29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā
cb@cb.lv
29 700 300

NARCIŠU ZIEDU VALSTĪBA AUSTRIJĀ: Vīne, Narcišu svētki, Bad Aussee, ziedu parāde, Helbrunnas pils, Zalcburga, St.Gilgena, Zwolferchorn kalnu virsotne.

trip-pic
27. mai. - 1. jūn.
6 dienas | Austrija
Brīvo vietu skaits - 44
Valoda - latviešu/krievu
Ozolciems
no 265 €
335 €
Rezervēt
Pasteidzies! -70€
265 €
Viena vieta 335 €
Ar papildvietu 435 €
Agrās rezervēšanas akcija 265 €

Ceļojuma programma

Valsts: Austrija

NARCIŠU ZIEDU VALSTĪBA AUSTRIJĀ
VĪNE - NARCIŠU SVĒTKI – BAD AUSSEE – ZIEDU PARĀDE UN PELDOŠO ZIEDU FIGŪRU IZRĀDE – HELBRUNNAS PILS - ZALCBURGA - ST.GILGENA – ZWÖLFERCHORN KALNU VIRSOTNE
27.05. – 01.06.2022.
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 335

1. diena. 27.05. „Pretim jauniem iespaidiem…”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2. diena. 28.05. “Valša galvaspilsēta – Vīne...”
Brokastis*. Izbraukšana uz aristokrātisko Vīni - Habsburgu impērijas galvaspilsētu. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €):- Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt kādu no Vīnes muzejiem: Hofburga, Belvedera, Sisī muzejs, Tauriņu maja, Albertina, Tēlotājmākslas, Nacionālais vēstures muzejs. Attelpas brīdī, kādā no daudzajām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstu Vīnes kafiju. Nakts viesnīcā 3* Austrijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.
3. diena. 29.05. „Narcišu svētki…”
Brokastis*. Dodamies uz „Narcišu festivālu” (par papildus samaksu 25 €) Bad Aussee, kur Jums būs iespēja piedalīties ik gadus rīkotajā narcišu ziedu valstībā, tie notiks jau 62 reizi pēc kārtas. Ik gadus ap 4000 brīvprātīgo no 50 000 Alpu mazajām narcisēm veido dažādas, brīnumjaukas ziedu figūras. Vērosim ar narcisēm rotāto automobīļu parādi, pēc tam dosimies uz Grundlsee ezeru, kur skatīsim peldošo ziedu figūru izrādi. Esot pie ezera varēsim klausīties austriešu kapelas spēlēto mūziku un nobaudīt dažādus austriešu gardumus. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Austrijas teritorijā.
4. diena. 30.05. „Mocarta Zalcburga un Helbrunnas pils...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Zalcburgu un Helbrunnas pili. Brauciens uz Helbrunnas pili. Tā ir Zalzburgas arhibīskapa bijusī vasaras rezidence. Pils atgādina venēciešu villu. Tajā atrodas interesanta pieņemšanas zāle ar arhitektoniskiem gleznojumiem un astoņstūru mūzikas istaba. Populārākā pils iezīme ir dārzs ar dekoratīvām strūklakām un ainaviskām grotām, kā arī ar mehānisku teātri ar joku strūklakām un ūdens virzītām figūrām.
Tālāk mūsus ceļš ved uz uz Mocarta un slaveno mūzikas festivālu pilsētu Zalcburgu, kas no 1997.gada ierakstīta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Dodoties pastaigā pa pilsētu iepazīsim tās galvenos apskates objektus: Hohensalzburg – cietoksnis klinšainā Mūku kalna virsotnē, Mocarta māju-muzeju, Domu, Mirabelas pils-parka kompleksu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Austrijas teritorijā.
5. diena. 31.05. „Neaizmirstamie kalni un gleznainās ielejas...”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Braucienu līdz gleznainajam Volfgana ezeram, kuras krastā atrodas Mocarta mātes pilsētiņa St.Gilgena. Piedāvājam doties braucienā ar pacēlāju līdz Zwölferchorn kalna virsotnei, no kuras paveras brīnišķīgs skats uz Zalckamergūtas ezeriem, kalniem, mazajām pilsētiņām un uz sniegotajām Austrijas Alpu virsotnēm. Nakts 2* viesnīcā Polijā, Cešinas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
6. diena. 01.06. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem...”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 140
• piemaksa par papildvietu autobusā € 100
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports
• AAS"BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 8.70 € (65-69 gadu vecumā 17.40€; 70–75 gadu vecumā 26.10 € ).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Narcišu svētki.” 25 €, izbraukuma ekskursija „Mocarta Zalcburga un Helbrunnas pils” 35€.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 60 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 50 €, bērniem līdz 14g. 45 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija Vīnē ar vietējo gidu 15 €; ieejas biļete festivalā 15 €; Helbrunnas pils 12.50 €; pacēlājs Zwölferhorn kalnā 26 €; pilsētu nodoklis
2021. gada izmaksas

 

Viena vieta 335 €
Ar papildvietu 435 €
Agrās rezervēšanas akcija 265 €
Apdrošināšana 8.70 €
Apdrošināšana (65 g. - 69 g.v.) 17.40 €
Apdrošināšana (70 g. - 75 g.v.) 26.10 €
Piemaksa par izbraukuma ekskursiju paketi (bērniem līdz 14 g.)(bez ieejas biļetēm) 45 €
Piemaksa par izbraukuma ekskursiju paketi (bez ieejas biļetēm) 50 €
Piemaksa par single numuriņu 140 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *