29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv

Pavasara plaukumā - uz Munameģi | Veru | Piusas smilšu alas | Vastselīnas pilsdrupas

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

23. maijs
1 diena | Igaunija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Skaisto Skatu Aģentūra
no 28 € Rezervēt
Pamatcena 28 €

Ceļojuma programma

Iecienīts brauciens!
2020. gada 23. maijā, sestdien
Interesanta vienas dienas ekskursija pa Dienvidigauniju...

Pavasara plaukumā -
Mēs Jūs aizvedīsim uz Munameģi!

Plkst. 7:20 pulcēšanās, pl. 7:30 izbraucam no Aspazijas bulvāra 5, Rīgā.
Ceļā kafijas pauze.

Hānjas novada lepnums Lielais Munameģis (318 mvjl) - augstākā Baltijas augstiene. No skatu torņa paveras burvīga ainava (uzbraukšana ar liftu 6 € visiem, izņemot pensionāriem un invalīdiem -  3 €, bet ar kājām pa trepītēm 4 €, skolēniem, studentiem 3 €).

Veru (Võru) - Katrīnas II dibinātā pilsēta gleznainā Tamulas ezera krastā - igauņu eposa    Kalevipoegs autora, ārsta F. Kreicvalda pilsēta. Pusdienas no 7.50 € /pers.

Piusas smilšu alas izveidojušās, rokot smiltis stikla ražošanai. Iespaidīgais alu labirints nostiprināts un izveidota droša apmeklētāju zona, bet infocentrā aplūkojama interesanta ekspozīcija un tiek demonstrēta filma par sikspārņu sugām, kuri ziemo alās (ekskursija ar alu gidu no 6.50 € pieaugušajiem;  no 5.50 € pensionāriem, studentiem, skolēniem no 14 g; no 4.50 € skolēniem līdz 14 g.

Vastselīnas pilsdrupas un apkārtne ir pasakaina, teiksmainām leģendām apvīta vieta, kur valdzinošā dabas ielokā atrodas pilskalns ar 14.gs. sākumā celtā viduslaiku cietokšņa pilsdrupām, kurās atrodas savulaik pāvesta svētību saņēmusī Vastselīnas Bīskapa viduslaiku pils dievnama kapela – svētvieta.
Uzņēmums “Vastseliina Linnus“ rūpējas, lai svētvieta un pilskalns atkal sagādātu viesiem prieku un lai ļaudis šo skaisto un aizraujošo vietu atklātu sev atkal un atkal no jauna. Kādreizējā krogusmājā ir izveidots muzejs un viduslaiku izklaidējošais centrs. Turpat blakus atrodas Svētceļotāju māja, kur interaktīva, izglītojoša ekspozīcija  iepazīstina ar svētceļojumu būtību, vēsturi un svētceļotāju ikdienu viduslaikos. Apmeklējums un ekskursija kopā ar vietējo gidu pieaugušajiem 11.50 € / pers., skolēniem, studentiem un pensionāriem 9.50 € /pers. 

Mājupceļš. Atgriešanās Rīgā līdz plkst. 22:00.

Cena: 28 €

Cenā iekļauts: tūristu klases autobusa nomas izmaksas, pavadošā gida pakalpojumi, maršruta sagatavošana.
Cenā nav iekļauts: ieejas maksas apmeklējumu vietās, ēdināšanas izdevumi.

Svarīgi! Katram ceļotājam izbraukšanai no valsts nepieciešama derīga pase vai personas ID karte.

Ceļojam ar prieku!
Pamatcena 28 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *