29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā
cb@cb.lv
29 700 300

Bavārijas un Tiroles Alpu skaistākās pērles un kristāli...

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

15. - 22. augusts
8 dienas | Austrija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Remiro travel
no 455 € Rezervēt
cena 455 €
bērns līdz 17 g., numurā kopā ar 2 pieaugušajiem 375 €

Ceļojuma programma

! Meklējam istabas biedri - sievieti, dzīvošana numuriņā kopā ar otru sievieti
Mīlas viesulis un Mūzikas skaņas, Ķēniņa ezers, ķēniņa baseini un sapņu pilis, Krimla ūdenskritums, Swarovska un sāls kristāli... un burvīgā Berhtesgārdene. 2 naktis viesnīcā Noišvānšteinas pils pakājē!1. diena, 15.08. - svētdiena

Izbraukšana plkst. 5:30 no Talsiem, Brīvības iela 17A (vecais universālveikals un restorāns Kurzeme). Iespēja iekāpt pie Kandavas krustojuma, DUS "Circle K", Tukumā, Kurši DUS.
Izbraukšana plkst. 7:20 no Rīgas, Zivju paviljona galā ar skatu uz Daugavas pusi, 8:20 no Bauskas DUS „Circle K”. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam...

Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Pusdienu pauze Polijas krodziņā.

Nakšņošana viesnīcā Polijā.

 

2. diena, 16.08. - pirmdiena

Brokastis.

Brauciens cauri Čehijai. Pusdienu pauze Austrijā.

Romantiskā Mūzikas Skaņu Zalckamergūta ar Alpu kalniem, burvīgām pilsētiņām un ezeriem.

Māksla, mūzika, arhitektūra un daba - 4 komponenti, kas veido Zalcburgas daili! Vakara pastaiga Zalcburgā. Mocarta pilsēta ar burvīgo Mirabelas pils parku, slaveno Augšzalcburgas cietoksni, Sv. Pētera klosteri, baznīcu un seno kapsētu, vareno Domu, Mocarta dzimto un dzīvojamo māju...

Nakšņošana viesnīcā pie Zalcburgas (2 naktis).

 

3. diena, 17.08. - otrdiena

Brokastis.

Idilliskas ainavas, grandiozas virsotnes, smaržīgas kalnu ganību pļavas, plaši kalnu un ieleju meži, kristāldzidri strauti, pļavas un ganības, ezeri un purvi Berhtesgārdenes nacionālajā parkā, kur Vācijas vienīgajā biosfēras rezervāta neskartajā dabā labi jūtas murkšķi un klinšu ērgļi, bet gleznainā kultivētā ainava Alpu piekājē aicina mūs justies kā pasakā...

Vēsturiskais skatu punkts augstu virs Berhtesgārdenes - „Ērgļa ligzda” Kēlšteinas kalnā (1834 m) Bavārijas Alpu ielokā, starp Minheni un Zalcburgu, no kura paveras elpu aizraujoša Alpu kalnu ainava. Kalnu namiņš, veidots kā Ādolfa Hitlera rezidence, bija paredzēts atpūtai un augstu viesu uzņemšanai, bet īpaši šo vietu bija iemīļojusi Eva Brauna. Speciālos busiņos dosimies augšup līdz skatu platformai, no kuras īpašs lifts mūs pacels vēl 124 m augstāk līdz „Ērgļa ligzdai”.

Berhtestgārdenes seno (1517. g.) sāls raktuvju apmeklējums, iepazīstot Bavārijas Alpu dzīļu unikālo atmosfēru. Kalnraču vagoniņš ievedīs 650 m dziļi kalnā pie gigantiskas sāls katedrāles ar iespaidīgu nobraucienu. 3D animācija aizraujošā veidā attēlos sāls ieguvi, bet neaizmirstamu šo tūri padarīs laivas brauciens pa pazemes sāls ezeru.

Vacmanis (2713 m), Berhtesgārdenes zemes superzvaigzne, kā tornis paceļas virs apkārtējām ielejām. Vēl viens dabas brīnums – smaragda krāsas Kēnigzē jeb Ķēniņa ezers līdzīgi fjordam izpleties 9 kalnu masīvu ielokā, Vacmaņa iespaidīgās austrumsienas pakājē, pašā nacionālā parka sirdī.

Romantisks izbrauciens ar kuģīti ezerā Alpu ielokā ar pieturu Svētā Bartolomeja pussalā. Sv. Bartolomeja svētceļnieku baznīciņa piesaista ar sarkanvīna krāsas kupoliem. Laivinieku trompetes skaņas, ezera piedāvātajā luksusa klusumā, atsitas pret kalnu stāvajām klintīm un rada pasaulslaveno Kēnigzē atbalsi.

Nakšņošana viesnīcā pie Zalcburgas.

 

4. diena, 18.08. - trešdiena

Brokastis.

Zalcburgas zemes kalnu burvība. Skaistākās Austrijas kalnu ielejas... Jodelēšana un ūdenskritumu varenība.

Krimla ūdenskritums – augstākais Austrijas ūdenskritums, gleznaini krīt trīs kaskādēs no  kopējā augstuma - 380 m. Skaistākā un varenākā ir apakšējā, taču no augšas vērojamas brīnišķīgas ainavas. 

15:00 Kristallwelten pie Insbrukas, Swarovska Kristālu apburošā pasaule un dāmu paradīze.

Neliela pauzīte kalnu skaistulē Insbrukā.

Nakšņošana viesnīcā Hotel Garni Schlossblick pie Noišvānšteinas pils (2 naktis Bavārijā, viesnīcā Noišvānšteinas pils pakājē).

 

5. diena, 19.08. - ceturtdiena

Brokastis.

Cūgšpice – Vācijas augstākā virsotne (2964 m). Brauciens ar pacēlāju, ledājs.

Etāles klosterbaznīca – apmeklētājiem pieejamā klostera daļa, sākotnēji celta gotiskā, vēlāk pārbūvēta baroka stilā, ir viena no ievērojamākajām Dienvidvācijas baroka celtnēm. Jau kopš seniem laikiem klosterī tiek ražots Etāles klostera liķieris, kuru suvenīru veikaliņos var nopirkt arī šodien.

Oberammergava – mazpilsētiņa Bavārijas Alpos, slavena ar kokgriezumiem, apgleznotajām mājām un Pasijas spēlēm.

Alpu kalnu ielokā Grasvangtāles ielejā atrodas Linderhofas pils - karaliska villa franču rokoko stilā, veltījums Francijas karaļiem Ludviķim XIV un Ludviķim XV. Kad Bavārijas karalis sāka dzīvot pilī, tā nemaz nelīdzinājās sākotnējos plānos paredzētajai, jo Ludvigs II savas vēlmes nebija pilnīgi novērtējis. Pompozās villas parkā ir apskatāma stalaktītu ala, kuru karalis speciāli veidoja Vāgnera operu izrādēm, un Austrumu stilā veidotais Mauru namiņš. Šī pils bija vienīgā, kuru pabeidza Ludviķa II dzīves laikā. Katru stundu pils priekšā izšļācas apmēram 10 m augsta strūklaka. Königliche Kristāltermas - pelde karalisko termu baseinos, relaksācijas telpa kā pasaku karalim Ludvigam, pelde sāls āra baseinā ar fantastisku skatu uz Noišvānšteinas pili...

Nakšņošana viesnīcā Hotel Garni Schlossblick pie Noišvānšteinas pils.

 

6. diena, 20.08. - piektdiena

Brokastis.

Pasaku karaļa Ludviga teiksmainā Noišvānšteinas pils - uzcelta uz augstas klints Altsee ezera krastā pēc karaļa Ludviķa II pavēles, kuru vienkāršā tauta dēvēja par ,,pasaku karali”.

Minhene - Bavārijas sirds, Vācijas īstenā galvaspilsēta daudzu vāciešu uztverē. Kultūras, sporta, zinātnes, industrijas un alus metropole. BMW jaunāko modeļu parāde līdzās Minhenes TV tornim.

Neliela pastaiga Minhenē: Rātsnams un Marienplatz, Sv.Marijas katedrāle, slavenais alus krogs ,,Hofbrauhaus” - pats lielākais Vācijā, kuru vienlaicīgi var apmeklēt pat 3000 cilvēku.

Brīvais laiks Minhenē. Tipiskā vācu gaisotne, izklaides un tradicionālā vācu virtuve. Alus baudītājiem - pārsteigums, to šeit pasniedz litra tilpuma kausos! Vai - šopinga iespējas Minhenes centrā. 

Pārbrauciens uz Čehiju. Nakšņošana viesnīcā Čehijā.

 

7. diena, 21.08. - sestdiena

Brokastis.

Bohēmijas pērle Česky Krumlov, UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļautā vēsturiskā pilsēta apbur ar šauro ieliņu labirintiem, laternām, dakstiņu jumtiem, ūdensdzirnavām un majestātisko viduslaiku pili, kas tapusi sešu gadsimtu laikā un meistarīgi iekombinēta vietā, kur Vltavas upe met līkumu.

Brauciens caur Čehiju, Poliju.

Nakšņošana viesnīcā Polijā.

 

8. diena, 22.08.  - svētdiena

Brokastis.

Mājup brauciens...

Pusdienu pauze Polijā. Lietuva.

Atgriešanās Latvijā ~ plkst. 21:00.  Cenā iekļauts:

 • autobusa noma;
 • tēja, kafija, karstais ūdens pārbraucienu pauzēs;
 • nakšņošana 7 naktis tūristu klases viesnīcās  (2-3*), 2 - 3 vietīgi numuriņi;
 • 7 brokastis viesnīcās;
 • gida - grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.);
 • autobusa autostāvvietu izmaksas;
 • degvielas izmaksas, ceļu nodokļi;
 • ceļojuma apdrošināšana uz brauciena laiku pers. līdz 75 g., no 76 g. - piemaksa vai sava apdrošināšana.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

 • Noišvānšteinas pils: 15 EUR;
 • Berhtesgādene, Hitlera namiņš + transports: 18 EUR;
 • brauciens ar kuģīti pa Ķēniņa ezeru: 15 EUR / 8 EUR - bērns no 6-17 g.;
 • Cūgšpices 3 pacēlāju kompleksā biļete: 50.50 EUR / 32 EUR – bērns no 6-18 g.;
 • Linderhofas pils: 10 EUR;
 • pelde Kristāltermās: 10 EUR;
 • sāls raktuves: 15.50 EUR / 9 EUR - bērns no 4-16 g. / 40 EUR - ģimene, 2 pieaugušie + bērns no 4-16 g.;
 • Swarovska Kristāla muzejs: 15 EUR / 6 EUR - bērns no 6-14 g.

Ieejas biļešu cenas var mainīties, tās tiks precizētas pirms brauciena.

 • Pārējās ēdienreizes un citi personīgie izdevumi;
 • papildus vieta autobusā: 140 EUR;
 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcās: 90 EUR. Ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu.

 

Cūgšpicē un sāls raktuvēs – vēlami cieši apavi un silts apģērbs, jo temperatūra alās visu gadu ir 7 – 10°C, bet kalnos pat vasarā var snigt.

 

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga 3 mēnešus pēc atgriešanās no brauciena;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases vai ID kartes numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumentu datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • avansa iemaksa 70 EUR personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 250 EUR personai jāveic ne vēlāk kā līdz 10.10.2020.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic ne vēlāk kā līdz 05.07.2021.;
 • savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.

 

! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

Papildus informācija:

 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-44 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    atsakoties no ceļojuma tiek ieturēta 1. avansa iemaksa;
•    ja līdz brauciena sākumam atlikušas 60 – 45 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•    ja 45 – 30 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•    ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 30 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.
Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 
Atcerieties, ka...
Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un valūtas kursa pieauguma.
Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju). 

cena 455 €
bērns līdz 17 g., numurā kopā ar 2 pieaugušajiem 375 €
piemaksa par vienvietīgu numuriņu 90 €
papildus sēdvieta autobusā 140 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *