29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv

Ekskursija vēsturiskajā Benjamiņu namā kopā ar tekstilmākslinieci Ivetu Vecenāni! Smalka kūka ar kafiju noslēgumā

Pieejamie datumi un cenas

8. aprīlis
1 diena | Latvija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Jauni Rakursi
no 18 € Rezervēt
Pamatcena 18 €

Ceļojuma programma

Tiekoties ar tekstilmākslinieci Ivetu Vecenāni, sarunās par Emīliju un Antonu Benjamiņiem tuvāk iepazīsim šo īpašo pāri un uzzināsim Emīlijas Benjamiņas veiksmes stāstu!

Latvijā nekad nav kronēts karaļpāris, bet nekronētais noteikti ir Emīlija un Antons Benjamiņi. Viņi 1928. gadā nopirka Pfābu pili - ēku, ko tautā saucam par Benjamiņu namu, aizsākot visleģendārāko šā nama vēstures lappusi. Benjamiņi savā greznajā mājā izveidoja neapšaubāmi ietekmīgāko salonu Rīgā. Tā greznās durvis vērās tikai izredzētajiem – diplomātiem, ministriem, deputātiem, slavenībām!

Pieaicinot  izcilākos pagājušā gadsimta 30. gadu Latvijas arhitektus, vitrāžistus un gleznotājus, Benjamiņi ieviesa iekštelpu pārmaiņas neorenesanses stilā celtajā ēkā. Tika iegādāta mājas krāšņākā vērtība – lielākā Venēcijas lustra visā Baltijā. Te visam bija jābūt nepārspējamam,  labākajām, jaunākajam un modernākajam!

 

Benjamiņu nams, kurā tagad iekārtota četru zvaigžņu viesnīca EUROPA ROYALE RIGA, joprojām glabā daudzas vēsturiskās vērtības! Dosimies ekskursijā pa ēku, lai sajustu tā laika greznību!

 

Vakara iespaidus pārrunāsim, malkojot kafiju vai tēju  un baudot īpaši mums ceptu kūku!

 

Ekskursijas sākums plkst. 18:00.  (Kr.Barona iela 12)

 

Dalības maksa: EUR 18.  

Maksā iekļauts: saruna ar tekstilmākslinieci I.Vecenāni, ekskursija Benjamiņu namā, kafija/tēja un kūka.


Pamatcena 18 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *