29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā
cb@cb.lv

Spānijas dienvidu piekraste + Parīze un Berlīne (autobuss + lidmašīna)

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

19. - 28. septembris
10 dienas | Spānija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - krievu
Interlux Travel
no 498 € Rezervēt
Pamata+Ekskursiju pakete 498 €

Ceļojuma programma

1. diena

Izbraukšana no Rīgas naktī/agri no rīta

Tranzīts Lietuvas un Polijas teritorijā. Apmešanās tranzītviesnīcā. Nakts viesnīcā.


2. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Berlīni. Ekskursija Berlīnē. Iepazīšanās tūri ar Berlīni mēs sāksim pie Reihstāga un Valdības kvartāla. Pēc tam dosimies uz Brandenburgas vārtiem – pilsētas galvenais vēstures simbols. Pie Holokausta upuriem veltītā memoriāla godināsim totalitārās pagātnes upuru piemiņu. Pēc tam skatīsim Grand Hotel “Allon”, kas atrodas līdzās Mākslas akadēmijai un vēstniecību modernajām ēkām. Turpināsim iepazīt Berlīni, iepazīstot Frīdriha Lielā un viņa priekšteču valdīšanas laiku XVII-XVIII gadsimtā. Apskatīsim Berlīnes skaisto laukumu “Žandarmenmarkt”, un tajā esošo brīnišķīgo arhitektūras kompleksu un galveno galvaspilsētas koncertzāli, pastaigāsimies pa slaveno Unter den Linden ielu, skatīsim Karalisko operu, Humbolta vārdā nosaukto universitāti, Svētās Jadvigas katoļu baznīcu, neparastu pieminekli par godu bojā gājušajiem pasaules karos. Tālākā gaitā “Muzeju salā” mēs uzzināsim kā un kad ir radusies Berlīne, kādi pasaules kultūras dārgumi glabājas Vecajā un Jaunajā muzejā un dižajā Pergamonā, patīksmināsimies par grandiozo Berlīnes katedrāli. Ekskursiju pabeigsim Austrumberlīnes vēsturiskajā Aleksandra laukumā, kur atrodas visvecākā funkcionējošā Berlīnes baznīca Merienkirhe, Sarkanā rāte, Neptūna strūklaka un televīzijas tornis – vispretenciozākais sociālisma laikmeta monuments. Šeit laukuma rajonā, vēl VDR laikā, izveidojās vislielākā Berlīnes transporta un tirdzniecības infrastruktūra.

Brīvajā laikā mums būs iespēja apmeklēt tirdzniecības centrus, nobaudīt tradicionālos vācu virtuves ēdienus un apmeklēt Berlīnes zooloģisko dārzu (transfērs līdz Berlīnes centram būs sabiedriskajā transportā, biļetes ir jāpērk atsevišķi).

Došanās uz Vācijas teritorijā esošu tranzītviesnīcu. Apmešanās viesnīcā, naktsmiers.


3. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Parīzi. Ekskursija Parīzē.

Ierašanās Parīzē. Apskates ekskursija pilsētā, tostarp mēs redzēsim: Triumfa arku, Elizejas laukus, Lielo un Mazo pili, Aleksandra III tiltu, Invalīdu nama kompleksa esplanādi, Vienotības tiltu un laukumu, De Orsē muzeja ēku, Tilerī dārzs, Luvras ēku un pili, Pirmo akmens tiltu, pirmo Francijas karaļu rezidenci, Parīzes šūpuli – Sitē salu un diženo Parīzes Dievmātes katedrāli

Brīvajā laikā, ja būs vēlme, mēs piedāvāsim jums pavakariņot autentiskā franču restorānā (ēdienreize ~ 17 eiro, + sabiedriskā transporta biļete), atrodas leģendārajā Latīņu kvartālā.

Došanās uz Madridi. Nakts ceļā.


4. diena

Ierašanās Madridē. Apmešanās tranzītviesnīcā, kas atrodas Madrides apkaimē, atpūta.5. diena

Brokastis.

Atpūta pie jūras, brīvs laiks.

Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens “Pompeji un Vezuvs”.

Pompeji — antīka pilsēta Neapoles līča krastā, kuru 79. gadā ir iznīcinājis Vezuva izvirdums. Pelni, kas apglabāja pilsētu un tās iedzīvotājus, saglabājuši pilsētas būves neskartās līdz pat mūsdienām. Katru gadu apkārtnē notiek izrakumi, nesot arheologiem arvien vairāk atklājumu, bet ceļotājiem – iespaidus un bildes.

No senu Pompeju drupām paveras brīnišķīgs skats uz Vezuvu - vienīgais aktīvais vulkāns kontinentā. Mēs stāstām stāstus un leģendas, kas saistītas ar šo kulta objektu.

Vezuvs un zem tā lavas apglabātas, bet vēlāk atraktās senās pilsētas vilina uz šejieni ļoti daudzus tūristus. Vezuva teritorija ir milzīgs rezervāts un nacionālais parks, kas tika ierīkots 1995. g. Šeit ir ierīkotas 9 pastaigu takas. Vulkāna izvirdums ir iedvesmojis vairākus māksliniekus. Piemēram, 1777. gadā franču mākslinieks  Pjērs Žaks Volārs ir uzgleznojis “Vezuva izvirdums”, bet jau 1833. gadā krievu mākslinieks Kārlis Brilovs ir uzgleznojis savu mākslas darbu “Pompeju pēdējā diena”, kas ir veltījums šai pasaulē zināmai katastrofai.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

Vakariņas viesnīcā (papildmaksa).


6. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras, otrajā dienas pusē ekskursija Malagā.

Malaga – lielākā ostas pilsēta ar apburošu vēsturisko centru, ko var izpētīt vienas dienas laikā, šeit ir arī mūsdienīgi rajoni ar augstceltnēm un lieliem tirdzniecības centriem. Malaga it kā būtu radīta tūristu pastaigām pa līkumainajām ziedos slīgstošajām ieliņām un iepirkšanās tūrēm. Šeit ir dzimis slavenais mākslinieks Pikaso un kinoaktieris Antonio Banderass, no šejienes arī ir daudzu muzeju, ielu, restorānu un viesnīcu nosaukumu izcelsme saistībā ar dižo mākslinieku, savukārt, otru personu gluži vienkārši dievina. Taisnības labad jāpiezīmē, ka Pikaso Malagā dzīvoja tikai bērnībā, taču viņa darbu kolekcija ir patiesi apbrīnojama, un atrodas īpaši šim nolūkam uzbūvētā ēkā.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.7. diena

Brokastis, atpūta pie jūras, otrajā dienas pusē, ja būs vēlēšanās, piedāvājam ekskursiju uz Rondu (piemaksa 30 eiro).

Ronda atrodas uz divām nokarenām klintīm, ko atdala šaura un dziļa aiza El Taho (aizas dziļums – 100 m). Aizas dibenā plūst Guadalevinas upe, bet apkaimē atrodas gleznaina kalnu ieleja, uz kuru paveras vienreizējs skats no Puente Nuevo tilta, kas savieno pilsētas veco un jauno daļu.

Viena no pilsētas galvenajām ievērības cienīgajām vietām: pasaulē vecākā vēršu cīņas arēna “Plaza de Toros”. Arēna tika atvērta 1785. gadā tostarp piedaloties karaliskās dinastijas pārstāvjiem. Santo Domingo klosteris – viduslaikos inkvizīcijas bastions. Maurīcijas karaļa pils, spāniski – Casa del Rey Moro (uzbūvēta ~1709. gadā).

Brīvais laiks.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.8. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras. Numuru atbrīvošana, došanās uz Granādu. Ekskursija Granādā.

Granāda atrodas pārsteidzošā apvidū, Sjerranevada ziemeļaustrumu nogāzes pakājē. Pilsēta izvietojusies uz trim pakalniem, kas nolaižas ielejā, kur mierīgi plūst Hanilas upe un tās pieteka Daro. Saskaņā ar leģendu, tieši šie pakalni, pēc izskata atgādinot atvērtu granātābolu, arī piešķīra pilsētai nosaukumu Granāda. Tikai šajā pilsētā pārsteidzošā veidā harmoniski saderas neparasta skaistuma ainavas, senlaicīgās arhitektūras ēkas un jauno ēku baltie kvartāli. Granāda visai pelnīti ir atzīta par vienu no skaistākajām pilsētām pasaulē. Tās arhitektūra, vēsture un tradīcijas, kombinācijā ar neparastiem dabas skatiem, jūs pavisam noteikti neatstās vienaldzīgu.

Brīvais laiks.

Došanās uz tranzītviesnīcu. Apmešanās, naktsmiers.


9. diena

Brokastis. Numuru atbrīvošana. Došanās uz Kordobu. Ekskursijā Kordobā.

Kordoba – Andalūzijas pilsēta, tāda pat nosaukuma provinces galvaspilsēta, kas atrodas Gvadalkviviras upes krastā. Līdz pat X gadsimtam pilsētā bija ap 1 miljons iedzīvotāju, un tā bija gandrīz viena no lielākajām, izglītotākajām un plaukstošākajām pilsētām visā pasaulē.

Pastaigas ekskursijas laikā mēs redzēsim: romiešu tiltu, Kalaoras torni, Meskita mošeju. Došanās uz Seviļu.

Ekskursija Seviļā – Andalūzijas galvaspilsētā (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi). Pastaigas ekskursijas gaitā mūs gaida Ibero paviljona apskate – 1929. gada amerikāņu izstāde, pēc tam mēs skatīsim pilsētas visskaistākās vietas: Spānijas laukums, Marijas Luīzes parks, Torre del Oro torni un tipisko ebreju kvartālu. Patīkams mūsu pastaigas papildinājums pilsētā būs vienas no pasaulē lielākās gotiskās baznīcas un Karaļa pils Alkasaras apmeklējums. (Ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Brīvais laiks.

Došanās uz tranzītviesnīcu, kas atrodas Seviļas apkaimē. Apmešanās, naktsmiers.10. diena

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Došanās uz lidostu.

Lidojums Seviļa – Rīga (~11:40-17:00)

Ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cenā iekļauts:


Lidojums Seviļa - Rīga
Rokas bagāža līdz 5 kg
Nododamā bagāža līdz 20 kg
Dzīvošana viesnīcā 3*** (divvietīga izmitināšana) – 8 naktis ar brokastīm
Vieta tūrisma klases autobusā
Grupas vadītāja pavadība visa brauciena laikā.
Ekskursija Berlīnē
Ekskursija Parīzē
Ekskursija Madridē
Ekskursija Malagā
Ekskursija Granadā
Ekskursija Kordovā
Ekskursija Seviļā


Papildus jūs varat iegādāties:

Ja jūs ceļojat vienatnē, tad ir jāveic obligātā piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcā200€
Vakariņas Parīzē, Latīņu kvartālā17 €
Ekskursijas brauciens uz Rondu30 €Apmaksāts uz vietas:


Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās


Svarīga informācija:

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Fiksētas vietas autobusā - 15 € - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pamata+Ekskursiju pakete 498 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *