29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv

Parīze, Ildefransa, Bretaņa,Luāras ieleja un Akvitānija

trip-pic
18. - 29. jūnijs
12 dienas | Francija
Brīvo vietu skaits - 42
Valoda - latviešu/krievu
Fenikss ceļojumi
no 565 €
645 €
Rezervēt
Pasteidzies! -80€
565 €
Viena vieta 645 €
SPO cena 565 €
SPO ar pap.vietu 695 €

Ceļojuma programma

Volevikontas pils sveču apgaismojumā, Luāras pilis,Bordlē vīni, skaistākie Perigoras ciemati, Basku Zemes kūrorti pie Atlāntijas okeāna.
 
Uī, Parīze, Volevikonta, Senmišela, Dināna, Villandrī, Ussē, Šinona, Larošela, Senmartena, Sen-Žan-de-Lūza, Esplēte, Biarica, Bordo, Sentemiljona, Soterna, Sarlā-la-Kanedā, Beināka-e-Kazenāka, Larokgažāka, Bona, Kolmāra
 
12 dienas, 11 naktis – viesnīcās
 
Izbraukšanas datums:  18/06/2020
 
1. diena
“Rīga – Rietumpolija”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.
 
2. diena
“Rietumpolija – Uī – Parīzes apkaime”
Brokastis. Tranzīts: Polija, Vācija, Beļģija. Īsa apstāšanās beļģu pilsētiņā Uī (Huy). Nakts - viesnīcā Francijā, Parīzes apkaimē.
 
3. diena
“Parīzes apkaime – Parīze – Volevikonta – Parīzes apkaime” 
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – Parīzes apskates ekskursija. Parīzē (Paris). Apskates ekskursija ar autobusu: Lielie bulvāri, Lielā Opera, Vandomas laukums, Konkordijas laukums, Tilerī dārzs, Luvra, Orsē muzejs, Rātsnams, Panteons, Luksemburgas dārzs, Saint-Germain-des-Prés baznīca, Aleksandra III tilts, Invalīdu nams, Eifeļa tornis, Trokadero laukums, Šaijo pils, Elizejas lauki, Triumfa arka. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Volevikontu. Greznā Volevikontas (Vaux-le-Vicomte) pils - karaļa Ludviķa XIV finanšu ministra Nikolā Fukē pils. Šī pils tiek uzskatīta par Versaļas pils pirmsteci. Pils, kariešu muzeja, dārzu patstāvīgs apmeklējums. Unikāla iespēja apskatīt pili sveču apgaismojumā vakarā (2000 sveču).Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē.
 
4. diena
“Parīzes apkaime – Senmalo – Senmišela – Bretaņas ziemeļaustrumi” 
Brokastis. Pārbrauciens uz Bretaņu. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens Senmišelu un Senmalo. Viesosimies vienā no pasaules brīnumiem - Senmišelas abatijā-cietoksnī uz granīta klints jūras līcī (Le-Mont-Saint-Michel). “Mākslas un vēstures pilsēta” - Dināna (Dinan) Ransas upes krastos. Nakts – viesnīcā Bretaņā.
 
5. diena
“Bretaņas ziemeļaustrumi – Villandrī – Ussē – Šinona – Luāras Zemes”
Brokastis. Pārbrauciens uz Luāras Zemēm. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Luāras upes ieleju – “karaļu ieleju”. Romantiskajā Luāras ielejā jūtama īsti franciska gaisotne. Vilandrī (Villandry) privātās pils un tās dārzu apmeklējums.  Ussē (Ussé) pils, kuru Šarls Pero aprakstījis pasakā “La Belle au bois dormant”. Šinona (Chinon). Šinonas pils – dofīna Kārļa un Žannas d’Arkas tikšanas vieta. Pils apskate no ārpuses. Nakts – viesnīcā Luāras Zemēs.
 
6. diena
“Luāras zemes – Larošela – Senmartena – Akvitānijas dienvidrietumi” 
Brokastis. Ceļš pa Franciju. Larošele (La Rochelle) – viens no Reformācijas centriem XVI gs. Francijā, “franču Ženēva”. Vecas ostas apskate un pastaiga pa pilsētas centru. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Rē salu. Pārbrauciens uz Rē (Ré) salu pa graciozu tiltu, vienu no Eiropas inženieru brīnumiem. Salas galvaspilsēta – šarmantā Senmartenas (Saint-Martin) pilsētiņa ar tās XVII gs. fortifikācijām, parku un ostu, kur XVII gs. piestāja tirdzniecības kuģi. Rē sala ir populāra atpūtas vieta un arī ir zināma ar saviem sālspurviem. Ceļš pa Franciju. Nakts – viesnīcā Akvitānijas dienvidrietumos.
 
7. diena
“Akvitānijas dienvidrietumi – Senžandelūza – Esplēte - Biarica – Akvitānijas dienvidrietumi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Sen-Žanu-de-Lūzu, Esplēti, Biaricu. Francija. Sen-Žan-de-Lūza (Saint-Jean-de-Luz) – Francijas Basku zemes pērle. Kolorītā Esplētes (Espelette) pilsētiņa, slavenu dārzeņpiparu audziāšanas centrs. Biarica (Biarritz) – viena no visprestižākajām franču kūrortpilsētām, imperatora Napoleona III un imperatrises Eižēnijas iemīļotā atpūtas vieta. Atpūta pie Biskajas līča. Nakts – viesnīcā Akvitānijas dienvidrietumos.
 
8. diena
“Akvitānijas dienvidrietumi – Bordo – Sentemiljona – Soterna – Akvitānijas dienvidrietumi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Bordo, Sentemiljonu, Soternu. Bordo (Bordeaux) - Akvitānijas vēsturiskā reģiona centrs Garonnas upes krastos. Iepazīšanās ar pilsētu. Vīndaru pilsētiņas Sentemiljona (Saint-Émilion) un Soterna (Sauternes). Iespēja iegādāties vietējus vīnus. Nakts – viesnīcā Akvitānijas dienvidrietumos.
 
9. diena
“Akvitānijas dienvidrietumi – Sarlā – Beināka – Larokgažāka – Akvitānijas dienvidrietumi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Perigoru. Visskaistākās pilsētiņas/ciemati Francijā: Melnā Perigora galvaspilsēta Sarlā (Sarlat-la-Canéda), Beināka (Beynac-et-Cazenac) un Larokgažāka (La Roque-Gajeac). Nakts – viesnīcā Akvitānijas dienvidrietumos.
 
10. diena
“Akvitānijas dienvidrietumi – Bona – Francijas austrumi”
Brokastis. Ceļš pa Franciju. Burgundija. Bona (Beaune) - Kotdoras (Côte d’Or) vīndaru reģiona centrs. Ceļš pa Franciju. Nakts – viesnīcā Francijā Franškontē vai Elzasā.
 
11. diena
“Francijas austrumi – Kolmāra – Polijas rietumi”
Pastaiga pa Kolmāras (Colmar) pilsētas gleznaino vēsturisko centru : katedrāle, Augļu Tirgus laukums, Vecās Muitas laukums, kvartāls “Maza Venēcija”. Ceļs pa Franciju, Vāciju, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijas rietumos.
 
12. diena
“Polijas rietumi - Rīga”
Brokastis. Ceļš pa Poliju, Lietuvu un Latviju. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī no 12. uz 13. dienu
 
Cena:
€ 645 vienai personai, izvietojoties viesnīcās divatā vai trijatā
 
Ceļojuma cenā ietilpst : 
• transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ceļojuma laikā (gaisa kondicionētājs, audio/video, WC) 
• naktsmītnes (atbilstoši maršruta aprakstam) **-*** viesnīcās: divvietīgās un trīsvietīgas istabās ar dušu, WC
• brokastis viesnīcās atbilstoši maršruta aprakstam
• grupas vadītāja – gida pakalpojumi 
 
Ceļojuma cenā neietilpst :
• piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā istabā 250€
• piemaksa par papildus sēdvietu autobusā 130€
 
opcionālas ekskursijas un ieejas maksa ceļojuma programmā minētajos apskates objektos :
Parīzes apskates ekskursija – 35€, brauciens uz Volevikontu – 55€ (ieskaitot ieejas biļeti vakarā), brauciens uz Sanmišelu un Dinānu - 55€ (ieskaitot abatijas ieejas biļeti), brauciens uz Luaras ieleju – 60€ (ieskaitot biļetes divās pilīs), brauciens uz Rē salu - 20€, brauciens uz Sen-Žan-de-Lūzu, Espelēti, Biaricu - 40€, brauciens uz Bordo, Sentemiljonu, Soternu – 40€, brauciens uz Perigoru - 45€
• medicīniskā apdrošināšana - no 0.95€ dienā
• pusdienas, vakariņas, personīgie izdevumi, sabiedriskais transports, dzeramnauda 
 
Informācijai :
• Opcionālas ekskursijas notiks tikai tad, ja tām būs pieteikušies vismaz 20 dalībnieki. 
• Grupas vadītāja organizātoriski pakalpojumi tiks sniegti latviešu un krievu valodās.
• Kultūrvēsturiskā ekskursiju informācija tiks sniegta krievu valodā.
• Izbraukšanas un ierašanas vieta : Zinātņu akadēmija, Turgeņeva iela, Rīga (ja nav norādīta cita vieta)
• Izbraukšanas laiks plkst. 5:00 (ja nav norādīts cits laiks), atgriešanās – pēc plkst. 3:00 (laiks ir aptuvēns un var mainīties ceļa apstākļu dēļ)
 
Pieteikšanās ceļojumam :
• piesakoties ceļojumam, nepieciešama pase un jānoslēdz ceļojuma līgums 
• vieta tiek rezervēta pēc 30% avansa iemaksas 
• atlikušās summas samaksa (70%) jāveic ne vēlāk kā 20 dienas pirms pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma. 
 
Atteikšanās tiesības :
Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot samērīgu līguma izbeigšanas maksu: 
• atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 20 dienām pirms ceļojuma, tiek ieturēti 30% no ceļojuma summas
• atsakoties  19-10 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas. 
• atsakoties mazāk nekā 10 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas. 
 
Ceļojumam nepieciešamie dokumenti : 
• Ceļošanas dokuments – personas apliecība jeb elektroniskā identifikācijas karte eID (tikai Latvijas pilsoņiem) vai pase (Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem). Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Albānijā, Austrijā, Beļģijā, Bosnijā un Hercegovinā, Bulgārijā, Čehijā, Dānijā, Francijā, Grieķijā, Gruzija, Horvātijā, Igaunijā, Īrijā, Islandē, Itālijā, Kiprā, Lietuvā, Lihtenšteinā, Luksemburgā, Maltā, Melnkalnē, Moldovā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Serbijā, Slovākijā, Slovēnijā, Somijā, Spānijā, Šveicē, Ungārijā, Vācijā, Ziemeļmaķedonijā, Zviedrijā (https://www.mfa.gov.lv/konsulara-informacija/celo-drosi-2).
• Dodoties ceļojumā ārpus ES, ceļotāja pasei vai eID jābūt derīgai vēl 6 mēnešus pēc brauciena beigu datuma. 
• Nepilngadīgam ceļotājam, ceļojot kopā ar vecakiem, nepieciešams arī dzimšanas apliecības oriģināls. 
• Nepilngadīgam ceļotājam (līdz 18 gadiem), dodoties ceļojumā bez vecākiem, nepieciešama pase, dzimšanas apliecība un notariāli apstiprināta vecāku atļauja (vecāku pienākums ir nodrošināt bērnam pilnvaroto pārstāvi, kurš par bērnu rūpēsies un pārstāvēs viņa intereses).
 
Uzmanību ! 
• Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā tūrisma pakalpojuma sniegšanai ir 40 dalībnieki. Informējam, ka tūrisma operatoram ir tiesības divdesmit dienas pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, ja minētais dalībnieku skaits nav sasniegts. 
• Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām. 
• Apdrošināšana palīdzības izmaksām negadījuma, slimības vai nāves gadījumā nav iekļauta ceļojuma cenā. 
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. 
• Tūroperātoram ir tiesības mainīt apskates objektu secību.
• Tūroperators nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām un pasākumu atcelšanu.
 
Tūroperators SIA “Fēnikss Ceļojumi” - Blaumaņa iela 5a-26, Rīga - tālrunis 67312234 - info@fenikss.com
 
Viena vieta 645 €
SPO cena 565 €
SPO ar pap.vietu 695 €
Sngle 250 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *