29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā
cb@cb.lv

Maroka - rietošās saules zeme

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

31. mar. - 10. apr.
11 dienas | Maroka
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Impro ceļojumi
no 1 195 € Rezervēt
Ceļojuma cena 1 195 €

Ceļojuma programma

trešdiena, 31.03.
Rīga – Istanbul
 10.15 tikšanās Rīgas Starptautiskajā lidostā (iepretim Air Baltic birojam)
 12.30 – 15.30 lidojums Rīga – Stambula (Turkish Airlines)
 shuttle transfērs un iekārtošanās viesnīcā Stambulas apkārtnē
****viesnīca pie Stambulas

ceturtdiena, 01.04.
Istanbul – Marrakesh
 11.30 – 14.55 lidojums Stambula – Marrākeša
 Marrākeša (īsa apskate) – pilsēta starp tūkstoš palmām, tuksnešiem ar sniegbaltiem kalniem pie horizonta, iekrāsotiem sarkanīgos vai rozā toņos atkarībā no gadalaika un saules stāvokļa.
****viesnīca Marrākešā

piektdiena, 02.04.
Marrakesh – Cascades d’Ouzoud – Marrakesh
 pārbrauciens uz Cascades d’Ouzoud (160 km vienā virzienā)
 Cascades d’Ouzoud ūdenskritums – viens no Marokas grandiozākajiem skatiem, kad 110 m augstais ūdens aizkars graciozi gāžas skaistajā Wadi el-Abid kanjonā, kurā mājvietu raduši makaku pērtiķīši. Dosimies pastaigā, apskatot kaskādi un aizu no dažādiem rakursiem.
****viesnīca Marrākešā

sestdiena, 03.04.
Marrakech
 turpinam Marrākešas apskati – pilsēta starp tūkstoš palmām, tuksnešiem ar sniegbaltiem kalniem pie horizonta, iekrāsotiem sarkanīgos vai rozā toņos atkarībā no gadalaika un saules stāvokļa. Populārākā tikšanās vieta Marrākešā ir Djema al-Fna laukums vecpilsētā, kas īpaši atdzīvojas pēcpusdienā, tuvojoties saulrietam, kad no saulē sakarsušā laukuma steidzas pazust saimniecisko nieku, augļu, dzīvnieku tirgotāji, berberu akrobāti un čūsku dresētāji, bet tā vietā kā uz burvja mājienu līdz ar tumsas iestāšanos sarodas desmitiem lauku virtuves, izplatot kairinošas un vēderam tīkamas dūmu, garšvielu un ēdienu smaržas.
 Jardin de Majorelle – 1929. gadā franču mākslinieks Mažorels radīja eksotisku dārzu, kas nespēj atstāt vienaldzīgu nevienu. Ne velti to dēve par Mazo paradīzi un Marrākešas oāzi
****viesnīca Marrākešā

svētdiena, 04.04.
Marrakech – Ouarzazate
 pārbrauciens uz Ourzazate, šķērsojot Tizi-n-Tickha – augstkalnu pāreja (2260 m v.j.l.) Augstā Atlasa grēdā ar iespaidīgu skatu uz tuksnesīgi kalnaino ainavu
 Ait Benhaddou – Holivudas režisoru iecienītais viduslaiku ciematiņš, šķiet, ne par matu nav mainījies kopš laikiem, kad karavānas šeit piestāja, lai tirgotos un atvilktu elpu pēc garā ceļa. Ourzazates apkārtnē uzņemtas daudzas slavenas filmas ar tuksneša skatiem
 Ourzazate – bijušais franču armijas garnizons ar berberu valdnieka Al-Glauoi nocietinājumu Taourirt Kasbah (apskate vakarpusē vai nākošajā dienā no rīta)
****viesnīca Ourzazatē

pirmdiena, 05.04.
Ouarzazate – Merzouga
 brauciens gar Atlasa kalniem uz Merzougu – pēdējo apmetni Sahāras tuksneša malā
 Dades kanjons un ieleja – starp Sahāras tuksnesi un Atlasa kalniem tek Dades upe, kas nes veldzi no Atlasa kalnu sniegotajām virsotnēm tuksneša virzienā. Gar upi stiepjas neskaitāmas zaļas oāzes, valriekstu un mandeļkoku audzes, augļu dārzi, nocietinātās ģimeņu pilis, veidojot dažādu krāsu virknējumu. Dabas spēku erozijas zīmējumi atspoguļojas ielejas skaistajās ainavās
 Todras kanjons – iespaidīgs dabas fenomens. Vietām līdz 300 metru augstas sienas un dažus metrus plats – saule te iespīd tikai dažas stundas dienā
 naktsmājas tradicionālajā berberu viesnīcā Sahāras tuksneša malā, saulriets Sahārā
vienkāršā, tradicionālajā beduīnu viesnīcā

otrdiena, 06.04.
Merzouga – Fes
 agrā rīta stundā pārgājiens kamieļu karavānā pa majestātiskajām Sahāras tuksneša smilšu kāpām, kur visaugstākā no visām, Erg Chebbi, sasniedz 160 metru augstumu! Saullēkta vērošana maģiskajā smilšu tuksneša ainavā. Brokastis berberu apmetnē.
 ļoti garš brauciens gar Atlasa kalniem uz Fēsu. Pa ceļam atpūtas pauze Mideltā.
****viesnīca Fēsā

trešdiena, 07.04.
Fes
 Fēsa – visvecākā no Marokas impērijas pilsētām, pārliecinoši dēvēta par Marokas sirdi un simbolu: straujais dzīves ritms, skaņas, aromāti un krāsas; dižāko valdnieku dinastiju laikā celtās ēkas; vieta, kur patvērumu visos laikos atraduši gan bēgļi, gan ceļotāji; Marokas neatkarības dzimšanas vieta; viena no lielākajām dzīvajām viduslaiku vecpilsētām pasaulē. UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļauto Fes el-Bali vecpilsētu (medina) ar bezgalīgo ielu un pagalmu labirintu būtu grūti apgūt pat nedēļas laikā.
****viesnīca Fēsā

ceturtdiena, 08.04.
Fes – Meknes – Rabat
 brauciens uz Marokas galvaspilsētu Rabatu, pa ceļam īsa Meknēsas apskate
 Meknēsa – par Marokas Versaļu dēvētā, UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļautā pilsēta – iespaidīgais nocietinājuma mūris ap pilsētu, izcilā Meknēsas valdnieka Moulay Ismail varenības apliecinājums Bab Mansour vārti un plašais El Hedim laukums
 Romas impērijas pilsēta Volubilis – atbalsta punkts un priekšpostenis tālajiem karagājieniem un varas uzturēšanai, kā arī dabas bagātību un pārtikas ieguves vieta.
 vēlā pēcpusdienā karaliskā Rabāta – galvaspilsēta pagātnē un šodienā. Rabātā atrodas Marokas valdības mītne un valsts lepnums – lielākā universitāte. Pilsēta ir kā krāsains kaleidoskops ar daudziem dārziem un iekšējiem pagalmiem, tajā ir lieliskas zeltainu smilšu pludmales un viens no labākajiem golfa laukumiem pasaulē Dar Es-Salem. Rabāta sniedz gandarījumu tiem, kas meklē veikalus, mīl kino un teātri. Īsa Rabātas vecpilsētas apskate un karaļa Muhameda V mauzolejs - greznā apbedīšanas vieta veltīta Marokas neatkarības tēvam
****viesnīca Rabatā

piektdiena, 09.04.
Rabat – Casablanka – Istanbul
 īss brauciens uz Kasablanku
 modernās Marokas metropoles Kasablankas apskate – kongresi, darījumu tikšanās, kvalitatīvas viesnīcas, restorāni, modernas preces, lielisks serviss, jaunākās tehnoloģijas. Tas viss Kasablanku padarījis par visattīstītāko lielpilsētu Ziemeļāfrikā (par papildu samaksu iespēja apmeklēt Hasana mošeju - 12 EUR)
 16.10 – 22.45 lidojums Kasablanka – Stambula
 shuttle transfērs uz viesnīcu Stambulas apkārtnē
****viesnīca pie Stambulas

sestdiena, 10.04.
Istanbul – Rīga
 brīvs rīts Stambulā
 ~11:30 shuttle transfērs uz lidostu
 15.20 – 18.20 lidojums Stambula – Rīga

Piemaksa, ja vēlaties vienvietīgu numuru viesnīcās – EUR 295

Ceļazīmes cenā ietilpst
lidojums Rīga – Marrakēša/Kasablanka – Rīga (caur Stambulu; ekonomiskā klase);
lidostu nodokļi;
autobuss ar kondicionētāju ceļojuma laikā;
nakšņošana divvietīgos numuros **** viesnīcās;
1 nakts berberu viesnīcā,
brokastis un 8 vakariņas Marokā (Stambulā - tikai brokastis);
ieejas maksa ceļojuma programmā minētajos apskates objektos;
izjāde ar kamieli Sahāras tuksnesī,
IMPRO grupas vadītāja un vietējo gidu pakalpojumi;
veselības apdrošināšana

Ceļazīmes cena neietilpst
dzērieni ēdienreižu laikā;
pusdienas;
personīgie izdevumi;
ieejas maksa
pasākumos un objektos, kuri nav minēti programmā;
dzeramnaudas un tamlīdzīgi maksājumi atbilstoši konkrētās valsts tradīcijām un tūrisma industrijas prasībām. Klientam jārēķinās, ka dzeramnaudas veidos papildu izmaksas vismaz 45 EUR apmērā, kas jāsamaksā tiešajiem pakalpojumu sniedzējiem Marokā.

Pieteikšanās ceļojumam
avansa iemaksa: EUR 425
otrā iemaksa: līdz 30.10. EUR 450
pilna summa: līdz 30.01. atlikusī summa
 ja minētās iemaksas nav izdarītas laikus, IMPRO patur tiesības jūsu rezervāciju anulēt, iepriekš par to nebrīdinot!

Atteikšanās no ceļojuma
atteikšanās datums: līdz 30.10., zaudētā summa - EUR 200
atteikšanās datums: pēc 30.10., zaudētā summa - EUR 450
atteikšanās datums: pēc 30.01., zaudētā summa - visa summa
 iemaksāto summu līdz 25.02. iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties minētajā ceļojumā.

Grupas sapulce
19. martā 17.30 Rīgas Latviešu biedrības namā (pulcēšanās vestibilā)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti un vīzas
 LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007.gada 19.novembra un ir derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās datuma.
 Nepilsoņiem par vīzas formalitātēm un izdevumiem lūdzam savlaicīgi interesēties IMPRO birojā!
 Papildus dokumenti nepilngadīgajiem: ja pavadošā vecāka pasē nav ieraksta par radniecību ar bērnu- dzimšanas apliecība vai notariāli apstiprināta tās kopija; ja neviens no vecākiem nebrauc līdzi- notariāli apstiprināta viena vecāka atļauja vai notariāli apstiprināta tās kopija.

! Uzmanību! Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī atkarībā degvielas cenas, lidostu nodokļu pieauguma vai valūtas kursa svārstībām!
Ceļojuma cena 1 195 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *