29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā
cb@cb.lv
29 700 300

«POLIJAS PĒRLES, AUGSTIE TATRI UN ZAKOPANES TERMĀLIE AVOTI!»

trip-pic
18. - 21. novembris
4 dienas | Polija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Laimtūre
no 140 €
170 €
Rezervēt
Pasteidzies! -30€
140 €
Standarta cena 170 €
Akcijas cena 140 €

Ceļojuma programma

«POLIJAS PĒRLES, AUGSTIE TATRI UN ZAKOPANES TERMĀLIE AVOTI!»

APMEKLĒTĀS VIETAS CEĻOJUMA LAIKĀ: VARŠAVA - КRAKOVA - VEĻIČKAS SĀLS RAKTUVES – ZAKOPANE – AUGSTIE TATRI: GUBALAWKA VIRSOTNE, “TERMA BIAŁKA” TERMĀLIE AVOTI

1. DIENA

06:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens cauri Lietuvai. Pietura pastaigai un pusdienām Varšavā. Nelielas pieturas laikā, Jums būs iespēja iziet loku cauri vecpilsētai, kur varēsiet redzēt: Pils laukumu, Karaļa pili, Varšavas vecāko – Sv. Jāņa baznīcu, tirgus laukumu ar gotiska stila baznīcām. Pārbrauciens uz Krakovu. Nakts viesnīcā Krakovā.

2. DIENA

Brokastis. Pēc izvēles, izbraukuma ekskursija uz Zakopani (25EUR) – Polijas ziemas galvaspilsētu. Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, pacelsimies Gubalawka virsotnē (Augstie Tatri), no kuras paveras apburošs skats uz apkārtni. Zakopanes pilsētas ekskursijas/ pastaigas laikā jums būs iespēja iepazīt vietējo iedzīvotāju kultūru, tradīcijas un folkloru, kas ir saglabājusies no seniem laikiem un tiek nodota nākamajām paaudzēm. Pastaiga pa centrālo pilsētas ielu, kur būs iespēja apmeklēt kafejnīcas un suvenīru veikaliņus. Pēc vēlēšanās piedāvājam iespēju apmeklēt “Terma Białka” termālos avotus. Komplekss ir sadalīts 4 zonās. Izklaides zona – 5 termālā ūdens baseini, ūdens temperatūra 34 C, slidkalniņi, kuru kopējais garums sastāda 300 metrus, plašs atrakciju parks bērniem. Klusā zona – tā ir īstā vieta tiem, kas vēlas relaksēties un atpūsties no ikdienas trokšņiem un steigas. Te tiek piedāvāti 3 baseini, kā zināms ūdenim piemīt dažādas nomierinošas un ārstnieciskas īpašības. Pirts cienītājiem tiek piedāvātas 5 saunas, ģeotermālais ūdens baseins, atvēsinošais baseins, kokteiļu bārs. SPA centrā ir pieejama virkne dažādu relaksējošu un ārstniecisku procedūru. Pēc atpūtas, dodamies atpakaļ uz Krakovu. Nakts viesnīcā Krakovā. 

3. DIENA

Brokastis. Pēc izvēles, ekskursija uz Veļičkas sāls raktuvēm (15EUR), raktuvēs ekskursija vietējā gida vadībā. Veļičkas sāls (Wieliczka) raktuvju apmeklējums. Septiņu gadsimtu laikā sāls iegūšanas raktuves ir kļuvušas par neatkārtojamu un noslēpumainu sāls pilsētu. Pazemes ezeri, baznīcas ar unikālām sāls skulptūrām, lielās sāls kameras, kur vēl mūsdienās rīko balles, koncertus un pat futbola mačus. 
Atgriešanās Krakovā. Iepazīšanās ar Polijas «garīgo galvaspilsētu», «simt baznīcu pilsētu» - Krakovu, ekskursija vietējā gida pavadībā (15EUR). Ne velti Krakova ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā kā viens no pasaules vērtīgākajiem objektiem. Pilsētas vēsturiskā centra apskate: slavenais Vāveles kalns ar gotisko katedrāli un Karaļu pili, tirgus laukums, Sv. Marijas baznīca, Sukiennices ēka, Jagelonu universitāte. Dzirdēsim leģendas, uzzināsim noslēpumus un iepazīsim vēsturi. Pēc ekskursijas, brīvais laiks Krakovā. Pārbrauciens uz Čenstohovu. Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Čenstohovas Jasna Goras klostera apskate. Jasna Gora– viena no slavenākajām svētceļojumu vietām Eiropā. Klosteris ir slavens ar Čenstohovas Dievmātes ikonu, kurai tiek piedēvētas pārdabiskas spējas. Šo ikonu pielūdz gan katoļi, gan arī pareizticīgie no visas Polijas un centrālās Eiropas. Čenstohovā ir izveidots muzejs, kur tiek glabāti dāvinājumi no cilvēkiem, kuriem ikona ir palīdzējusi. Ceļš mājup. Pusdienu pauze. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.


BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

PAPILDUS PAKALPOJUMI:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Izbraukuma ekskursija «Zakopane un Augstie Tatri»: 25 EUR / 20 EUR bērnam līdz 12 gadiem
 • Ekskursija Krakovā, vietējā gida pavadībā: 15 EUR / 10 EUR bērnam līdz 12 gadiem
 • Izbraukuma ekskursija uz Veličku: 15 EUR / 10 EUR bērnam līdz 12 gadiem
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 60 EUR
 • Papildvieta autobusā – 70 EUR

BIĻETES:

Ieejas biļetes Veličkas sāls raktuvēs (gids raktuvēs krievu vai angļu valodā): 

 • visu gadu, ar izņēmumiem*: 100 PLN pieaugušajiem; 80 PLN bērniem 
 • *izņēmumi: No 27.04 – 05.05 un 01.07 – 31.08: (augstā sezona)

Funikulieris Gubalawka virsotnē: vienā virzienā: 18 PLN / abos virzienos: 24 PLN

Ieejas biļetes “Terma Białka” termālajos avotos/baseinos: 

 • Klusā zona (2 stundas): 49 PLN 
 • Izklaides zona (klasiskā biļete, 3,5 stundas): 55 PLN pieaugušais / 45 PLN senjoriem / 35 PLN bērniem līdz 13 gadu vecumam
 • Klusā un Izklaides zona (3,5 stundas): 65 PLN pieaugušais / 55 PLN senjoriem / 45 PLN bērniem līdz 13 gadu vecumam

Tā pat, ir iespēja izvēlēties: Saunas zonu, Saunas un kluso zonu, visas zonas kopā, ģimenes biļeti. Katrai zonu kombinācijai ir cita cena. Ar precīzām cenām varat iepazīties: www.termabania.pl

!! Lai dotos ceļojumā, nepieciešams ES digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apstiprina pilnu vakcinācijas kursu vai  Covid-19 pārslimošanu.

Standarta cena 170 €
Akcijas cena 140 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *