29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv

NARCISES un "ŠAMPANIETIS" DZŪKIJĀ! Iedvesmojoša atpūta GRAND SPA DRUSKININKOS! Pavasara ziedēšana Taujenu muižā, Druskininku parkos, Alītā. Sakuru aleja, Baltās rozes tilts un Birštonas skatu tornis uc. Iesakām!

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

25. - 26. aprīlis
2 dienas | Lietuva
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Skaisto Skatu Aģentūra
no 100 € Rezervēt
Pamatcena 100 €

Ceļojuma programma

2020. gada 25.-26. aprīlī, sestdien svētdien
Svinam pavasari!
 
Narcises un šampanietis Dzūkijā! Iedvesmojoša atpūta Grand SPA Lietuva.
Pavasara ziedēšana Taujenu muižā, Druskininku parkos, Alītā. Sakuru aleja, Baltās rozes tilts un Birštonas skatu tornis. Šampanieša degustācija.
 
1.diena. 25.04.2020.
 
Pl. 7:20 pulcēšanās, pl. 7:30 izbraucam no Aspazijas bulvāra 5, Rīgā.  Ceļā rīta kafijas pauze.
 
Pavasaris Taujenu muižā!
Viena no Lietuvas lielākajām muižām, zināma kopš 16.gs. Pašreizējā ēka celta 1802.g. Šobrīd tā ir  lieliski atjaunota un iekārtota atbilstoši laikam, kad šeit dzīvoja muižnieki Radvili.
Muižas galvenajā ēkā - gotiskā stilā iekārtota viesnīca, restorāns, banketu un koncertu zāles ar skaistu un  bagātu interjeru. Ir medību zāle, Ziemas dārzs un vēl daudzas interesantas telpas, kurās mums būs iespēja pakavēties un saprast lietuviešu vēsturi un darba tikumu, klausoties saimnieces stāstus. Ap muižu izveidots angļu stila parks ar papeļu, liepu alejām, krāšņām puķu dobēm, kurās zied arī pavasara vēstneses tulpes un narcises.
Ekskursija Taujenas muižā kopā ar vietējo gidu 4 €/pieaug.; 3 €/ pensionāri, skolēni.

Pusdienu  pauze Akropolis, Viļņā.

Merkīnes kupolpiramīda. Neparasta, mazliet mistiska un enerģētiski spēcīga vieta, ko par savu sauc arī svētceļnieki gan Lietuvā, gan kaimiņzemēs; atrodas Dzūkijas mežos. Tā ir  Merkines kupolpiramīda. Tai ir savs „stāsts”. 1990.g. tolaik 7 g.v. zēnam Povilam Zekam kāda balss vēstījusi par šo īpašo vietu. Jau pieaudzis, jauneklis realizējis savu redzējumu un uzbūvējis alumīnija piramīdu, kuru 2009.g. pārsedza ar stikla kupolu. Ļaudis teic, ka stiklotais kupols un īpatnējā celtne rada īpašu enerģiju un spēj ārstēt slimības. Un vēl – kupolpiramīdā ir apbrīnojama akustika! Pat čukstus izteikts vārds te labi saklausāms!
Ieteicamais ziedojums no 1 €.

Druskininki – vienmēr modernā un rosīgā Dzūkijas  jeb Dainavas novada pērle!
Katru gadu aprīlī kūrorta parkos saplaukst tūkstošiem narcises, tulpes u.c. pavasara ziedi! Daudzviet Dienvidlietuvā zied lepnās „japānietes” sakuras. Tas ir laiks, kad baudīt reibinošo pavasara ziedēšanu!

Ap pl. ~ 17.30 Grand SPA Lietuva, iekārtošanās viesnīcā. Neliela pastaiga Druskininkos. Kūrortpilsētas lepnums – minerālūdeņu dziednīca un daudzās kūrmājas - atjaunotās koka arhitektūras ēkas un jaunās SPA viesnīcas, renovētais pilsētas atpūtas parki, laukumi, promenāde gar Nemunu un Druskoņa ezeru, kur izveidots jaunais Vijūneles atpūtas parks u.c. un  trauslie, bet krāšņie pavasara ziedi…

2009.g durvis vērusi jauna un moderna SPA viesnīca ar elegantiem numuriem un mierīgu atmosfēru -  no balkoniem paveras burvīgs skats uz kūrortu, kas atrodas Ratničeles un Nemunas upju satekā. Visi numuri ir aprīkoti ar jaunākajām tehnoloģijām: satelīttelevīziju, bezvadu internetu, individuāli regulējamām gaisa kondicionēšanas un apkures sistēmām, darba vietu, seifu un mini bāru.
Ūdens atrakciju parks "Grand SPA Lietuva" ir dzirkstoša prieku pasaule no rīta līdz vakaram!
Ūdens parka unikālo dizainu  veido 4 elementi: zeme, ūdens, uguns un gaiss.

Ūdens izklaides fani priecāsies par viļņu baseinu un garo peldbaseinu, jautro kalnu upi, ūdenskritumu spēku un virpuļvannu un pirts kompleksa siltumu - tvaika pirts, ciedru pirts, somu, infrasarkanā, Hamam un Šaltmetis - ledus telpa. Aktīvākajiem - labi aprīkota sporta zāle.
Ģimenes ar bērniem atradīs bērnu baseinu un drošu ģimenes slidkalniņu.
Numuros ir peldmēteļi.

Brīvs laiks pastaigām, izklaidēm un Spa kompleksam (darbojas līdz pl. 22.00).

Uzziņa  brīvajam laikam –
  • Gaisa  trošu ceļš “Lynu kelias”, savieno akvaparku ar pirmo un vienīgo slēgto slēpošanas kompleksu Baltijā “Snow Arena”. ~1km garais brauciens vagoniņā no 45 m augstuma ļauj izbaudīt skaistu skatu uz Druskininku apkaimi un Nemunu. Darbojas līdz pl. 22:00.
    Brauciens vienā virzienā pieaug. 3 € /pers., abos virzienos 5 € /pers.;
    pensionāriem un bērniem 5-17g.  2.70 € vienā virzienā,  4.50 € abos.
  • Tumšā laikā pilsētas parkā iesakām izbaudīt krāsaino, muzikālo strūklaku krāšņumu.
  • Apgāztā māja atvērta līdz pl. 21:00. Biļetes cena pieaugušajiem -  3 € /pers.; skolēniem, studentiem un pensionāriem 2 € /pers.
2.diena. 26.04.2020.  Brokastis viesnīcā, izbrauksim ap plkst. 9.00/9.30.

Alīta ir Dzūkijas jeb Dainavas novada lielākā pilsēta, pirmoreiz hronikās minēta 14.gs., savulaik bijusi robežpilsēta starp Prūsijas karalisti un Krievijas impēriju. Mūsdienās Alīta Lietuvā pazīstama kā Dzūkijas kultūras, administratīvais un ekonomiskais centrs. Pilsēta izvietojusies gleznainā paugurainā apvidū līkumotās Nemunas krastos. No visām debess pusēm to ieskauj meži. Arhitektūrā harmoniski sadzīvo senie kvartāli ar zemo apbūvi, modernie mikrorajoni un privātmāju apbūve. Nemunas ielejā izaugusī pilsēta ir viena no zaļākajām Lietuvā – 1/3 daļu aizņem parki, skvēri un apstādījumi.

Iepazīsim  skaistākās vietas - pilsētas dārzu, vēsturisko centru, Rātslaukumu, Brīvības eņģeli, Apklusušo zvanu, Sakuru aleju,  romantisko  Baltās rozes tiltu, kas ir visaugstākais kājāmgājēju un velo tilts Lietuvā. 2013. – 1015.g. tas tika uzbūvēts uz iepriekš, 1899.g, būvētā dzelzceļa tilta vēl esošajiem balstiem un ir ierakstīts Lietuvas Rekordu grāmatā.
Tilta augstums - 38,1 m, garums – 260 m.
     
Alīta – Lietuvas šampanieša galvaspilsēta!
Vairāk kā 50 gadus pilsēta lepojas ar dzērienu rūpnīcu. Te ražo dzirkstošos vīnus un visaugstākās kvalitātes brendiju un kokteiļus. Dosimies izzinošā ekskursijā rūpnīcā, kuras laikā uzzināsim rūpnīcas vēsturi, apmeklēsim ražošanas cehu un iepazīsimies ar ražošanas niansēm. Degustēsim  tradicionālo lietuviešu dzērienu „Samane” - uz graudu bāzes ražots stiprais dzēriens, kura nosaukums saistīts ar
Dzūkijas reģiona priežu mežiem…  Degustēsim 4 rūpnīcā ražotos dzērienus – divas dzirkstošā vīna šķirnes un divas brendija šķirnes.  Būs  iespēja iegādāties rūpnīcā ražoto produkciju.
Ekskursija un degustācija 16 €/pers. Pusdienas (pieteiktas grupai) Alītā, no  ~ 8 €/pers.

Birštonas skatu tornis – augstākais Lietuvā!
Tornim vieta tika izvēlēta vēl 1997.g. uz Škēvoņu kores, mazāk urbanizētā teritorijā, 92 m vjl.
Šeit 240 m attālumā plūst Nemuna, blakus mežs, plašs skats uz Birštonu, Nemunas ieleju…
Skatu laukums atrodas 45 m augstumā, kopējais torņa augstums – 55 m. Torņa metāla konstrukcija, pārklāta ar lapegles paneļiem un trīsstūrveida lodziņiem, palīdzot veidot krucifiksa simbolu, un tādejādi simbolizējot zvaigznājus debess jumā.
Mājupceļš. Atgriešanās ap pl. 21:45
 
Cena: 100 €

Cenā iekļauts: neierobežots akvaparka apmeklējums 1.dienas vakarā!
1 nakts viesnīcā divvietīgā numuriņā, brokastis, tūristu klases autobusa (atbilstoša grupas lielumam) noma, pavadošā gida pakalpojumi, ceļu nodoklis Lietuvā.

Uzmanību ! SPA procedūras nav cenā iekļautas, tās jāpiesaka un jāsaskaņo iepriekš pašiem, zvanot + 370 313 52824 vai rakstot: gydykla@grandspa.lt

Cenā nav iekļauts: ieejas maksas objektos, ziedojumi, citi ēdināšanas izdevumi, degustācijas.

Piezīme: katram ceļotājam izbraukšanai no valsts nepieciešama derīga pase vai ID karte.

Jauki ceļot kopā ar Jums!
Maršrutu sagatavoja gide un grupas vadītāja Daiga Dūniņa
Pamatcena 100 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *