29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv

Pēc labsajūtas Krievijas pierobežā – atpūta Verskas sanatorijas ūdens centrā, Pečoru zeltītie kupoli no Meremē skatu torņa, ziepes ar Pečoru avota ūdeni un trīs minūtes Krievijā

Pieejamie datumi un cenas

4. aprīlis
1 diena | Igaunija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Jauni Rakursi
no Rezervēt

Ceļojuma programma

Ekskursijas programmā:

7:15 izbraukšana no Rīgas, pieturas pie Zinātņu akadēmijas

 

Rīta pauze ceļā.

  

Vana Vatsalinas cietoksnis, kas celts 14.32 reiz bija varenākais uz Livonijas un Krievzemes robežas. Aplūkosim varenā cietokšņa pilsdrupas. Būs iespēja uzkāpt vienā no pils torņiem. Pabūsim arī senās baznīcas altāra vietā, kur, kā stāsta leģenda, vareni spēki pacēluši krustu un turējuši virs altāra gaisā. Tas senos laikos ir piesaistījis svētceļnieku pūļus šai vietai. Dosimies ekskursijā pa kādreiz tik vareno bīskapa pils kompleksu.

(Ieejas biļete pilsdrupās – 3 EUR)

Meremae skatu tornis – kaut arī ne visai augsts, tomēr novietots pakalna galā un no tā paveras skats pār biezajiem Igaunijas mežiem un ieraugāmi Pečoru apzeltītie baznīcu kupoli.

  

Viesosimies Vecā Juri ziepju namiņā, ciemos pie vienīgā Setu zemes ziepju vārītāja – vīrieša. Šeit nelielā ciematiņā, par godu vectēvam Juri nosauktā ziepju namiņā darbojas meistars Silver, kurš vāra ziepes – piedāvājumā nu jau vairāk kā 40 dažādus veidi. Ik katrā ziepju gabaliņā atrodams kaut kas no Setu zemes – augi, smilšu graudi no Piusas alām, darva, Varskas minerālūdens... un īpašā sastāvdaļa – Pečoru klostera avota ūdens! Iespēja iegādāties saimniecībā gatavotās ziepes.

(Saimniecības apmeklējums – bez maksas)

Iespēja paēst pusdienas Verskas sanatorijas ūdens centra kafejnīcā pirms vai pēc atpūtas pirtīs un baseinos.

 

 

Pašā Krievijas pierobežā Lammijarva ezera (ezers savieno Peipusu un Pleskavas ezeru) krastā apmeklēsim Verskas sanatorijas ūdens centru – tā burbuļvannas pildītas ar tīru minerālūdeni. Ūdens atpūtas centrā Jūs gaida: minerālūdens kontrast-burbuļvannas ar 17°C un 34°C ūdeni, peldbaseins ar trīs 25-metru celiņiem, dziļums 1,2 - 1,8 m, bērnu un zīdaiņu baseins, pretstraumes kanāls, dažādas ūdens masāžas, ūdens bārs, gaismas terapijas baseins, 90°C un 75°C somu pirts, tvaiku pirts, infrasarkano staru pirts, oļu taka.

(Ūdens centra apmeklējums – 13 EUR pieaugušajiem (arī pensionāriem), bērniem 5 – 14 gv. – 6,50 EUR)

 

Mājupceļš, atgriešanās Rīgā ap 22:00

 

Ekskursijas cena: EUR 30

Cenā iekļauts: vieta autobusā, pavadošais gids

Cenā nav iekļauts: ieejas maksas, ēšanas maksas u.c.

 

Ceļojumā ņemam līdzi ceļošanai derīgu pasi vai ID karti!

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *