi 
 
Ceļojuma cenā neietilpst :
• piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā istabā 350€
• piemaksa par papildus sēdvietu autobusā 150€
 
opcionālas ekskursijas un ieejas maksa ceļojuma programmā minētajos apskates objektos : 
iepazīšanās ar Strasbūru - 10€, iepazīšanās ar Madridi - 20€, brauciens uz Tanžeru un Šešauēnu – 45 €, brauciens uz Marakešu un Kasablankas centru – 55 € (ieskaitot biļetes uz pili un dārziem Marakešā), brauciens uz Fēsu – 55 € (ieskaitot medreses biļeti),  brauciens uz Essauīru - 45€, brauciens uz Rokas ragu, Sintru, Lisabonu – 55 €, fado priekšnesums ar vakariņām Lisabonā – 45 €, iepazīšanās ar Porto un brauciens ar kuģīti pa Douro upi – 23€, 
monumenti Rabatā – 2 €, Šellā – 1 €, Hasana II mošeja Kasablankā – 12 €
• medicīniskā apdrošināšana - no 0.95€ dienā
• Marokas vīza LR nepilsoņiem – 120 €
• pusdienas, vakariņas, personīgie izdevumi, sabiedriskais transports, dzeramnauda 
 
Informācijai :
• Opcionālas ekskursijas notiks tikai tad, ja tām būs pieteikušies vismaz 20 dalībnieki. 
• Grupas vadītāja organizātoriski pakalpojumi tiks sniegti latviešu un krievu valodās.
• Kultūrvēsturiskā ekskursiju informācija tiks sniegta krievu valodā.
• Izbraukšanas un ierašanas vieta : Zinātņu akadēmija, Turgeņeva iela, Rīga (ja nav norādīta cita vieta)
• Izbraukšanas laiks plkst. 5:00 (ja nav norādīts cits laiks), atgriešanās – pēc plkst. 3:00 (laiks ir aptuvēns un var mainīties ceļa apstākļu dēļ)
 
Pieteikšanās ceļojumam :
• piesakoties ceļojumam, nepieciešama pase un jānoslēdz ceļojuma līgums 
• vieta tiek rezervēta pēc 30% avansa iemaksas 
• atlikušās summas samaksa (70%) jāveic ne vēlāk kā 20 dienas pirms pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma. 
 
Atteikšanās tiesības :
Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot samērīgu līguma izbeigšanas maksu: 
• atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 20 dienām pirms ceļojuma, tiek ieturēti 30% no ceļojuma summas
• atsakoties 19-10 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas. 
• atsakoties mazāk nekā 10 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas. 
 
Ceļojumam nepieciešamie dokumenti : 
• Ceļošanas dokuments – personas apliecība jeb elektroniskā identifikācijas karte eID (tikai Latvijas pilsoņiem) vai pase (Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem). Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Albānijā, Austrijā, Beļģijā, Bosnijā un Hercegovinā, Bulgārijā, Čehijā, Dānijā, Francijā, Grieķijā, Gruzija, Horvātijā, Igaunijā, Īrijā, Islandē, Itālijā, Kiprā, Lietuvā, Lihtenšteinā, Luksemburgā, Maltā, Melnkalnē, Moldovā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Serbijā, Slovākijā, Slovēnijā, Somijā, Spānijā, Šveicē, Ungārijā, Vācijā, Ziemeļmaķedonijā, Zviedrijā (https://www.mfa.gov.lv/konsulara-informacija/celo-drosi-2).
• Dodoties ceļojumā ārpus ES, ceļotāja pasei vai eID jābūt derīgai vēl 6 mēnešus pēc brauciena beigu datuma. 
• Nepilngadīgam ceļotājam, ceļojot kopā ar vecakiem, nepieciešams arī dzimšanas apliecības oriģināls. 
• Nepilngadīgam ceļotājam (līdz 18 gadiem), dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, dzimšanas apliecība un notariāli apstiprināta vecāku atļauja (vecāku pienākums ir nodrošināt bērnam pilnvaroto pārstāvi, kurš par bērnu rūpēsies un pārstāvēs viņa intereses).
 
Uzmanību ! 
• Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā tūrisma pakalpojuma sniegšanai ir 40 dalībnieki. Informējam, ka tūrisma operatoram ir tiesības divdesmit dienas pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, ja minētais dalībnieku skaits nav sasniegts. 
• Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām. 
• Apdrošināšana palīdzības izmaksām negadījuma, slimības vai nāves gadījumā nav iekļauta ceļojuma cenā. 
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. 
• Tūroperātoram ir tiesības mainīt apskates objektu secību.
• Tūroperators nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām un pasākumu atcelšanu.
 
Tūroperators SIA “Fēnikss Ceļojumi” - Blaumaņa iela 5a-26, Rīga - tālrunis 67312234 - info@fenikss.com
 
Viena vieta 895 €
SPO cena 785 €
SPO ar papildvietu 935 €
Sngle 350 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *