29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā
cb@cb.lv
29 700 300

Īsta meiteņu ballīte Latgalē

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

11. septembris
1 diena | Latvija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Nikos Travel
no 22 € Rezervēt
Panatcena 22 €

Ceļojuma programma

Pirmo reizi Latvijā – autobusa brauciens tikai meitenēm, sievietēm, kundzēm, jaunkundzēm... visām daiļā dzimuma pārstāvēm. Īsta meiteņu ballīte! Dosimies pa visskaistākajām Latvijas vietām, izbaudīsim SPA, pasakainu fotosesiju un vīna degustāciju. Uzdāviniet pasakainu dāvanu sev, mammai vai vecmammai, ņemiet braucienā līdzi meitas vai brauciet kopā ar draudzeņu kompāniju, un mēs garantējam, ka atcerēsieties šo dienu uz ilgu laiku. Līdzi jāņem peldkostīmi un labs noskaņojums, par pārējo parūpēsimies mēs.

Izbraukšana no Rīgas plkst. 07.00 . Ierodamies Preiļos. Leļļu karaliste sastāv no leļļu pils pagalmā, leļļu galerijas un skaistiem kostīmiem, kurus var pielaikot. Sajutīsieties kā īstas pasaku varones, apskatīsiet unikālu autorleļļu izstādi un pēc tam piepildīsiet bērnības sapni- sajutīsieties kā īstas princeses, piedalīsieties fantastiskā fotosesijā (sagatavojiet telefonus un fotoaparātus). Ir pieejami vairāk kā 500 grezni tērpi – bērniem un pieaugušajiem, pieejami dažādu krāsu un izmēru tērpi, piemēroti aksesuāri- parūkas, cimdi, šķēpi, mūzikas instrumenti. Kā lielisks fons fotogrāfijām kalpos Preiļu karalistes dekorācijas vai miniatūras pils.

Tālāk dodamies ciemos uz saimniecību Vīna pagrabi. Jūs gaidīs pastaiga pa dārzu. Ar katru tā stūrīti ir saistīts kāds nostāsts. Mēs dzirdēsim stāstījumu, ka top vīns, kā izveidot savu zīmola produktu. Pēc tam tiksiet aicinātas uz vīna degustāciju. Jums tiks piedāvāti trīs vīna veidi: vīnogu, aveņu un upeņu. Iespējams iegādāties vīnus un visgaršīgāko Latvijā ražoto marmelādi. Būt Latgalē un nepagaršot īstus latgaliešu ēdienus? Mēs to nevarējām pieļaut, tāpēc dosimies pie Latgalē pazīstamiem siera ražotājiem, kur tiks piedāvāta garšīga 4-5 ekosieru, kuru pagatavošanai izmantotas senas receptes, degustācija. Baudīsim visīstāko latgaliešu biezzupu, un tas viss –skaistas dabas ieskautā vietā, starp sieviešu čalošanu un koku šalkoņu.

Brauciena noslēgumā SPA Jēkabpilī... 2 stundu garumā Jums būs iespēja izbaudīt atpūtu, relaksēties un aizmirst par ikdienas problēmām. Jūs gaida siltie baseini ar ūdens kaskādēm (+29), aukstais baseins, sauna, džakuzi, turku pirts, mitrā un sausā sauna atpūtas un relaksācijas telpa un, protams, bārs ar dažādiem dzērieniem (par papildus samaksu)
Atpūtušās un izbaudījušas dienu, atgriežamies Rīgā.

Cenā iekļauts:
- brauciens komfortablā autobusā;
- gida- grupas vadītāja pakalpojumi;
- neliels pārsteigums no firmas;
- rezervāciju veikšana

Papildus izdevumi:
Ekskursijas pakete 36 Eur- pieaugušajiem, 29 Eur bērniem līdz 12 gadu vecumam un 9 Eur bērniem līdz 4 gadu vecumam (cenā ietilpst ieejas biļete un ekskursija Leļļu galerijā, pārģērbšanās fotosesijai, ekskursija un vīna degustācija saimniecībā Vīna pagrabi, ekskursija un siera degustācija, latgaliešu zupa un 2 stundu SPA centra un sporta baseina apmeklējums)
Panatcena 22 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *