29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv

Sofija maija svētkos ar 5* InterContinental Sofia GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

1. - 4. maijs
4 dienas | Bulgārija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - krievu
Baltic Ad Hoc (FlyMeAway)
no 549 € Rezervēt
Tiešais lidojums + 5* viesnīca InterContinental Sofia 549 €
Tiešais lidojums Rīga – Sofija - Rīga 299 €

Ceļojuma programma

Rožu audzēšanas lielvalsts Bulgārijas galvaspilsēta Sofija atrodas plašā ielejā, ko no aukstajiem vējiem aizsargā Balkānu kalni.

Eiropas lētākā galvaspilsēta, kur ceļotājs par vienu un to pašu naudas summu var atļauties par 73% vairāk nekā Oslo, ir vēstures pieminekļu un pārsteigumu pilna. Tās zināmā pagātne ir vismaz 7000 gadu gara un pilsētā saglabājušies visu tās iekarotāju –grieķu, romiešu, otomaņu un padomju impērijas atstātie artefakti. Arhitektūras pieminekļu mikslis ir tikpat aizraujošs kā vismaz duča brīnišķīgu parku vai pilsētas ziemeļos atrodošās kalnu virsotnes Vitoša apmeklējums.

 

                        Sofija maija svētkos ar 5* InterContinental Sofia


Tiešais lidojums Rīga – Sofija – Rīga
01.05.2020: Rīga 10:25  13:10 Sofija
04.05.2020: Sofija 16:00  18:35 Rīga
Cena: 299 EUR (lidojums, lidostu nodokļi, 20 kg nododamā un 7 kg rokas bagāža)

Tiešais lidojums + 5* viesnīca InterContinental Sofia
Cena: 549 EUR (lidojums, transfers un 3 naktis divvietīgā istabā ar brokastīm, grupas vadītāja pakalpojumi). Piemaksa par vienvietīgo numuru 90 EUR                                Ekskursiju programma pēc izvēles
                                            Vietu skaits ir ierobežots!

 

Sofijas pilsētas apskates ekskursija
1. maijs 14:30 no viesnīcas
Apskatīsim Aleksandra Ņevska katedrāli, Sv. Sofijas baznīcu, Sv. Georga un Sv. Nikolasa krievu baznīcu, Sinagogu, kā arī Nacionālā teātra ēku, Largo – milzīgu Staļina laikmeta ēku kompleksu, Sofijas Centrālo Minerālūdens pirti un Nacionālo Kultūras pili.Ekskursijas ilgums~ 4 stundas
Cena: 20€
Cenā iekļauts: krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi un individuālās audio austiņas

 

Ekskursija uz Rilas klosteri
2. maijs 09:00 izbraukšana no viesnīcas
Ekskursijas laikā apskatīsim Rilas klosteri – visbrīnišķīgāko klostera mākslas un arhitektūras paraugu Bulgārijā. Klostera ēku kompleksā varēsim apbrīnot Sv Jaunavas baznīcu ar pārsteidzoši skaisto Sv. Jaunavas ikonu, krāšņi apzeltīto ikonostāzi, senatnīgo virtuvi, klostera muzeju, kurā uzzināsim par klostera garo un varonīgo pagātni. Ekskursijas ilgums ~8 st.
Cena: 60€
Cenā iekļauts:  transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Rilas klosterī un pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts)Vakariņas tipiskā bulgāru restorānā „Ševermeto” ar izklaides programmu
02.maijs  19:45 izbraukšana no viesnīcas
20:00 Ierašanās restorānā un vakariņu sākums
20:30 Priekšnesumu sākums (uzstāsies dziedātājs un folkloras grupa)
Vakariņu ar izklaides programmu ilgums ~3 stundas 
Ekskursija tiks organizēta pie minimums 20 klientiem!
Cena: 60€
Cenā iekļauts: transports, izklaides programma, vakariņas ( Ēdienkartē: bulgāru tomātu salāti, pildīta paprika, ar sautētiem dārzeņiem pildīta jēra cepetis, mājas maize, mājas ābolu pīrāgs, rakija 50ml, vīna glāze un ūdens)

 

Ekskursija uz Plovdivu
3. maijs 08:00 izbraukšana no viesnīcas
Pēc apm. 2,5 stundu ceļa, ieradīsimies Plovdivā, kur apmeklēsim ievērības cienīgākās Plovdivas vecpilsētas apskates vietas, t. sk. Antīko Romiešu amfiteātri, Romas imperatora Trajana valdīšanas laikā un ir vislielākā un vislabāk saglabājusies romiešu laika būve mūsdienu Bulgārijā. Viesosimies arī Balabanova mājā, Hindlijana mājā, romiešu stadionā, kā arī Sv. Konstantīna un Helēnas baznīcā.Pēc pusdienām vietējā restorānā, būs ~stunda brīva laika, pēc kura atgriezīsimies Sofijā, pa ceļam piestājot, lai degustētu vietējo vīnu. Ekskursijas ilgums ~11 stundas.
Cena: 70€
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Balabanova mājā, Hindlijana mājā, romiešu stadionā, romiešu amfiteātrī, Sv. Konstantīna un Helēnas baznīcā, individuālās audio austiņas, 4 vīnu degustācija un uzkodas atpakaļceļā un pusdienas ( glāze vīna un ūdens iekļauts)

 

Vitoša kalna apmeklējums
4. maijs 09:00 izbraukšana no viesnīcas
Ekskursijas laikā apmeklēsim Vitoša kalnu, kas slejas netālu no Sofijas un ir vietējo iedzīvotāju iemīļota atpūtas vieta gan ziemā, gan vasarā. Apmēram 20 minūšu laikā sasniegsim pacēlāja pieturu un, jau braucot augšup, varēsim apbrīnot plašos skatus, kas paveras visapkārt. Ekskursijas laikā paēdīsim pusdienas. Pēc ekskursijas dosimies uz lidostu, vairs neiebraucot viesnīcā. Bagāžu ņemam līdzi ekskursijā!
Ekskursijas ilgums ~4,5 stundas
Cena: 50€
Cenā iekļauts:  transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, pacēlāja biļetes un pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts)                       Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!

Tiešais lidojums + 5* viesnīca InterContinental Sofia 549 €
Tiešais lidojums Rīga – Sofija - Rīga 299 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *