29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā
cb@cb.lv

Pavasaris Kurzemes ūdenskritumos un jaunā dabas taka gar Ventas krastu kopā ar Andri Grīnbergu! GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

24. maijs
1 diena | Latvija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Jauni Rakursi
no Rezervēt

Ceļojuma programma

Ekskursijas programmā:

Plkst. 07:30 izbraukšana no Rīgas (no autobusu pieturas pretī Latvijas Zinātņu akadēmijas galvenajai ieejai).

 

Pa ceļam ap 9.00 – brokastu pauze.

 

Abavas senlejas ainavas – foto pauze vienā no slavenākajām Abavas ielejas skatu vietām – Greiļu kalnā, kas īstenībā nemaz nav kalns, bet gan senlejas nogāze. Jau pagājušā gadsimta 30.gados šī bija ļoti populāra fotografēšanas vieta, un skatoties senajās kartiņās, mēs varam secināt, ka ainava nav būtiski mainījusies! Ainavas viegli baudāmas pateicoties labiekārtojumam, bet, kas vēlas var pakāpties augstāk un novērtēt vēl plašāku Abavas ielejas panorāmas skatu!

 

Veģupes ūdenskritums – viegli pieejams trepveida ūdenskritums pašā Kuldīgas šosejas malā. Tomēr cik daudzi tam pabrauc garām! Pavasarī ūdeņiem bagāts, ar kopējo kritumu 1,5 metri.

  

Rendas rumba un Rendas mazais ūdenskritums – divi dažādi Īvandes upes ūdenskritumi, kas populāri un tūrismā pazīstami jau no 19.gadsimta sākuma un pavasaros skaisti čalo pār 1,4 un 2 metrus augstām dolomītu klinšu kāplēm dziļā un vizbulīšu audzēm bagātā gravā!

 

Adatu tornis – savdabīgs tornis, kura trijos stāvos iekārtota ekspozīcija par Liepājas ielu (populārā gājēju iela Kuldīgā), adatu rūpniecību Kuldīgā un produkcijas daudzveidīgo pielietojumiem dažādās nozarēs, bet augšā – jauks skatu tornis uz Kuldīgas vecpilsētu!

(Ieejas maksa: 1 EUR)

  

Pusdienas Kuldīgā. Plašs ēdienu piedāvājums par normālām cenām.

 

Jaunums! Dabas taka Kuldīgā gar Ventas krastu. Labiekārtotās takas garums 2,5 km, un to izstaigāsim mierīgā garā vērojot Ventas pavasarīgo plūdumu un Kuldīgu no netradicionāliem rakursiem!

 

Pēc dabas takas apmeklēšanas aiziesim apskatīt arī augstāko (4 m) upju ūdenskritumu Latvijā – Alekšupītes ūdenskritumu. Tas pavasarīgi šalc pie vecajām Kuldīgas dzirnavām, kuru pirmsākumi ir gadsimtiem seni no tāliem pirmshercogu laikiem.

  

Ceļojuma kulminācija – Latvijas lielākais un Eiropā platākais (270 m) ūdenskritums – Ventas rumba. Un novakarē vērosim kā zivis lec pār Ventas rumbu!

 

Atgriešanās Rīgā ap 21:00

 

Ekskursijas cena: EUR 27

Cenā iekļauts: vieta autobusā, pavadošā gida pakalpojumi

Cenā nav iekļauts: ēdināšanas izdevumi, ieejas maksa Adatu tornī (1 EUR).

 

 

Ceļojumā nav paredzēti gari pārgājieni. Garākais – dabas taka Kuldīgā – 2,5 km.

Ceļojums piemērots ikviena vecuma dalībniekiem.

 

 

trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *