29 700 300
67 700 300
Mēs jau strādājam 
cb@cb.lv

AUTOBUSU TŪRE UZ SANKTPĒTERBURGU (BEZMAKSAS ELEKTRONISKĀ VĪZA)

trip-pic
7. - 10. augusts
4 dienas | Krievija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - krievu
Interlux Travel
no 178 € Rezervēt
Pamata+Ekskursiju pakete 178 €

Ceļojuma programma

1. DIENA

Izbraukšana no Rīgas agri no rīta 

Ierašanās Tartu, patstāvīga pastaiga pilsētā. 

Došanās uz Sanktpēterburgu.

Iekārtošanās 3* viesnīcā. Atpūta, nakts viesnīcā.2. DIENA


Brokastis.

Ekskursija pilsētā.

Sanktpēterburgai ir veltīti daudzi epiteti. To dēvē par „Krievijas kultūras galvaspilsētu”, „Ziemeļvenēciju”, „Baltijas pērli”. Bet neviens no šiem epitetiem pilnā mērā nevar attēlot šīs pilsētas pie ūdens krāšņumu – dižo imperatoru, revolucionāru, rakstnieku un mākslinieku dzimteni. Ekskursijas laikā mums būs iespēja apskatīt pilsētas sirdi – Petropavlovskas cietoksni, kur savā laikā tika turēti daudzi slavenie impērijas gūstekņi, un kur savu pēdējo patvērumu meklēja valsts valdnieki. Mēs redzēsim Troicka tiltu, kuras būvēšanās ir piedalījies Eifeļtorņa dibinātājs – Gustavs Eifelis. Pastaigāsimies Marsa laukā, redzēsim romantisko Vasaras dārzu un ievēlēsimies vēlēšanos pie strūklakas. Mēs pastāvēsim pie Mihailovskas pils – viena no noslēpumainākajiem pilsētas objektiem, kur 19.gds. sākumā notika šausmīgs noziegums. Mēs redzēsim unikālus Sanktpēterburgas baznīcu ansambļus, uzzināsim, kāpēc savā laikā Aleksandrs Dimā nosaucis Ņevska prospektu par „iecietību ticības lietās ielu”, apbrīnosim Īzaka katedrāles majestātiskumu. Tālāk dosimies pie „Vara jātnieka”, lai tiktos ar Sanktpēterburgas dibinātāju – Krievijas imperatoru Pēteri I. Mūsu aizraujoša ekskursija beigsies leģendārā Ziemas pils laukumā.

Brīvs laiks.

Došanās uz Puškinu, Carskoje Selo (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Visizsmalcinātākā apskates vieta Carskoje Selo bez šaubām ir 18.-19.gs. pils un parka ansamblis. Būdams krievu imperatoru ārpilsētas rezidence, tas sevī glabā slaveno arhitektu (Rastrelli, Stasovs utt.) arhitektūras ideju.

Šī ansambļa kompozīcijas centrs ir Katrīnas pils. Uzsvērtais fasādes garums, ierāmēta apzeltīta skulptūras formu plastika atstāj neizgludināmu iespaidu par ārējo izskatu. Interjerā var izcelt Lielās zāles, kā arī nesen atjaunotās Dzintara istabas varenumu, skaistumu un greznību. Jāpievērš uzmanība arī Zaļajai ēdamzālei un Zilajai viesistabai.

Carskoje Selo — vasaras imperatoru rezidence un literārais Krievijas simbols. Pils un parka ansamblis – triju sieviešu, triju ķeizarieņu darbs – Katrīnas I, Elizabetes Petrovnas un Katrīnas II, kuru gaumes un vēlmes īstenoja tā laika labākie meistari. Vienlaicīgi, te viss atgādina par Puškinu: liceja ēka, kur dzejnieks aizvadījis jaunības gadus, pieminekļi un parka alejas, kurus viņš apdziedājis savos darbos. Brauciens uz Puškinu, Carskoje Selo paredz pastaigu svaigā gaisā milzīgajā parka kompleksā - Katrīnas parku, iepazīšanos ar Lielo Katrīnas pili, Dzintara istabas interjeriem, to visu pavada aizraujošs stāsts. Puškina parka kompozīcijā ietilpst Katrīnas, Aleksandra, Babolovska un Atsevišķais parks. Vislielāko platību aizņem Katrīnas parks (103 ha). Par šī parka robežu ar galveno ceļu kalpo šaurais Kaskādes kanāls ar 12 kaskādes pakāpieniem. Parka ainavas daļas rozīnīte ir Ķīnas ciemats.

Klasicisma arhitektūras stila paraugs ir Aleksandra pils, kuru rotā Aleksandra parks. Parkā ir virkne kanālu un tiltu pār tiem (Lielais Ķīnas tilts, Mazie Ķīnas tilti, Krusta tilts, Drakona tilts).

Atgriešanās viesnīcā, nakts viesnīcā.3. DIENA

Brokastis.

Brīvs laiks vai ekskursijas brauciens uz Pēterhofu (piemaksa 15 € + papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes).

*Pēterhofa strūklakas strādā no 19.05.2018.

Pēteris I ir izlēmis uzcelt greznu vasaras rezidenci, un 1723. gadā publika varēja skatīt izsmalcināto Pēterhofu, kas ne tikai kļuva par Krievijas caru rezidenci, bet arī par Krievijas uzvaras simbolu pār Zviedriju.

Strūklaku sistēmas uzlabošana ir turpinājusies arī pēc Pētera I nāves. Jau 19.gs. beigās Lejas parkā bija 150 strūklakas un 4 kaskādes, bet Augšējā parkā - 5 strūklakas un 1 kaskāde.

Līdz šai dienai, tāpat kā 200 gadu atpakaļ, strūklakas nebeidz izbrīnīt. Pastaiga Lejas parkā atstās neizgludināmu iespaidu. Slavena Pēterhofas Lielā kaskāde ar Samsonu apbur ikvienu. Lielā kaskāde ir lielāka strūklaku konstrukcija pasaulē. Samsona figūra, kas pārplēš lauvas rīkli, ir varenuma apoteoze, Krievijas neuzvaramības simbols.

Brīvs laiks.

Vakarā (pēc vēlēšanās) „Naksnīgā Sanktpēterburga” (piemaksa 10 €).

Nakts Sanktpēterburga — tā nav cita pilsēta, tas ir šīs pilsētas īpašais noskaņojums, kuru varēsiet sajust ekskursijas laikā. Jūs izbrauksiet cauri ne tikai svinīgām krastmalām un laukumiem, bet apmeklēsiet arī īpašas vietas, kur tiek ievēlētas vēlēšanās, dzirdēsiet romantiskas leģendas, un, protams, redzēsiet tiltu pacelšanu (izņemot datumu: 23.03.2018.). Tā ir jau savdabīga Sanktpēterburgas tradīcija, kurā ikgadēji piedalās ne tikai vietējie iedzīvotāji, bet arī pilsētas viesi.

Atgriešanās viesnīcā, nakts viesnīcā.4 DIENA


Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz Petropavlovskas cietoksni.

Petropavlovskas cietoksnis atrodas nelielā Zaķu salā, kas sadala Ņevas pusi divās daļās.

Nocietinājuma celtnes šajā atklātā laukumā ļāva organizēt aizsardzības uguni visā perimetrā, tāpēc Petropavlovskas cietoksnis plānā atgādina nepareizu sešstūri. Petropavlovskas cietokšņa būvēšana ritēja diezgan ātri – tā laika militāra darbība prasīja aktīvus darbus. Sākot ar maiju un līdz rudenim uz Zaķu salas ierīkoja lielus zemes vaļņus, kur novietoja simtiem ieroču. Darbos piedalījās karavīri, parastie strādnieki, kā arī Pētera I cīņas biedri. Par godu pēdējiem tika nosaukti cietokšņa bastioni – Nariškins, Meņšikovs, Trubeckojs un, protams, Imperatora bastions, kura celtniecība tika veikta, imperatoram klātesot.

Paralēli cietokšņa celtņu būvniecībai, tika būvēta Sv. Apustuļu – Pētera un Pāvela, koka baznīca, kas būtība arī deva nosaukumu Petropavlovskai un visam cietoksnim, jo sākotnējais nosaukums bija Sanktpēterburga – Sv. Pētera cietoksnis.

Turpinājumā apmeklēsim vienu no Sanktpēterburgas ievērojamākajām vietām – Īzaka katedrāli (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes).

Īzaka katedrāle ir tradicionāla pareizticīgo baznīca ar pieciem kupoliem un četriem zvanu torņiem, kā arī galveno kupolu diametrā 25 m, kas vareni dominē pār visu celtni. Katedrāles fasādes ir bagāti rotātas ar Bībeles sižetu skulptūrām.

Katedrāles iekšējais interjers – tas ir gandrīz krāsaino akmeņu muzejs. Izņemot dažādus marmora veidus (baltais, zaļš, dzeltens, rozā un sarkans) un melno slānekli, kas atrodas uz katedrāles grīdas un sienām, te var arī atrast panno no jašmas un porfīra, bet altāris ir apklāts ar malahītu un lazurītu. Īzaka katedrālē ir vairāk nekā 60 mozaīku, 300 statujas un krievu mākslinieku gleznas.

Brīvs laiks.

Atgriešanās Rīgā.

Ierašanās vēlu vakarā/agri no rīta nākamajā dienā.

 

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:


3 naktis 3* viesnīcā (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Transporta apkalpošana visa ceļojuma laikā
Grupas vadītāja pakalpojumi (krievu valodā)
Ekskursija Sanktpēterburgā
Ekskursijas brauciens uz Puškinu
Ekskursijas brauciens uz Petropavlovskas cietoksni
Īzaka katedrāles apmeklējums
PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES:


Obligāta piemaksa par dzīvošanu viesnīcas vienvietīgajā numuriņā60€
Ekskursija „Naksnīgā Sanktpēterburga”10€
Ekskursijas brauciens uz Pēterhofu15€
Elektroniskās vīzas noformēšana10€
PAPILDUS TIEK APMAKSĀTS:


Pilsētas nodeva viesnīcās - 150-300 rub /nakts/cilv. (atkarībā no reģiona)


APMAKSĀTS UZ VIETAS:


Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

CENĀ NAV IEKĻAUTS


Veselības apdrošināšanaSVARĪGA INFORMĀCIJA:


LR pilsoņiem tiek noformēta elektroniskā vīzа uz Sanktpēterburgu - https://evisa.kdmid.ru/ru-RU,aizpildīt pieteikumu par vīzas izsniegšanu var ne agrāk kā 20 dienas un ne vēlāk kā 4 dienas pirms paredzētā ieceļošanas datuma RF!
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Fiksētas vietas autobusā - 15 € - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pamata+Ekskursiju pakete 178 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *