29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā
cb@cb.lv
29 700 300

Centrālamerikas piekrastes un Karību salu kruīzs - 2023. gadā!

trip-pic
15. - 28. janvāris
14 dienas | ASV
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Remiro travel
no 2 950 € Rezervēt
cena (kruīza laikā dzīvošana 2-vietīgā iekšējā kajītē) 2 950 €
bērns no 2-17 g.v., uzturoties jebkāda veida kajītē kopā ar 2 pieaug. 2 500 €

Ceļojuma programma

(Ceļojums: 15. - 28.01.2023.) Kolorītā Jamaika, Meksikas sala - Kozumela, Kaimanu salas, tropiskās Beliza un Kostarika, un leģendārais Panamas kanāls!

Ceļojuma laikā izbaudīsim kruīza kuģa programmu - ar gardiem ēdieniem, dzīvo mūziku, dažādām atrakcijām un priekšnesumiem - viss jau iekļauts cenā!
1. diena, 15.01. - svētdiena

Dodamies ceļā uz saulaino Maiami!

Satikšanās Rīgas lidostā ~ plkst. 08:00. Lidojums: Rīga plkst. 10:15-11:25 Helsinki plkst. 14:45-18:55 Maiami. Brauciens ar transfērbusu uz viesnīcu Maiami.

 

2. diena, 16.01. - pirmdiena

Kruīzs var sākties!

Brīvs rīts Maiami.

Ap plkst. 12:00 transfērs uz Maiami ostu, kas šobrīd arī ir visnoslogotākā un lielākā kruīza kuģu osta visā pasaulē. Tā atrodas Dodžas salā jeb Dodge Island Biskajas līcī, kas atdala Maiamibīču no Maiami.

Ierašanās uz kruīza kuģa Norwegian Pearl. Iekārtošanās kajītēs, kruīza programmas baudīšana - 24 h ēdināšana un izklaides programmas - jau iekļautas cenā!

Plkst. 16:00 kuģis uzsāk savu ceļojumu.

Kruīza kuģis ir kā miniatūra pilsēta - tajā atrodas viss. 12 dienu garumā tās būs arī Jūsu mājas. Uz kuģa atrodas dažāda veida bezmaksas ēstuves:

 • restorāni Indigo un Summer Palace,
 • bufetes tipa restorāns Garden Cafe,
 • diennakts īru krogs O Sheehan’s Neighborhood Bar&Grill,
 • Āzijas restorāns Lotus Garden,
 • un uzkodu grilbārs uz atklātā klāja Topsiders Bar&Grill.

Kā arī dažādi bāri un atpūtas vietas, baseini, bērnu baseins, vairāki džakuzi, sauļošanās klājs, tīņu un bērnu klubi, SPA centrs un sauna, frizētava, skaistuma salons un fitnesa centrs, skriešanas/pastaigas trase, basketbola un volejbola laukums, mini golfa laukums… Katru dienu kuģa izklaides programma Jūs pārsteigs ar dažādiem pasākumiem teātrī, dzīvās mūzikas vakariem, dejošanas un valodu mācību stundām u.c.!

 

3. diena, 17.01. - otrdiena

Kruīza baudīšana

Šodien kruīza kuģis slīdēs uz dienvidiem pa silto Karību jūru - karsta saule un maigs tropu vējš Jūs lutinās uz atklātā klāja pie baseiniem, tālumā varēs manīt zaļiem pauguriem klāto Kubas piekrasti.

Kruīza programmas baudīšana - 24 h ēdināšana un izklaides programmas uz kruīza kuģa.

 

4. diena, 18.01. - trešdiena  

Džordžtauna, Kaimanu salas

Brokastis uz kuģa.

Plkst. 08:00 piestāsim Džordžtaunā. Džordžtauna ir Kaimanu salu galvaspilsēta. Tā atrodas uz Lielās Kaimanu salas, kas ir lielākā trīs Kaimanu salu arhipelāgā. Tās ir Lielbritānijai piederoša aizjūras teritorija. Kaimanu salu kopējā teritorija, ieskaitot ūdeni, ir 246 reizes mazāka par Latviju. Kaimanu salas ir populāras kā ārzonas finanšu centrs ar tur esošajām neskaitāmajām bankām un arī kā viens no niršanas tūrisma galamērķiem.

Iespējams doties pastaigā pa krāsainajām mājiņām rotāto Džordžtaunu vai par papildus maksu iespējams doties ekskursijās:

 • doties ekskursijā uz bruņurupuču audzētavu. Iespējams samīļot mazos bruņurupucīšus, kā arī peldēties un snorkelēt kopā ar bruņurupučiem, ~ 60 USD.
 • izbrauciens ar atvērto vagoniņu „Trolley Rogers”. 1 h, ~ 35 USD.
 • pelde kopā ar delfīniem, no 120 USD.

Vakariņas uz kuģa. Kruīza kuģis atiet plkst. 17:00.5. diena,
 19.01. - ceturtdiena  

Očorios, Jamaika

Brokastis uz kruīza kuģa.

Plkst. 08:00 kruīza kuģis piestāj Jamaikā! Regejs, rums, kafija un dredotie vietējie, kas smaidot apstiprina viņiem tik piestāvošo frāzi „no problem”.

Piestāsim pilsētā Očorios - Ocho Rios, kas tulkojumā no spāņu valodas nozīmē „astoņas upes”.

Iespējams atpūsties blakus esošajā Margaritavilles vai Bay beach pludmalēs, vai par papildus samaksu doties ekskursijā:

 • Uz Dunn upes kaskādveida ūdenskritumu, kas ir viens no interesantākajiem Jamaikas dabas brīnumiem - upe, krītot pāri neskaitāmām kaļķakmens kāpnēm, ietek siltajā Karību jūrā, tās garums sasniedz 183 m. Būs iespēja pakāpties un peldēties dabiski veidotajos kaļķakmens „baseinos”. Kļūsti slapš un izbaudi to! Redzēsim Karību salas sulīgi zaļo veģetāciju un te augošos milzu kokus. Blakus smilšu pludmale. Atceļā brīvais laiks, lai iepirktos. 5,5 h, ~ 80 USD.

Vakariņas uz kuģa. Kruīza kuģis atiet plkst. 17:00.

 

6. diena, 20.01. - piektdiena 

Kruīza baudīšana

Kruīza kuģis turpinās slīdēt uz dienvidiem pa silto Karību jūru.

Kruīza programmas baudīšana - 24 h ēdināšana un izklaides programmas uz kruīza kuģa.

 

7. diena, 21.01. - sestdiena

Panamas kanāls

Brokastis uz kruīza kuģa.

Šodien iekuģosim grandiozajā Panamas kanālā - vienā no garākajiem mākslīgi radītājiem kanāliem pasaulē. Tas savieno Atlantijas un Kluso okeānu un reizē atdala Ziemeļameriku no Dienvidamerikas. Lai kruīza kuģis izceļotu cauri Panamas kanālam - no Kolonas ostas Karību salas piekrastē līdz Panamas pilsētai Klusā okeāna piekrastē, būtu nepieciešamas vidēji 8 stundas. Kuģojot cauri slūžām, kuģis tiek pacelts par veseliem 26 m! Šodien būs iespēja izbaudīt daļu no leģendārā Panamas kanāla šķērsošanas ceļa! Kruīza kuģis ceļos cauri Gatunas slūžām un iekuģos Panamas kanāla pirmajā posmā - Gatunas ezerā. No plkst. 05:00-15:00 kruīza kuģis noenkurosies Gatunas ezerā - milzīgā saldūdens mākslīgi radītā tilpnē, kas ir pati iespaidīgākā un skaistākā Panamas kanāla daļa. Gatunas ezera apkārtnē atrodas aizsargājami parki ar mērkaķiem un dažādiem tropiskiem putniem. Lai nokāptu no kruīza kuģa, jāiegādājas kruīza kuģa ekskursija:

Iespējams doties kruīza kuģa ekskursijā (5 h, ~150 USD):

 • Ekskursijas ietvaros apskatīsim Gatunas ezeru un tā apkārtnes ekosistēmu, dodoties izbraucienā ar motorlaivu, iepazīsim Embera cilti, kas turpina tradīcijas, dzīvojot Panamas lietusmežos, harmonijā ar dabu. Apmeklēsim Aqua Clara Locks centru, kur redzēsim tuvumā un uzzināsim vairāk par Panamas kanāla slūžu darbību.

Plkst. 17:00-20:00 kruīza kuģis piestāj Panamas pilsētā Kolonā, kas atrodas Karību jūras piekrastē, pie Panamas kanāla ieejas. Iespējams doties neilgā pastaigā pa Kolonu.

Atgriešanās uz kuģa un vakariņas.8. diena,
 22.01. - svētdiena

Limona, Kostarika

Brokastis uz kruīza kuģa.

Plkst. 08:00 kuģis piestāj Kostarikā jeb tulkojumā “Bagātajā krastā”. Pastaigas attālumā no ostas atrodas Limonas centrs ar krāšņām mājiņām un tirdziņiem. Viena no Limonas tūristu apmeklētākajām vietām ir Vargas parks - palmu džungļiem un tropiskiem ziediem apvītas pastaigu taciņas.

Tiem, kas vēlas visā krāšņumā iepazīt salas zaļo veģetāciju un lietusmežu iemītniekus, iespējams doties ekskursijā:

 • Limonas ostas pilsētas aizsākumi radās, kad no šejienes sāka eksportēt banānus uz Eiropu un Ziemeļameriku. Pārbrauciena laikā redzēsim plašās banānu plantācijas. Nonāksim lietusmežā un dosimies pastaigā, vērojot dabu, iespējams manīt kādu mērkaķīti vai citu meža iemītnieku, kas šo paradīzi dēvē par mājām. Vēlāk kāpsim atvērta tipa laivās, lai dotos izbraucienā pa mierpilnajiem Tortuguero kanāliem, kas tiek dēvēti par “Karību Amazoni”. Brauciena laikā izbaudīsim plašu Kostarikas bioloģisko daudzveidību - šeit sastopami vairāk kā 400 dažādu sugu koki, 2000 dažādu sugu augi un 60 abinieku sugas. Kanālu krastu apdzīvo vairāku sugu gārņi un jakāni. Nonākot restorānā, nobaudīsim gardus tropiskos augļus un dabiskus atspirdzinošus dzērienus. 4 h, ~ 70 USD.

Plkst. 16:00 kruīza kuģis atiet. Vakariņas uz kuģa.

 

9. diena, 23.01. - pirmdiena

Kruīza baudīšana

Kruīza kuģis slīdēs gar Centrālamerikas - Nikaragvas un Hondurasas piekrasti Belizas virzienā.

Kruīza programmas baudīšana (24 h ēdināšana un izklaides programmas).

 

10. diena, 24.01. - otrdiena

Harvest caye, Beliza

Brokastis uz kruīza kuģa.

Plkst. 09:00 kuģis noenkurojas pie Harvest caye salas. Šī diena paredzēta atpūtai Norwegian Cruise line privātajā Belizas salā. Tā ir kā maza paradīze ar baltu smilšu pludmali kristāldzidras lagūnas krastā...  Peldies, sauļojies un vienkārši atpūties!

Ēdināšana uz salas ir par papildus maksu, tomēr ir iespējams jebkurā brīdi atgriezties uz kruīza kuģa, lai baudītu cenā iekļautās pusdienas.

Plkst. 16:00 kruīza kuģis atiet. Vakariņas uz kruīza kuģa.

 

11. diena, 25.01. - trešdiena

Kozumela - Meksikas sala!

Brokastis uz kruīza kuģa.

Plkst. 12:00 kuģis piestāj Kozumelā. Tā ir Meksikas lielākā sala, atrodas Karību jūrā, 45 min. brauciena attālumā no Meksikas sauszemes, Playa del Carmen kūrortpilsētas. Mūsdienās Kozumela ir populāra kā snorkelēšanas un niršanas galamērķis, šeit atrodas Palankara rifs - daļa no otrā pasaulē garakās rifa sistēmas. Kozumelas salas nelielās, bet mājīgās pilsētas San Miguelas ostā ik dienas piestāj neskaitāmi luksus kruīza kuģi. Iespējams doties pastaigā pa ostas pilsētiņu - suvenīru veikali, restorāni vai iegādāties papildus ekskursiju. Iespējams doties uz 15 km attālumā esošo Playa Mia, www.playamia.com, ūdens atpūtas parku.

Plkst. 18:00 kruīza kuģis atiet. Vakariņas uz kruīza kuģa.

 

12. diena, 26.01. - ceturtdiena

Kruīza baudīšana

Atpūta uz kruīza kuģa, kuģim slīdot atpakaļ uz Maiami.

 

13. diena, 27.01. - piektdiena

Maiami

Brokastis uz kruīza kuģa. Plkst. 07:00 kuģis piestāj Maiami.

Nokāpšana no kruīza kuģa ap plkst. 09:00.

Maiami centrālais rajons: debesskrāpju pārpildītais Maiami centrs jeb Downtown Miami - šeit atrodas Maiami Bayfront osta ar pieatauvotām jahtām, restorāniem un suvenīru veikaliņiem, blakus izvietojies banku rajons Brickell, pa kuru kursē bez vadītāja braucošais Metromover tramvajiņš.

Maiami ir lielākā latīņamerikāņu apdzīvotā vieta ārpus Latīņamerikas, tāpēc spāņu un arī Haiti kreola valodas ielās var dzirdēt biežāk nekā oficiālo - angļu valodu... Vakara pusē transfērs uz lidostu.

Lidojums: Maiami - Helsinki, plkst. 20:45.

 

14. diena, 28.01. - sestdiena

Sveika, Latvija!

Lidojot, griežam laiku uz priekšu un plkst. 13:25 ielidojam Helsinkos.

Lidojums: Helsinki - Rīga, plkst. 16:15-17:35.  Cena:

2950 EUR - vienai personai (kruīza laikā dzīvošana 2-vietīgā iekšējā kajītē)

Piemaksa 250 EUR pers., ja vēlas kruīza laikā ceļot kajītē ar logu.

Piemaksa 725 EUR pers., ja vēlas kruīza laikā ceļot kajītē ar balkonu.

2500 EUR - bērns no 2-17 g.v., uzturoties jebkāda veida kajītē kopā ar 2 pieaugušajiem

Pēc pieprasījuma: 3 un 4-vietīgas kajītes

 

Cenā iekļauts:

 • lidojums ar aviokompāniju Finnair: Rīga-Helsinki-Maiami-Helsinki-Rīga (ekonomiskā klase);
 • līdz 23 kg nododamā bagāža, līdz 5 kg rokas bagāža pers.;
 • transfēri Maiami;
 • grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.) visa ceļojuma garumā;
 • 1 nakts viesnīcā Maiami ar brokastīm;
 • uz kruīza kuģa 12 dienu / 11 nakšu garumā:

              . vieta izvēlētajā kajītē uz kruīza kuģa, ostu nodevas;

              . 24 h ēdināšana uz kuģa;

              . izklaides programmas uz kuģa.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

 • ēdienreizes Maiami un brīvajā laikā ostu pilsētās;
 • ceļojumu medicīniskā apdrošināšana: tiks precizēts;
 • ASV iebraukšanas atļauja LR pilsoņiem: 14 USD;
 • papildus izvēles ekskursijas kruīza ceļojuma ostu pilsētās - cenas norādītas programmā;
 • uz kruīza kuģa:

              . pēc izvēles - apkalpojošā servisa maksas uz kuģa personām no 3 g.v. (15.50 USD dienā);

              . Frea at sea pakete: 149 EUR pers. (jāiegādājas abām personām kajītē);

              . limonādes un alkoholiskie dzērieni bāros un restorānos;

              . SPA procedūras, friziera pakalpojumi u.c.

! Precīzs kruīza kuģa ekskursiju piedāvājums un cenas būs zināmas īsi pirms kruīza vai kruīza laikā!

! Atkarībā no laika apstākļiem kruīza maršruts un ekskursiju piedāvājums var mainīties!

 

Free at sea pakete”: 149 EUR pers. - iekļauj zemāk uzskaitītās 2 paketes, jāpiesaka iegādājoties ceļojumu.

 • Premium dzērienu pakete (visa veida alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni un kokteiļi visos kuģa bāros un restorānos visa kruīza garumā*);
 • Speciality vakariņu pakete (iekļauj 4 vakariņas maksas restorānos pēc izvēles).

*esot ostās vai noteiktā attālumā no sauszemes, var būt attiecināms vietējais PVN nodoklis.

Jāiegādājas abām personām kajītē.

 

! LR pilsoņiem ir bezvīzu režīms ar Jamaiku, Panamu, Kostariku, Meksiku, Belizu un Lielbritānijas aizjūras teritoriju - Kaimanu salām.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 • Ja ceļojumā dodas nepilngadīga persona (līdz 18 gadiem), līdzi nepieciešami sekojoši dokumenti - pase, dzimšanas apliecības oriģināls vai notāra apstiprināta kopija. Ja nepilngadīga persona (līdz 18 gadiem) dodas ceļojumā bez vecāku pavadības, tad arī notariāli apstiprināta pilnvara no viena vecāka.

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • veikt avansa iemaksu 200 EUR personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 1000 EUR personai jāveic līdz 01.05.2022.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 01.07.2022.;
 • savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.

 

Atteikšanās no ceļojuma:

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

•    Ja līdz braucienam atlikušas vairāk nekā 150 dienas, tiek ieturēta 1. avansa iemaksa;
•    Ja līdz brauciena sākumam atlikušas 150 - 130 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•    Ja 130 - 75 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•    Ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 75 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

 

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā ne vēlāk kā 75 dienas pirms ceļojuma.

 

Vārda maiņa iespējama:
. līdz 130 dienām pirms ceļojuma: bezmaksas;
. 130 - 75 dienas pirms ceļojuma: 70 EUR;
. 75 dienas pirms ceļojuma: nav iespējama.

 

Vakcinācija: Dodoties šajā ceļojumā, nav jāveic obligāta vakcinācija. Informāciju par epidemioloģisko situāciju jebkurā pasaules valstī, ieceļošanai obligātām un rekomendējošām vakcinācijām Klients var uzzināt Latvijas Infektoloģijas centra vakcinācijas kabinetā - Linezera iela 3, Rīga. Tālr. 67014560.

 

Papildus informācija:

 • Remiro travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā / kruīza kuģa kajītē, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru / kajīti.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas izmaiņas kruīza kuģa grafikā un apmeklējamās ostās.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu  un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 10 dalībnieki. Grupā plānoti 10-20 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.

 

cena (kruīza laikā dzīvošana 2-vietīgā iekšējā kajītē) 2 950 €
bērns no 2-17 g.v., uzturoties jebkāda veida kajītē kopā ar 2 pieaug. 2 500 €
Free at sea pakete 149 €
piemaksa par kajīti ar logu 250 €
piemaksa par kajīti ar balkonu 725 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *