29 700 300
67 700 300
Tallinas iela 30, Rīga
cb@cb.lv
29 700 300

«KRĀŠŅAIS VENĒCIJAS KARNEVĀLS UN VERONAS ŅOKU KARNEVĀLS!»

trip-pic
23. - 28. februāris
6 dienas | Itālija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Laimtūre
no 240 €
300 €
Rezervēt
Pasteidzies! -60€
240 €
Standarta cena 300 €
Akcijas cena 240 €

Ceļojuma programma

«KRĀŠŅAIS VENĒCIJAS KARNEVĀLS UN VERONAS ŅOKU KARNEVĀLS!»

APMEKLĒTĀS PILSĒTAS CEĻOJUMA LAIKĀ: VĪNE – VERONA – VENĒCIJA - “MADE IN ITALY” - AUSTRIJAS ZEMNIEKU SAIMNIECĪBA

1.DIENA

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Diena ceļā. Latvija, Lietuva, Polija. Pusdienas ceļmalas krodziņā Polijā. Celš līdz Čehijas dienvidiem. Nakts viesnīcā Brno apkaimē.

2.DIENA

Brokastis viesnīcā. Ceļš līdz Austrijas galvaspilsētai Vīnei. Brīva dienas pirmā puse Vīnes piepilsētā. Par papildus samaksu piedāvājam ekskursiju vietējā gida vadībā Vīnē (15 EUR). Šarmantā, smalkā, vēstures bagātā pilsēta Donavas krastos. Apskatīsim Vīnes simbolu- Svētā Stefana katedrāli, Hofburgu – Habsburgu impērijas centrālo rezidenci, rātsnamu, pilsētas teātri, parlamentu. Izstaigāsim Ringštrāsi - slavenāko pilsētas ielu, kas atrodas seno pilsētas mūru vietā, apkārt visai vecpilsētai, un slaveno Vīnes operu. Laiks pusdienām, kādai gardai kūkai un kafijas tasei. Pēcpusdienā ceļš caur sniegotajiem Alpu kalniem līdz Itālijai. Nakts viesnīcā Itālijas ziemeļos.

3.DIENA

Brokastis viesnīcā. Brīva diena. Par papildus samaksu iespēja doties uz Venēcijas karnevālu (35 EUR). Pati Venēcija tikko modusies no ziemas miega, mazliet nobružāta, bet karaliska un lepna. Kopīgi izstaigāsim mazās un šaurās, līkumotās ieliņas, ielūkojoties pilsētas laukumos, kur šajās dienās valda maskas. Venēcijas karnevāls ir spilgta, krāšņa un neparasta izrāde, bet pati pilsēta ir labākā skatuve, ietērpta īstās dekorācijās. Parūkas, cepures, spalvas, krāšņi audumi un spoži fliteri. Īsta paradīze fotogrāfiem. Varbūt laiks arī mums uzvilkt līdz paņemtu, vai šeit pirktu masku, lai iejuktu masku pūlī un no sirds izbaudītu karaliskāko no karnevāliem, vietā, kur satiekas tik daudz prieka. Venēcijas karnevāls – tā ir ne vien pilsētas, bet Itālijas vizītkarte. Tūkstošiem tūristu no visas pasaules ik gadu dodas Februārī uz Venēciju, lai piedalītos un kļūtu par daļiņu no šiem grandioziem svētkiem! Vakarpusē atgriešanās un nakts viesnīcā.

4.DIENA

Brokastis viesnīcā. Brīva diena. Par papildus samaksu šodien piedāvājam doties uz Veronu (35 EUR), kur pēdēja piektdienā pirms gavēņa norisinās Gnoku karnevāls, viens no vecākajiem un nozīmīgākajiem Itālijā. Šī tradīcija saglabājusies kopš 1531.gada, kad pēc neražas gadiem, pārtikas trūkuma dēļ, miltu cena kļuva tik augsta, ka maiznieki bija spiesti pārtraukt maizes cepšanu. Maizes vietā cilvēki sāka gatavot ņokus, kas ir vietējais ēdiens no kartupeļiem jeb kartupeļu klimpas. Katru gadu šajā dienā simtiem vietējo iedzīvotāju un tūristu bauda šo svētku atmosfēru. Tās ir kuģu sacensības Adidžes upē un krāšņa masku parāde pilsētas centrā. Vēlāk izstaigāsim pilsētas  centru, lai redzētu Veronas arēnu, Bra laukumu, Džuljetas māju ar balkonu. Pusdienu pauze vietējā krodziņā, lai nogaršotu ņokus, kas šajā dienā ir kļuvusi par Veronas ģimeņu tradīciju.
Pēcpusdienā iespēja apmeklēt un iepirkties tirdzniecības centrā «Made in Italy». Milzīgajā tirdzniecības centrā būs iespēja iegādāties vietējos apavus un apģērbus, kā arī izcilus Itālijas produktus svaigus sezonas augļus, vietējos vīnus, dzērienus un dažādas delikateses. Vakarpusē iespēja doties uz degustāciju, kur varēsiet nogaršot vietējos vīnus un olīveļļu, kas iegūta no olivām, Gardas ezera apkaimē. Atgriešanās un nakts viesnīcā Italijas ziemeļos.

5.DIENA

Brokastis. Ar iegūtiem pozitīviem iespaidiem un daudzām skaistām bildēm fotoaparātā, dodamies uz Austriju. Šodien mūs sagaida Austrijas zemnieku saimniecībā, kur būs ķirbju eļļas degustācija. Degustēsim dažādus izstrādājumus no ķirbja: eļļu, sviestu. Šajā apvidū tiek ražots visā pasaulē slavenais ķirbju sviests (ko pievieno zupām un salātiem) - Štīrijas zaļais zelts. Būs iespējams iegādāties suvenīrus un produkciju, kas marķēta ar Austrijas BIO zīmi. Gardi paēduši un iepazinuši jaunus horizontus, dodamies tālāk. Pārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā.

6.DIENA

Brokastis. Ceļš caur Poliju. Pusdienu pauze Polijā ceļmalas krodziņā. Tālāk Lietuva. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Datums tiks precizēts, un var būt mainīts, atkarībā no festivāla norises datuma!

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas;
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija ir saskaņā ar attiecīgās valsts standartiem). 
 • Ēdināšana: brokastis
 • Grupas vadītāja pakalpojumi 

PAPILDUS IZDEVUMI:

 • Medicīniskā apdrošināšana brauciena laikā
 • Ekskursija Vīnē ar viētējo gidu 15 EUR
 • Izbraukuma ekskursija uz Veronu, ekskursija ar vietējo gidu 35 EUR
 • Izbraukuma ekskursija uz Venēciju, ekskursija ar vietējo gidu 35 EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  100 EUR
 • Papildvieta autobusā – 100 EUR
 • Kuģītis Venēcijā 20 EUR
 • Pilsētu nodokļi ...

Ieejas biļešu cenas norādītas uz 2020. gadu, un var mainīties! Lūdzu izmantot informāciju kā orientējošu!

!! Lai dotos ceļojumā, nepieciešams ES digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apstiprina pilnu vakcinācijas kursu vai  Covid-19 pārslimošanu.

 

Standarta cena 300 €
Akcijas cena 240 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *