29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā
cb@cb.lv
29 700 300

ATPŪTA TENERIFĒ AR EKSKURSIJĀM GARANTĒTS

trip-pic
10. - 17. februāris
8 dienas | Spānija
Pēdējā iespēja!
Palikušas 4 vietas!
Valoda - latviešu/krievu
Interlux Travel
no 698 €
848 €
Rezervēt
Pasteidzies! -150€
698 €
Pamata + Ekskursijas pakete 848 €

Ceļojuma programma

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā 

Lidojums no Rīgas uz Tenerifi.

Apmešanās viesnīcā 3 *, atpūta.

Nakts viesnīcā.

2. DIENA

Brokastis

Apskates ekskursijas laikā Jūs iepazīstinās ar mūžīgā pavasara salu. Ik pēc 30 -40 kilometriem ainavas, daba un pat laika apstākļi radikāli mainīsies. Vienā dienā mēs apceļosim visu salu pa perimetru.

Mūsu pirmā pietura būs pilsētiņa - Santiago del Teide, kas atrodas pie Teno kalnu masīva pakājes, vīnadārzu un atdzisušas lavas veidojumu ielenkumā. Šeit,  lauru koku ielokā, jūs apmeklēsiet vienu no senākajām baznīcām – San Fernando.

Nākamais mūsu programmas punkts būs slavenā Ikod de Loss Vinoss pilsēta, kuru pamatus 16.gs ielika  spāņi. Pilsētas viduslaiku arhitektūra un mājīgā atmosfēra neatstās jūs vienaldzīgu. Tieši šeit aug slavenais pūķu koks , kurš tiek uzskatīts par  vienu no vecākajiem dzīvajiem organismiem uz zemes.

Šajā pašā apkaimē atrodas vispopulārakie Tenerifes vīna pagrabi, kur var baudīt spilgtus vīna un liķiera garšu buķetes no visa arhipelāga, bet pauzes starp glāzēm mēs aizpildīsim ar kazas sieru un  Moho mērci, ievārījuma  un palmu medus degustāciju.

Pusdienas (tiek apmaksātas papildus)

Mūsu ekskursijas noslēguma punkts būs  Candelaria - svētceļotāju centrs , no kura skatu laukuma paveras skaists skats uz  okeānu. Pilsētas centrā atrodas grandiozā , Nuestra Señora de Candelaria baznīca kurā atrodas arhipelāga galvenā svētnīca - Virgen de la Candelaria statuja, savukārt krastmalā jūs sagaidīs 9 Tenerifes  virsaišu statujas!

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

3. DIENA

Brokastis. Brīva diena.

Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis

Šo piesātināto ekskursiju droši var saukt par “Tūri pa divām galvaspilsētām”.

Santa-Krus-de-Tenerife - mūsdienu pavasara salas galvaspilsēta. Tās osta ir viena no nozīmīgākajām Spānijā. Santa-Krusas pilsēta atrodas Tenerifes austrumos. XIX gadsimtā pilsēta sāka strauji attīstīties: kuģi, kas devās uz Amerikas kontinentu, regulāri  šeit apstājās pirms ilgā ceļojuma, un pateicoties tam  ostas pozīcija pasaules navigācijas kartē ievērojami nostiprinājās. Tālāk mūsu ekskursija dosies uz San Andress , Plaija-de-Las-Teresitas – visgarākā salas pludmale ar baltajām smiltīm, kas atvestas no Sahāras. Visas ekskursijas laikā Jūs sagaidīs apburošas ainavas un visslavenākie skatu laukumi, pasakainie Laurisilvas meži -ar retiem augiem, neatkārtojama salas panorāma un skaistākie kalnu ceļi.

Mūsu ekskursijas pērle ir  salas  pirmā galvaspilsēta - Lagunas pilsēta. Tā ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā . Pēc Lagūnas tēla un līdzības vēlāk tika celtas daudzas koloniālās pilsētiņas visā Amerikas kontinentā.

Senlaicīgās bruģētās ieliņas, viduslaiku koloniālās pilis, katedrāle, daudzums restorānu, kafejnīcu un ekskluzīvu preču veikalu – viss minētais galvaspilsētas kolorīts būs mūsu ekskursijas dienas noslēgums.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

5. DIENA

Brokastis. Brīva diena.

Nakts viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis.

Brauciens uz Teides vulkānu ir īsts piedzīvojums. Kādreiz plūstošā, bet tagad sastingusī lava, izmirušie pelnu lauki, vulkānisko ainavu krāšņums, kas līdzinās  Mēness un Marsa ainavām.

Mūsu ekskursijas laikā apmeklēsim vispopulārāko Spānijas nacionālo parku - Las Kanjadas. Krāsu daudzveidība, endēmiski augi, skatu laukums un, protams, visaugstākais Atlantijas okeāna punkts ir Teides vulkāns. Mēs dosimies uz milzīgā krāteri, kura apkārtmērs ir 80 km, pašā vulkāna katla centrā, kā to sauc vietējie iedzīvotāji, lepni stāv vulkāns Teide, kuras augstums ir 3718 m virs jūras līmeņa.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta

7. DIENA

Brokastis. Brīva diena.

Nakts viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis.

Transfērs uz lidostu

Lidojums Tenerife-Rīga


CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:

Lidojums Rīga -Tenerife - Rīga (airBaltic)
Dzīvošana 3*viesnīcā 8 dienas/7 naktis (divvietīga izvietošana) ar brokastīm
Transfērs (lidosta-viesnīca-lidosta)
Bagāža: rokas bagāža līdz 8 kg, nododamā bagāža 23 kg
Pasažieru nodevas

Ekskursiju brauciens uz Teides vulkānu
Apskates ekskursijas brauciens pa salu
Ekskursiju “Divu galvaspilsētu tūre”


PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES

Оbligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās 140€Pamata + Ekskursijas pakete 848 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *