29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā
cb@cb.lv
29 700 300

Sanktpēterburgas un Viborgas leģendas...

trip-pic
25. - 29. maijs
5 dienas | Krievija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Remiro travel
no 315 € Rezervēt
cena 315 €

Ceļojuma programma

Ar bezmaksas e-vīzu! 4 naktis vienā viesnīcā Sanktpēterburgas centrā! Skaistules Pēterburgas Balto nakšu noslēpumi - Rasputins, Faberžē, Ziemeļu Venēcija, Jaunā Holande un viduslaiku balle Viborgā


Baltās naktis Sanktpēterburgā sākas jau maijā, kad ik diena kļūst garāka. Naktī pilsētā pat neslēdz lukturus un nekur romantiskā noskaņa nav tāda, kā Sanktpēterburgā…


1. diena, 25.05. - trešdiena

Izbraukšana plkst. 6:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 6:30 no Lielvārdes, 6:45 no Ogres „Priedītes”, 7:30 no Rīgas, Zivju paviljona galā ar skatu uz Daugavas pusi. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam...

Brauciens caur Siguldu, Valmieru, Valku, Tartu uz Narvu. Kafijas un pusdienu pauzes ceļā.

Krievijas robežas šķērsošana. No 1. oktobra, 2019. gada Krievijas robežu ar bezmaksas elektronisko vīzu uz Sanktpēterburgu var šķērsot Narvas / Ivangorodas robežpunktā.

Ierašanās Ziemeļu Venēcijā - Sanktpēterburgā. Sagaida vietējā gide ar stāstiem un leģendām… Iekārtošanās viesnīcā Sanktpēterburgas centrā (tiks precizēta). 4 naktis vienā viesnīcā!

 

2. diena, 26.05. - ceturtdiena

Brokastis viesnīcā.

Tikšanās ar vietējo gidu. Pilsētas apskates ekskursija „Sanktpēterburgas noslēpumi”.

Sanktpēterburgas arhitektūras šedevri: plašais Ņevas prospekts, svinīgie Pils, Senāta un Īzaka katedrāles laukumu neatkārtojamie ansambļi, Mākslu laukums, Vasilija salas strēle - Biržas ēka, Marsa lauks, majestātiskās pilis un katedrāles, unikālie tilti un dzelzs mežģīņu margas, vēsturiskie pieminekļi.

Ekskursija Jusupova pilī ar greznām parādes zālēm un dzīvojamām telpām. Ekspozīcija veltīta Rasputinam. Jusupova pils Moikā dēvēta par skaistāko ziemeļu galvaspilsētas celtni, arhitektūras šedevrs. Pils apburošais krāšņums sacenšas ar tās skandalozo slavu. Pils pagrabi saistās ar mistisku un noslēpumainu stāstu par cara Nikolaja II favorītu Grigoriju Rasputinu. Pils ir viena no Sanktpēterburgas nedaudzajām privātmājām, kas saglabājusies ar vareniem parādes apartamentiem un mākslas galeriju, mājas teātri un greznām Jusupovu ģimenes dzīvojamām telpām. Pateicoties talantīgo Sanktpēterburgas restauratoru darbam, skaistie interjeri priecē mākslas, mūzikas un teātra mīļus.

Mākslas saliņa “Jaunā Holande”. Jaunā Holande Sanktpēterburgā – unikāls 18. gs. kultūras un atpūtas parks. Salas vēsture sākās XVIII gadsimtā. Mūsdienās - moderns projekts ik radošai dvēselei.

Brīvais laiks.

Nakts ekskursija “Tiltu pacelšana virs Ņevas upes” Mistiskā Sanktpēterburga. Naktī pilsēta pārvēršas. Kad zūd steiga un rosība, pār pilsētu klājas noslēpumu plīvurs, atdzimst senās leģendas un  nostāsti... Tieši naktī nokļūstam neatkārtojamu arhitektūras ansambļu atmosfērā, kad pilsētas skaistākās vietas pārvērtušās līdz neatpazīstamībai naksnīgajā apgaismojumā, kas visu dara īpaši mistisku un romantisku. Kā nakts ekskursijas kulminācija šajā pasaku valstībā -  tiltu pacelšana pār mirdzoši zilo Ņevas spoguli.

Nakts viesnīcā Sanktpēterburgas centrā.

 

3. diena, 27.05. - piektdiena

Brokastis viesnīcā.

Šodien dodamies izbraukuma ekskursijā „Viduslaiku Viborga”.

Romantiskās viduslaiku pilsētas Viborgas apskate. Dažādu gadsimtu liecinieki - kolorīti namiņi, bruģētas ieliņas, cietoksnis, apaļais tornis, bastions Pancerlaks, Annas un Austrumviborgas nocietinājumi, Alvara Aalto bibliotēka - somu modernisma laika piemineklis, pilsētas simbols - pulksteņtornis, Ūdens Sardzes iela - viena no skaistākajām pilsētas ielām.

Pilsētas dominante - zviedru celtā Viborgas pils. 13. gs. iespaidīgs cietoksnis, ar kuru iepazīstinās īsts bruņinieks. Iespēja pielaikot bruņas, izbaudīt viduslaiku svētku garu, kļūt par bruņinieku turnīra dalībniekiem. Izmēģināt roku šaušanā ar loku un arbaletu, iespēja sabildēties pils interjerā bruņās un zobeniem rokās.

Interaktīvā programma „Senās Viborgas leģendas” pils apaļajā tornī ar pusdienām. Leģendu glabātājs Gustavs Olafsons iepazīstinās ar Viborgas vēstures gadsimtiem. Atdzīvosies leģendārie viduslaiki - bruņinieki un dejā slīdošās skaistās dāmas, kļūsim par senās pilsētas leģendas dalībniekiem un izzināsim Viborgas pils noslēpumus, tiksimies ar eņģeli, pilsētas simbolu.

Programmā: vakara karaļa un karalienes izvēle. Pasaku priekšnesums kostīmos. Bruņinieku duelis un viduslaiku dejas. Iesvētīšanas rituāls, kļūstot par bruņinieku. Viduslaiku himna zviedru valodā un senā balāde „Par trīs brāļiem”. Deju meistarklase ar skatītāju dalību. Pusdienas viduslaiku stilā.

Ekskursija uz ainavisko Monrepo dabas parku - vienīgo Krievijā klinšu parku, Viborgas šauruma pērli. Viens no apburošākajiem un noslēpumainākajiem dārzu-parku ansambļiem Krievijas ziemeļrietumos. Gleznainā vieta, kas apbur ar neparasto skaistumu, guvusi nosaukumu „Pasaules Mala”. Te gan beidzas tikai parka vēsturiskā daļa.

Vakarā atgriežamies Sanktpēterburgā. Brīvais laiks.

Nakts viesnīcā Sanktpēterburgas centrā.

 

4. diena, 28.05. - sestdiena

Brokastis viesnīcā.

Teatralizēta ekskursija muzejā - maketā „Pētera Akvatorija” ar caru Pēteri Lielo.

Pats Sanktpēterburgas dibinātājs iepazīstinās ar pilsētas un flotes veidošanas vēsturi, atklās galma dzīves  noslēpumus un ievedīs aristokrātu dzīrēs. Iespēja piedalīties balles izpriecās, iegūt apbalvojumus no Pētera Lielā rokām, bet ekskursijas noslēgumā sabildēties ar imperatoru.

Ekskursija Faberžē muzejā Šuvalova pilī. Greznajā Sanktpēterburgas piļu virtenē iekļaujas privātā Narisķinu-Šuvalovu pils. Pilī glabājas unikāla 19.-20. gs. krievu juvelieru rotaslietu un mākslas - amatniecības darbu izstāde. Vērtīgākās muzeja kolekcijā - krievu imperatora Lieldienu olas, ko radījusi Kārļa Gustava Faberžē firma.

Romantiska 1 stundas ekskursija ar kuģīti pa „Ziemeļu Venēcijas” Sanktpēterburgas upēm un kanāliem. Sanktpēterburga no parādes puses. Piļu fasādes, granīta krasti un tiltiņi rada neaizmirstamo Sanktpēterburgas valdzinājumu.

Atgriešanās viesnīcā un brīvais laiks.

Nakts viesnīcā Sanktpēterburgas centrā.

 

5. diena, 29.05. - svētdiena

Brokastis viesnīcā.

9:00 Tikšanās ar gidu viesnīcas vestibilā. Pārbrauciens uz Pēterhofu Somu jūras līča piekrastē. Ekskursija pa pils - parka ansambli Lejas parkā jeb Petrodvorecā. Visneparastākās strūklakas un cara Pētera laika būves atrodamas tieši Lejas parkā (Lielā Kaskāde, Samsons, skaistās pilis un daudzās strūklakas). Pēterhofas pils parka vēsturisko kompleksu veido trīs galvenās daļas: Lielā pils, Lejas parks un Augšējais dārzs. Slavenā Pēterhofa - piļu un strūklaku karaliste, unikāls arhitektūras piemineklis, ko dēvē par krievu Versaļu, atrodas Somu jūras līča krastā un lepojas ar daudzajām apburošajām strūklakām un kaskādēm, īstu 18. gs. mākslas darbu. Pils priekšpusē - lielā trīspakāpju kaskāde, ko veido 37 apzeltītas bronzas skulptūras, 64 strūklakas, 142 ūdensstrūklakas.

Mājup brauciens… Vēla atgriešanās Latvijā.

 

Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • viesnīca Sanktpēterburgas centrā, izvietošana 2-vietīgos numuriņos, 4 naktis;
 • 4 brokastis viesnīcā;
 • reģistrācijas maksa viesnīcā - tūrisma nodoklis;
 • grupas vadītājs (latviešu valodā) visu ceļojuma laiku, vietējais gids - grupas vadītājs Sanktpēterburgā (krievu valodā);
 • Sanktpēterburgas apskates ekskursija ar vietējo gidu „Sanktpēterburgas noslēpumi”;
 • nakts ekskursija „Tiltu pacelšana”;
 • izbraukuma ekskursija uz Viborgu.

 

Papildus izdevumi:

 • Tiks precizēts 2022. gadā: elektroniskā bezmaksas vīza uz Sanktpēterburgu (Latvijas pilsoņiem), ja mēs palīdzam nokārtot: 10 EUR pers.;
 • medicīniskā apdrošināšana uz ceļojuma laiku: tiks precizēts;
 • ekskursiju programma ar ieejas maksām (jāapmaksā līdz 20.04.2022.): 105 EUR - pieaugušais / 83 EUR - students / bērns. Ekskursiju apkalpošana un iepriekš izpirktas ieejas biļetes programmā norādītajos muzejos vietējo gidu pavadībā (cenas tiks precizētas):

   . ekskursija muzejā-teātrī „Pētera akvatorijs” ar gidu: 10 EUR / 5 EUR - bērns, students;

   . Faberžē muzejs: 25 EUR;

   . ekskursija Jusupova pilī ar parādes zālēm un ekspozīciju: 25 EUR;

   . Monrepo parks, Viborgas pils, interaktīvā programma „Senās Viborgas leģendas” ar pusdienām pils Apaļajā tornī: 25 EUR / 20 EUR - bērns, students;

   . Pēterhofa. Ārpilsētas ekskursija ar vietējo gidu Pēterhofā. Lejas parks: 20 EUR / 8 EUR - bērns, students.

Minētas 2020. gada cenas, tiks precizētas 2022. gadā.

 

Iespējamās papildus piemaksas:

 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu viesnīcā: 75 EUR;
 • piemaksa par papildus sēdvietu autobusā: 70 EUR.

 

 

Krievijas valūta: Krievijas rublis (RUB). 1 EUR = ~ 88 RUB.

Pusdienas Sanktpēterburgā apmēram vidēji maksā 600-1500 RUB.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās no brauciena;
 • Latvijas pilsoņiem - elektroniskā bezmaksas Sanktpēterburgas vīza (aizpildāms iesniegums internetā ar fotogrāfijas failu pievienošanu) vai Krievijas vīza;
 • medicīniskā apdrošināšana uz ceļojuma laiku.
 • Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.

 

 

Elektroniskajai Sanktpēterburgas vīzai (Latvijas pilsoņiem) iesakām pieteikties ~ 20 - 10 dienas pirms brauciena (gatava ~ 4 dienu laikā). Vīza būs derīga 30 dienas, bet ne ilgāk kā 8 uzturēšanās dienas. Noformēt iespējams šeithttps://evisa.kdmid.ru/ru-RU/Home/Index

 

Elektroniskās Sanktpēterburgas vīzas saņemšanai nepieciešams: (ja mēs palīdzam nokārtot)

 • pases kopija (pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām);
 • 1 elektroniska fotogrāfija (atbilstoši parametriem);
 • aizpildīta anketa (nosūtīsim).

 

Ceļošanai ārpus Šengenas zonas valstīm nav izmantojamas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases, kas izsniegtas ar derīguma termiņu 50 gadi.

 

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • veikt avansa iemaksu 70 EUR personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 150 EUR personai jāveic līdz 20.02.2022.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 20.04.2022.;
 • ieejas maksas jāapmaksā līdz 20.04.2022.;
 • savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.

 

 

! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt vēlamo iekāpšanas vietu. 

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:
Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:
•   Ja līdz braucienam atlikušas vairāk nekā 60 dienas, tiek ieturēta 1. avansa iemaksa;
•   Ja līdz brauciena sākumam atlikušas 60 – 45 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•   Ja 45 – 30 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•   Ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 30 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.


Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

 

Papildus informācija:

 • Remiro Travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā. Ja gadījumā būs izmaiņas elektronisko vīzu lietošanā Krievijas teritorijā, tūroperators ir tiesīgs mainīt plānoto Krievijas robežas šķērsošanas vietu, veicot maršruta izmaiņas Latvijas teritorijā, saskaņojot iekāpšanu.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (piemēram, nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu un valūtas kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-44 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.
cena 315 €
piemaksa par papildus sēdvietu autobusā 70 €
piemaksa par vienvietīgu numuriņu 75 €
ekskursiju programma ar ieejas maksām - bērns / students 83 €
ekskursiju programma ar ieejas maksām - pieaugušais 105 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *