29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā
cb@cb.lv

Jāņi Lietuvā - Atostougu parkas SPA kompleksā ar Dzintara saunu!

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

23. jūnijs
1 diena | Lietuva
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
CeļasomaLV
no 90 € Rezervēt
Pilna cena 90 €

Ceļojuma programma

Piedāvājam Līgo svētkus nosvinēt un Jāņu dienu sagaidīt SPA kompleksā Atostougu parkas pie Palangas, kurā atrodas vesela virkne baseinu, saunu un piršu, kā arī pasaulē lielākā un vienīgā DZINTARA sauna. Turpat blakus  esošajā ēdināšanas un atpūtas kompleksā Ranča dejas un dzīvā mūzika līdz rītam! Dzīvošana villās ar labierīcībām, iespēju iekurt savu ugunskuru, cept desiņas vai grilēt gaļu.

1.diena: 8.00 izbraukšana no Rīgas (stāvvieta pretī Latvijas Zinātņu akadēmijai Turgeņeva ielā).

 • Šatrijas kalns (228 m) - sena baltu kulta vieta un pilskalns vienlaikus. No kalna paveras plašs skats uz apkārtni, no tā labos laikos redzami gan Telši, gan cits varens Žemaitijas kalns – Medvegalis. Ar Šatrijas kalnu saistās leģendas par raganām, kas te pulcējušās Līgo naktī..... pat viduslaiku tiesu dokumentos esot fiksēti šādi gadījumi. Šonakt te arī degs ugunskurs un kas zin, varbūt uz to salidos vietējās raganas... 
 • Palanga – priežu mežu ieskautā Lietuvas jūras piekrastes pērle un “Lietuvas vasaras galvaspilsēta”. Saulainu dienu te ir divreiz vairāk kā citos Lietuvas kūrortos. Cauri tekošā Rāžes upīte, uz kuras uzbūvēti 10 tiltiņi, rada pilnīgi citādas izjūtas kā atrodoties mūsu Jūrmalā. Basanavičus gatve - ar restorāniem, krodziņiem, veikaliem, suvenīru kioskiem utt.   Neliela pastaiga pa Palangu iepazīstot pilsētas interesantākos apskates vietas: 

  • Palangas botāniskais parks ar Dzintara muzeju – ap Dzintara muzeju atrodas lielākais ainavu parks Lietuvā, ko 19. gadsimtā izveidoja slavenais franču dārznieks un ainavu arhitekts Eduards Andrē. Parks ir lieliska vieta pastaigām, šeit ir vairākas statujas, strūklakas un dīķi, kuros peld pīles un gulbji. 
  • Birutes kalns – seno baltu svētnīca un observatorija. Nosaukums radies no leģendas par vaideloti Birutu, kura vēlāk kļuva par lietuviešu valdnieka Ķēstuta sievu
  • statujā “Egle – zalkšu karaliene” attēloti tēli no vietējas leģendas par meiteni Egli un viņas nākamo vīru Zalkšu karali. Skulptūra “Jūrate un Kastītis” vēsta leģendu par jauna zvejnieka un jūras dievietes Jūrates mīlestību. Palangas mols – viens no pilsētas simboliem. Tā garums ir 470 m. No tā paveras lielisks skats uz Palangas pludmali. 
  • Atostogu parkas” - SPA viesnīca ar ģeotermālajiem baseiniem. Ūdens tajā nāk no 2400 m dziļurbuma. Iekārtošanās SPA centrā no plkst. 16:00

SPA komplekss piedāvā apmeklēt: 9 iekštelpu baseinus, Sporta baseinu (25 m), kurā katru dienu bez maksas var piedalīties akvatreniņos, 2 hidromasāžas baseinus, 1 nelielu baseiniņu ar gaisa masāžām, 2 āra baseinus (pieejami arī ziemā), baseins ar velotrenažieriem un Kneipa celiņš u.c.

Pirtis: infrasarkanā, tvaika, sāls sauna, gan tradicionālā lietuviešu pirts “Perene”, arī āra pirtis un aromātiskā “Riauška”, maksas pirts: “Jūros mūšoje”. Iespēja apmeklēt arī pirts rituālus (saskaņā ar viesnīcas programmu). 

Kompleksa piedāvājuma “nagla” ir 2018. gada 7. novembrī atklātā pasaulē pirmā dzintara sauna “Saule” , kuras veidošanā ieguldīti 100 000 € un 3 t dabīgā dzintara no Baltijas jūras! Saules pirts platība ir 22 m², tajā vienlaicīgi var atrasties 15 cilvēki. Pirts pozitīvi ietekmē nervu sistēmu un mazina stresu. To iesaka apmeklēt pusaudžiem un bērniem.

SPA komplekss atvērts līdz plkst. 22:00

Vakariņas iespējams nobaudīt viesnīcas restorānā “Parko virtuvele” (no 12 €/pers.).     

2.diena: Brokastis viesnīcā (zviedru galds). Izbraukšana no viesnīcas ap 10:00.

 • Mosedis – vēsturiski senās kuršu zemes Ceklis teritorija. Te Bārtavas upes krastā uz kalna ir slējies kuršu pilskalns. Pilsēta jau kopš padomju laikiem ir bijusi slavena ar vietējā daktera Vaclova Inta aizraušanos – akmeņu vākšanu. 50 gadu laikā Vaclovs Ints ir savācis pāri par 150 000 dažāda lieluma akmeņu, kas izvietoti pa visu pilsētu – viņa privātmājas dārzā, uz ielas, pilsētas centrālajā laukumā, bet Bārtavas upes krastā pie vecajām ūdensdzirnavām ir iekārtots Akmeņu muzejs.
 • Telši – Žemaitijas galvaspilsēta, kas izvietojusies uz septiņiem pakalniem Mastis ezera krastos tiek dēvēta par vienu no skaistākajām Lietuvā. Telši savu nosaukumu ir ieguvuši no nelielās Telšios upītes, kura iztek no minētā ezera. Ir zināms, ka Telšu un Žemaitijas simbols ir lācis, kura skulptūras un attēli ir bagātīgi novietoti dažādās pilsētas vietās. Iepazīsim pilsētas vēsturisko centru, apskatīsim amfiteātri, kur vasarās tīek rīkoti dažādi pasākumi, izstaigāsim Mastis ezera prominādi, kas ir viena no modernākajām Baltijā.

Iespēja iegādāties produkciju – sieru, konfektes ar sieru, u.c. specializētajā Džiugas veikaliņā – kafejnīcā.  

 • mājupceļā Šauļi ar iebraukšanu turienes lielveikalā – iespēja iepirkties un ieturēt maltīti.

Ierašanās Rīgā ap 19.00 

Naktsmītņu raksturojums

 •  Viesnīca SPA centrs – divvietīgas istabas ar dušu un WC, brokastis.

Atlaides un piemaksas

 •  piemaksa, ja vēlaties vienvietīgu numuru viesnīcā – EUR 20

 Ceļojuma cenā ietilpst

 •  transporta pakalpojumi (autobuss atbilstošs grupas lielumam) ceļojuma laikā
 • naktsmītnes ar brokastīm (zviedru gads) un SPA kompleksa apmeklējums

 • SPA kompleksa apmeklējums 1-jā dienā – baseini, pirtis, pirts rituāli un ūdens aerobikas nodarbības, ģeotermālo ūdeņu procedūra

 • grupas vadītāja – gida pakalpojumi

 Ceļojuma cenā neietilpst

 •  saules/dzintara sauna un citas procedūras viesnīcā
 • Ieejas maksa citos objektos un ēdināšanas izdevumi

 Papildizmaksas

 •  Saules/dzintara sauna – 3 €/pers
 • pusdienas, vakariņas

  Ceļojumam nepieciešamie dokumenti

 • LR pilsoņa/nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007.gada 19.novembra un ir derīga vēl 3 mēnešus pēc ceļojuma beigām vai derīga ID karte;
 • Pases, kas izdotas līdz 2007.gada 19.novembrim (beztermiņa un uz 50 gadiem izdotās) nav derīgas ceļošanai!

Pilna cena 90 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *