29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā
cb@cb.lv
29 700 300

Stambula - tūkstoš un vienas nakts pasaka...

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

15. - 19. oktobris
5 dienas | Turcija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Remiro travel
no 650 € Rezervēt
cena 650 €
bērns līdz 11 g., ja numurā kopā ar 2 pieaugušajiem 550 €

Ceļojuma programma

Ekskursijas, ieejas maksas un minētā ēdināšana jau iekļauta cenā!
Stambula – Eiropas lielākā metropole, pilsēta, kur satiekas kontinenti, senais un mūsdienīgais, austrumi un rietumi! Bagāta ar vēsturi, kultūru, kontrastiem, iepirkšanās un izklaides iespējām…Ieceļošanas prasības Turcijā:

 nav nepieciešams Covid tests vai veikta pilna vakcinācija.
Lai atgrieztos Latvijā:
• nepieciešams negatīvs Covid PCR tests. Testēšanu Turcijā organizēsim visai grupiņai reizē, ja šī prasība joprojām būs spēkā. Covid tests Turcijā izmaksā aptuveni 20-30 EUR;
• iespējama pašizolācija pēc ceļojuma. Latvija šobrīd ir noteikusi slieksni 50 saslimušie uz 100 000. Ja saslimušo skaits Turcijā tajā periodā būs zem šī sliekšņa, pašizolācija pēc ceļojuma nebūs jāievēro, tomēr, ja saslimušo būs vairāk - pašizolācija būs jāievēro. Pastāv iespēja, ka pašizolācijas slieksnis tiks paaugstināts. Atgādinām, ka pašizolācija nozīmē sabiedrisku vietu (darbs, izklaide) neapmeklēšanu, tomēr neliedz iet ārā pastaigās, atļauts apmeklēt gan veikalu, gan aptieku.


Info: Mainīti ceļojuma datumi no 14. - 18.10.2021. uz 15. - 19.10.2021.


1. diena, 15.10. - piektdiena

Satikšanās Rīgas lidostā 2 h pirms lidojuma.

Lidojums: tiešais reiss Rīga – Stambula, plkst. 12:30-15:30 (3 h).

Ierašanās Stambulā. Transfērs uz viesnīcu. Brīvs vakars atpūtai viesnīcā.

Par papildus maksu (30 EUR) iespējams Turku vakars - vakariņas ar priekšnesumiem.

Nakšņošana viesnīcā Antik Hotel 4*, 400 m attālumā no Grand Bazaar, Stambulas centrā. 4 naktis vienā viesnīcā!

 

2. diena, 16.10. - sestdiena

Stambulas vecpilsēta

Brokastis.

Stambulas septiņus kalnus rotā iespaidīgas un greznas mošejas, taču visievērojamākā no tām ir Sultanahmeta jeb Zilā Mošeja - viena no musulmaņu lielākajām svētvietām un Stambulas simbols. Senās Konstantinopoles sirds - Hipodroma laukums. Rotāts ar trim senām kolonnām: Ēģiptiešu, Grieķu un Bizantijas, reiz tas bijis sporta (zirgu sacensību) un sociālās dzīves centrs Bizantijas impērijas laikos.

Pusdienas vietējā restorānā.

Topkapi Pils komplekss, kas uzcelts uz paugura ar lielisku skatu uz Bosfora līci. Sv. Sofijas katedrāle - viena no lielākajām kristiešu katedrālēm, arhitektūras šedevrs, ko 6. gs. uzcēla imperators Justiniāns. Katedrāle pārsteidz ar viduslaiku mozaīku un fresku bagāto kolekciju, senajiem vārtiem, ko apsargāja vikingu gvarde... “Grand Bazaar” - viens no lielākajiem slēgtajiem tirgiem pasaulē. Lielo tirgu katru dienu apmeklē no 250 līdz 400 tūkstošiem cilvēku un tas ir populārs ar juvelierizstrādājumu, trauku, garšvielu un paklāju veikaliem. Tirgus sastāv no 58 ielām un apmēram 6000 veikaliem. Te atrodam gan ādas jakas, gan kurpes, gardos austrumu saldumus un juvelierizstrādājumus visām gaumēm...

Nakšņošana viesnīcā Antik Hotel 4*, Stambulas centrā.

 

3. diena, 17.10. - svētdiena

Bosfora jūras šaurums

Brokastis.

Garšvielu tirgus - viens no Stambulas bagātākajiem, senākajiem un raibākajiem tirgiem. Pilns ar garšvielām, sieriem, saldumiem, tējām, kafiju, jūras izstrādājumiem... Uz šejieni trīssimt gadu garumā tika vestas visneparastākās preces no Āfrikas un Turcijas un tas turpinās vēl šodien!

Dolmabahčes pils - krāšņākā un dārgākā Osmaņu sultānu uzbūvētā pils, kas saukta par Stambulas Versaļu, osmaņu baroka simbols. Pils logus Versaļas rekonstrukcijai aizrautīgi pārzīmējusi Žozefīne, pilī viesojušies Lielbritānijas un Vācijas imperatori. Celtne Bosfora krastā, kas apjozta ar paradīzes dārzu, pārsteidz ar izcilību. Turklāt tās interjeram izlietots 40 tonnu zelta.

Pusdienas vietējā restorānā.

Kruīzs pa Bosfora jūras šaurumu - skaistākais pasaules jūras šaurums, kas sadalījis Stambulu Austrumos un Rietumos, atdala Eiropu un Āziju. Iespēja ieskatīties Bosforā un Stambulā no kuģīša, aplūkot senas savrupmājas un greznās villas, kuru pakājē skalojas viļņi, apbrīnot mūsdienu debesskrāpjus un viduslaiku namiņus, izmētātus pie bargajiem osmaņu cietokšņiem… Camlica pakalns - ziedu dārzi, strūklakas un panorāmas skats uz Bosforu un Stambulu.

Nakšņošana viesnīcā Antik Hotel 4*, Stambulas centrā.

 

4. diena, 18.10. - pirmdiena

Zaļās Prinča salas

Brokastis.

Stambulas dienvidu piekrastē - Marmora jūrā atrodas deviņas salas, kas kopā veido Prinču salas. Turp dosimies ar prāmi. Šo salu lielākais noslēpums ir tur valdošais klusums, jo nav motorizētas satiksmes, tādēļ šodien pārvietosimies zirgu pajūgos! Iepazīsim vienu no Prinča salām un baudīsim pusdienas vietējā restorānā uz salas.

Nakšņošana viesnīcā Antik Hotel 4*, Stambulas centrā.

 

5. diena, 19.10. - otrdiena

Brokastis.

Brīvais laiks atpūtai.

Transfērs uz lidostu un lidojums mājup: Stambula – Rīga, plkst. 15:20-18:20 (3 h).

 

Cenā iekļauts:

 • tiešais lidojums ar aviokompāniju Turkish Airlines: Rīga-Stambula-Rīga (ekonomiskā klase), ēdināšana un dzērieni lidojumu laikā tiek nodrošināti saskaņā ar Turkish Airlines koncepciju;
 • nododamā bagāža līdz 30 kg, rokas bagāža līdz 8 kg;
 • visi programmā minēties transfēri - pārbraucieni ar autobusu, brauciens ar prāmi un pārvietošanās ar zirgu karietēm Prinča salā;
 • kruīzs pa Bosforu;
 • Remiro Travel grupas vadītāja (latviešu val.) un vietējā krieviski runājoša gida pakalpojumi;
 • 4 naktis viesnīcā Stambulas centrā;
 • 4 brokastis un 3 pusdienas;
 • visas ieejas maksas objektos, kuri minēti programmā.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

 • pārējās ēdienreizes un dzērieni ēdienreižu laikā;
 • Turku vakars: 30 EUR (iekļauti transfēri un vakariņas ar priekšnesumu);
 • ceļojumu apdrošināšana uz brauciena laiku, BTA optimālā programma: 6.50 EUR pers. līdz 64 g. / 13 EUR pers. no 65-74 g.;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 80 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu).

Papildus izdevumu cenas var mainīties.

 

Valūta: 1 TRY (Turcijas lira) = ~ 0.11 EUR.

 

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
Nepilngadīgajiem (līdz 18 gadu vecumam) ceļojumā līdzi jābūt pasei un dzimšanas apliecībai (vai notariāli apstiprinātai tās kopijai).

! Latvijas nepilsoņiem ieceļošanai Turcijā nepieciešama vīza!

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • 150 EUR avansa iemaksa personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 250 EUR jāveic ne vēlāk kā līdz 20.06.2021.;
 • pilnīgs norēķins jāveic ne vēlāk kā līdz 25.08.2021.;
 • savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.

 

Atteikšanās no ceļojuma:
Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:
•    Ja līdz braucienam atlikušas vairāk nekā 100 dienas, tiek ieturēta 1. avansa iemaksa;

•    Ja līdz brauciena sākumam atlikušas 100 – 75 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•    Ja 75 – 45 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•    Ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 45 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.
 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā. (Var tikt piemērotas aviokompānijas soda sankcijas par vārda maiņu.)

 

Papildus informācija:

 • Remiro Travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu  un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 15 dalībnieki. Grupā plānoti 15-20 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

cena 650 €
bērns līdz 11 g., ja numurā kopā ar 2 pieaugušajiem 550 €
Turku vakars 30 €
piemaksa par vienvietīgu numuriņu 80 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *