29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv

Lietuva - Dižā Vītauta Lietuva ar atpūtu SPA

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

3. - 4. maijs
2 dienas | Lietuva
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Travel RSP Plus
no 95 €
130 €
Rezervēt
Pasteidzies! -35€
95 €
Vecā cena 130 €
Jaunā cena 95 €

Ceļojuma programma

LIETUVA - DIŽĀ VĪTAUTA LIETUVA AR ATPŪTU SPA

DODAMIES NESTEIDZĪGĀ ATPŪTAS BRAUCIENĀ PA LIETUVAS VARENĀKĀ VALDNIEKA VĪTAUTA PĒDĀM: KAUŅU, VIĻŅU, BIRŠTONĀM UN TRAĶIEM! NAKTS EKSKLUZĪVĀ MINERĀL-SPA VIESNĪCĀ “VYTAUTAS MINERAL SPA” BIRŠTONĀ!

03.05.2020. – 04.05.2020.

2 dienas

Ceļojuma cena: € 95.00

1. diena

7:00 izbraukšana no Rīgas, lai dotos uz Lietuvas otru lielāko pilsētu – Kauņu.Ekskursijas laikā pa pilsētu apskatīsim: gotisko Kauņas pili – pirmo mūra pili Lietuvā, Sv. Jurģa Mocekļa baznīcu un Benediktiešu klosteri, Rātslaukumu, Pērkona namu – vienīgo tirdzniecības ēku Lietuvā, kas piederējusi Hanzas tirgotājiem, pastaigāsim pa Viļņas gājēju ielu un uzmetīsim aci vēsturiskajai Lietuvas Republikas prezidenta mītnei, kuru sāka būvēt 1846. gadā Kauņai kļūstot par Lietuvas pagaidu galvaspilsētu. Kauņas pilsētai varenais valdnieks tika piešķīris īpašas tiesības un šeit atrodas Dižā Vītauta vārdā nosaukta universitāte.

Brīvais laiks pilsētā pusdienu pauzei. Iesakām apmeklēt pasaulslavenā lietuviešu gleznotāja un komponista Mikaloja Konstantīna Čurļoņa mākslas muzeju, pasaules vienīgo Velna muzeju, kurā glabātas vairāk kā 3000 velnu liela kolekcija un pastaigāt pa Laisves aleju, kur var iepazīties ar bagātīgo Kauņas starpkaru modernās arhitektūras mantojumu.

Tālāk dosimies uz vienu no senākajām Lietuvas kūrortpilsētām – Birštonām, kas lepojas ar savu unikālo minerālūdeni, Nemunas upes lokiem, sakopto apkārtni un seno vēsturi. Tieši uz šejieni atpūsties un baudīt mieru devās Dižais Vītauts. Sekojot viņam pa pēdām iereģistrēsimies “Vytautas Mineral SPA” un sāksim baudīt neierobežotu atpūtu tās ūdens centrā(darba laiks līdz plkst. 22:00). Te katrs var atrast savām vēlmēm ko piemērotu – minerālūdens baseinu ar zemūdens masāžas strūklām, 20 m garu sporta baseinu, milzīgu džakuzi, bērnu baseinu, sāls pirti, minerālo pirti, zāļu pirti un tvaika pirti. Iepriekš par papildus samaksu iespējams rezervēt relaksējošu atpūtu hamamā – eksotiskajā Turku pirtī, kuras laikā ķermenis tiek attīrīts un relaksēts uz īpaši uzsildītām marmora gultām.

Nakts Birštonās.

2. diena

Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm dosimies uzTraķiem, sauktu arī par “ezeru pilsētu”. Dižā Vītauta valdīšanas laikā Traķi bija faktiskā Lietuvas galvaspilsēta un šeit, gaidot Lietuvas-Polijas karaļa kroni, Vitauts nomira. Traķi lepojas ar trim pilīm, no kurām Traķu ezerpils ir viens no lielākajiem viduslaiku aizsargcietokšņiem Lietuvā un vienīgā pils uz salas Austrumeiropā, kas saglabājusies līdz pat mūsdienām. Pili iepazīsim vietējā gida pavadībā. Dosimies arī izbraucienā ar kuģīti pa Galves ezeru. Ekskursijas laikā baudīsim gardos kibinai pīrādziņus un klausīsimies stāstos par Traķiem un karaīmiem – Krimas varenajiem karotājiem, kurus uz Traķiem atvedis ne viens cits, kā lielkņazs Vītauts.

Visbeidzot sasniegsim mūsdienīgoLietuvas galvaspilsētu Viļņu, kura līdz šodienai pratusi saglabā visu vērtīgāko vecās Viļņas mantojumu – šaurās, līkumainās ieliņas, dzīvojamās mājas ar dakstiņu jumtiem, senās pilsētas sienas - to visu redzēsim ekskursijā pa vecpilsētu.1h brīvais laiks pirms došanās mājup.

Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.

Cenā ietilpst:
 • autotransporta (kondicionieris, WC) pakalpojumi;

 • grupas vadītāja pakalpojumi;

 • 1 nakts standarta 2-vietīgās istabās minerāl-SPA viesnīcā “Vytautas Mineral SPA”(3-vietīga izmitināšana nav pieejama);

 • neierobežots ūdens un saunu centra apmeklējums;

 • vietējā gida pakalpojums Traķu ezerpilī – krievu valodā;

 • ekskursija pa Kauņu un Viļņas vecpilsētu - latviešu valodā.

Cenā neietilpst:
 • ieejas maksa apskates vietās un izklaides pasākumos;

 • pārtikai nepieciešamā nauda;

 • veselības apdrošināšana (piedāvājam BTA apdrošināšanu).

Iespējamās piemaksas:
 • piemaksa par iespēju izvēlēties sēdvietu autobusā EUR 5;

 • piemaksa par papildvietu autobusā EUR 55;

 • piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu EUR 55 (obligāta piemaksa, ja ceļojat viens un grupā neatrodas tā paša dzimuma persona, ar kuru kopā izmitināt);

 • bufetes veida vakariņas viesnīcā EUR 20.

Iespējamās papildizmaksas:

OBJEKTS VAI PASĀKUMS

PIEAUGUŠIE

BĒRNI

Ekskursija ar kuģīti un 2 kibinai pīrādziņi

10 EUR

10 EUR

Ieejas maksa Traķu ezerpilī

8 EUR (pensionāriem, studentiem 4 EUR)

4 EUR

Iespējamo papildizmaksu cenas norādītas orientējoši un var mainīties!

 

Ceļojuma pamatvaloda – latviešu krievu.

Personai ar ierobežotām pārvietošanās spējām lūgums sazināties ar tūroperatoru individuālo vajadzību precizēšanai.

Standarta informācijas veidlapa kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumiem saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta 26.06.2018. noteikumiem Nr. 380

 

Vecā cena 130 €
Jaunā cena 95 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *