29 700 300
67 700 300
Mēs jau strādājam 
cb@cb.lv

Vīns, vīngliemeži, siers, saldējums, leģendas un lelles Preiļos! GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

13. jūnijs
1 diena | Latvija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Remiro travel
no 27 € Rezervēt
cena posmā Rīga - Ogre 27 €
cena posmā Ciemupe - Aizkraukle 22 €

Ceļojuma programma

"Vīna pagrabi" - vīna un marmelādes ražotne, Preiļu vīngliemeži, Čedaras siera un Čedaras saldējuma degustācija, pasakainā Miniatūrā karaļvalsts un leļļu galerija...Izbraukšana plkst. 7:30 no Rīgas, Zivju paviljona galā ar skatu uz Daugavas pusi, 8:15 no Ogres, “Priedītes”, 8:30 no Lielvārdes, ~ 9:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2)... Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam...

9:40 Kafijas pauze Krustpils DUS “Circle K”.

 

11:15 Preiļu miniatūrā karaliste - leļļu galerija - neparastie tēli, greznie tērpi, krievu humors un pat Venēcijas romantiskās noskaņas... Iespēja pašiem pārtapt par lellēm, karaļiem un princesēm! Karalistes pagalmā uzcelta miniatūrpils ar grezniem tornīšiem, tiltiņiem un ūdensdzirnavām, daudz senlaicīgu dizaina elementu - grezni dīvāni, šūpoles, karietes, stilizēti balkoniņi, pie kā pieaugušie un bērni var nofotografēties senlaicīgos tērpos.

 

12:30 Romantiskajā Preiļu parkā dažkārt pastaigāties iziet arī Baltā dāma. Leģendas un stāsti par Preiļiem... Preiļu himna, Preiļu pils un skumjais Mīlestības kalniņš, Ievas un Ādama saliņa...

 

13:30 Preiļi ir arī siera galvaspilsēta, kur siers iemūžināts pat pieminekļos. A/S „Preiļu siera” degustācija un stāstījums. 3 veida čedaras siers, stāstījums par siera gatavošanas procesu, bet desertā Čedaras siera saldējums + dzēriens Pampūku kafejnīcā. Varbūt kādu pildītu Pampūciņu?

Jāpiesaka iepriekš! PAMPŪKA ar “Čedara” siera + kausētā siera pildījumu un linsēklām (pēc izvēles var pildīt arī ar kūpinātu šķiņķi, svaigām sezonas ogām, Maskarpone sieru, šokolādi u.c.) - 2.50 EUR.

 

15:00 Preiļu vīngliemeži, stāstījums un degustācija. Atraktīvais Ainis Noviks, izrādot savu saimniecību, stāsta, kā gliemeži tiek audzēti un gatavoti celšanai galdā, bet viņa dzīvesbiedre Valentīna piedāvā uzkodas ar vīngliemežiem. Iespēja iegādāties vīngliemežus marinādē vai gī sviestā.

Franču virtuvē gliemežus ierasts baudīt kopā ar vīnu, tādēļ, braucot uz Ošu mājām, iesakām līdzi paņemt savu iemīļotāko baltvīnu.

 

16:30 "Vīna pagrabi" - vīna un marmelādes ražotne saimniecībā „Kalni”. Iesākumā pastaiga pa brīnišķīgu dārzu, saimnieces Irēnas sauktu par Burvju dārzu ar elfiem un rūķiem, kurā katram nostūrim ir savs unikāls stāsts. Daiļdārzs priecē ar  ziedu piramīdām, šūpolēm, savdabīgiem dekoratīvajiem elementiem, un konkursā atzīts par vienu no skaistākajiem Preiļu novadā. Dzirdēsiet stāstu par to, kā top vīns, par to, kā veidot savu zīmolu no pašas audzētām upenēm, avenēm..., redzēsiet ražošanas telpas, pagrabus, kur tiek glabāts vīns, tad būsiet aicināti doties uz degustācijas laukumu, kur jums tiks piedāvāti vairāki  vīnu veidi – vīnogu, aveņu, upeņu un plūmju. Varēsiet iegādāties vīnus līdzņemšanai, tāpat arī pašmāju piparkūkas.

 

Plkst. 17:30 mājupceļš... Atgriešanās Aizkrauklē - Rīgā ~ no plkst. 21:00.Cenā iekļauts:

 • autobusa noma;
 • gides – grupas vadītājas pakalpojumi (latviešu val.).
   

Iespējamie papildus izdevumi:

 • Preiļu leļļu karaļvalsts galerija: 3 EUR / 2 EUR – pensionārs, bērns līdz 16 g. / bez maksas - pirmsskolas vecuma bērns, invalīds;
 • Pārģērbšanās par princesēm un karaļiem: 5 EUR / 3 EUR – bērns līdz 16 g.;
 • vīna un piparkūku degustācija + ekskursija Burvju dārzā: 3 EUR;
 • vīngliemežu saimniecības iepazīšana un degustācija: 4 EUR / 2 EUR – bērns līdz 12 g.;
 • siera un Čedaras saldējuma degustācija ar dzērienu: 3 EUR;
 • Preiļu muižas dziedošā gide: 1.60 EUR;
 • PAMPŪKA ar pildījumu: 2.50 EUR;
 • ēdināšanas un citi personīgie izdevumi;
 • papildvieta autobusā: 15 EUR.

*Papildus izdevumu cenas var mainīties!

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

cena posmā Rīga - Ogre 27 €
cena posmā Ciemupe - Aizkraukle 22 €
papildvieta autobusā 15 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *