29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv

Krāsaini Pilsētas svētki Tallinā - KALAMAJA!

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

16. maijs
1 diena | Igaunija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Skaisto Skatu Aģentūra
no 33 € Rezervēt
Pamatcena 33 €

Ceļojuma programma

Interesants un citāds skats uz Tallinu!   
2020. gada 16. maijā, sestdien
Vienas dienas ekskursija uz romantisko kaimiņu galvaspilsētu!

Krāsaini Pilsētas svētki  Tallinā - KALAMAJA!
 
Plkst. 6:50 tiekamies, plkst. 7:00 izbraucam no Aspazijas bulvāra 5, Rīgā. Brokastu pauze Salacgrīvā.
 
Tallina – romantiskā kaimiņvalsts galvaspilsēta piesaista ar moderniem un mūsdienīgiem akcentiem, bagātu un sakārtotu pilsētvidi, seno kultūras un vēstures mantojumu.
Tallinas apskates ekskursija - senā un modernā apbūve. 

Tallinas Pilsētas svētki šajā nedēļas nogalē veltīti KALAMAJA rajonam - tulkojumā no igauņu valodas ”zvejnieku ciems” - savulaik klusais, zaļais rajons ar krāsainiem koka namiņiem cieši piekļāvies rosīgajai Vecpilsētai. 19.gs. beigās pēc dzelzceļa līnijas Pēterburga – Tallina atklāšanas, šeit aktīvi attīstījās rūpniecība, bet šobrīd šī pilsētas daļa piesaista ar mākslinieku un hipsteru (jaunās paaudzes uzņēmēji ar zaļo domāšanu / mākslinieki ar savu ģērbšanās stilu (piem. rūtains apģērbs, bārda..), aktivitātēm, bohēmisko gaisotni. Vēsturisko rūpnīcu korpusos iekārtoti moderni muzeji, mākslas, dizaina un radošie centri.
 
Kalamaja rajonu ar pilsētas centru savieno pastaigu maršruts “Kultūras kilometri”, 2,5km garajā maršrutā  iespēja  izbaudīt  šī rajona īpašo atmosfēru  un svētku gaisotni.
 
Brīvais laiks pastaigām un svētku pasākumu apmeklējumiem Kalamaja rajonā vai vecpilsētā.

vai arī  pēc izvēles – iesakām apmeklēt  kādu no jaunajiem muzejiem, piemēram,
Igaunijas Jūras muzejs: Lennusadam hidroplānu  osta -  1917.g. celtajos angāros daudz aizraujoša atradīs gan pieaugušie, gan bērni. Muzeja tematika saistīta ar 20.gs. tehniku, gan civilo, gan arī ar militāro – kuģi un lielgabali, tilti un lidmašīnas, jahtas, laivas, zemūdens aparāti. Vēsture un modernās tehnoloģijas - sākot no vadīšanas sistēmām senāk un mūsdienīgiem simulatoriem šodien. Iespaidīgā zemūdene Lembit un virtuālais ceļojums Kapteiņa Nemo zemūdenē, tematiskās izstādes.
Jūras muzeja Lennusadam biļetes cena: 15 € /pers. visiem pieaugušajiem, 8 € /pers.  skolēniem no 9 g.v., studentiem ar ISIC karti.

Tallinā, līdzās Lennusadam, jūras krastā, vēsturiskajā zemūdeņu rūpnīcā Noblessner, kurā vēl līdz 2018.g. augustam turpinājās kuģu būve un remonts, pērnruden tika atvērts pirmais izglītojošais virtuālās realitātes centrs PROTO –  uz apmeklētāju aktīvu piedalīšanos balstīta fantāzijas un izgudrojumu  pasaule. Ekspozīcijā pagājušo gadsimtu zinātnisko  atklājumu  unikālie  prototipi  ar  21.gs. tehnoloģiju palīdzību pārtapuši virtuālās realitātes un interaktīvās atrakcijās.  Biļetes cena 12 € visiem apmeklētājiem no 6 g. vecuma, bet pensionāriem un invalīdiem (uzrādot apliecību) 8 € .

Izbraukšana uz Rīgu pl. 18:15, atgriešanās Rīgā ap plkst. 23:20.
 
Cena: 33 €
 
Cenā iekļauts: transporta izmaksas ar autobusu, atbilstošu  grupas lielumam, pavadošā gida pakalpojumi latviešu valodā.
Cenā nav iekļauts: ieejas maksas apskates objektos, ēdināšanas izdevumi.

Svarīgi! Izbraucot no valsts katram ceļotājam nepieciešama derīga pase vai ID karte!
 
Ceļojam ar prieku!
Pamatcena 33 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *