Tallinas iela 30, Rīga
cb@cb.lv

SPĀNIJA. ATPŪTA PIE JŪRAS COSTA BRAVA / COSTA DEL MERESME PIEKRASTĒ GARANTĒTS

trip-pic
23. - 30. augusts
8 dienas | Spānija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - krievu
Interlux Travel
no 728 €
928 €
Rezervēt
Pasteidzies! -200€
728 €
Standarta cena 928 €
Akcijas cena 728 €

Ceļojuma programma

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:

Dzīvošana izvēlētajā viesnīcā (viena vieta divvietīgā numuriņā) – 8 dienas/7 naktis ar brokastīm
Rokas bagāža – ne smagāka par 8 kg
Lidojums Rīga – Barselona – Rīga
Bagāža līdz 23 kg
Pasažieru nodevas
Ekskursija uz Žironu un Figerasu
Ekskursija Barselonā
Ekskursijas brauciens uz Monseratu
Transferts lidosta – viesnīca - lidosta
Transporta pakalpojumi
Grupas vadītāja pakalpojumi

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā .
Lidojums Rīga - Barselona (~14:00-16:40).
Ierašanās Barselonā. Došanās uz viesnīcu Costa Brava / Costa del Meresme piekrastē. Iekārtošanās, atpūta.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

2. DIENA

Brokastis. Brīvdiena pie jūras
Vakarā, pēc vēlēšanās, piedāvājam bruņinieku turnīru + flamenko deju (cena būs zināma nedaudz vēlāk).
Šovs “Bruņinieka turnīrs” ļaus pilnībā ieslīgt neaizmirstamā XIV gadsimta atmosfērā un ieraudzīt savām acīm varoņus, kuri veikuši cēlus varoņdarbus skaistās dāmas vārdā. Jūs redzēsiet visīstāko viduslaiku bruņinieku turnīru ar visiem attiecīgajiem atribūtiem: šķēpiem, zobeniem, zirgu un kājnieku kaujām. Turklāt varēsiet izbaudīt kaislīgo flamenko deju - tradicionālo spāņu dejas stilu no Andalūzijas. Flamenko deja un dziesmas rit ģitāras pavadībā, ritmiski sitot plaukstās (palmas), un protams neiztiek bez perkusijas  (kahona) un kastaņetām.
Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās piedāvājam vakariņas viesnīcā (par piemaksu).
Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Brīvdiena pie jūras
Pēc vēlēšanās  piedāvājam “Autortūre pa Kosta Bravas krastmalu” (piemaksa 39 €).
Šo krastu rotā smaragdzaļais līču ūdens, košu zaļumu ielokā. Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim Tosas de Mar pilsētu, kuru šeit uzskata par Kosta Bravas pērli. Pilsēta kopš seniem laikiem ir dzejnieku un mākslinieku iedvesmas avots. Mēs dosimies pastaigā pa tās senajām ieliņām un baudīsim elpu aizraujošu ainavu, kas pavērsies mums  no 11.gs cietokšņa mūru augstuma. Tālāk mēs dosimies uz Ļjoret de Mar pilsētu, kura tiek uzskatīta par Kosta Bravas tūrisma galvaspilsētu un ir slavena ar savām gleznainajām ainavām un pludmalēm. Bet pabeigsim mūsu ekskursiju ar spāņu vīnu degustāciju, kuru var pasūtīt pēc vēlēšanās.
Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās piedāvājam vakariņas viesnīcā (par piemaksu).
Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursija Barselonā.
Barselona – Katalonijas galvaspilsēta, lieliska Eiropas pilsēta, kas atrodas Spānijas Vidusjūras piekrastes ziemeļaustrumu daļā, tā ir slavena ne tik ar savu viduslaiku centru, cik ar neparastām modern stila celtnēm – Antonio Gaudi un citu arhitektu mākslas darbiem. Autobusu un pastaigu ekskursijas laikā mēs iepazīsim skaistu Barselonas katedrāli – Sagrada Familia, kas ir galvenais arhitekta Antonio Gaudi mākslas darbs. Mēs turpināsim iepazīties ar Gaudi darbiem, viņa šedevru vidū var atzīmēt Casa Mila ēku, kuru vietējie iedzīvotāji sauc par La Pedrera („Akmeņlauztuve”).
Turpinot ceļojumu pilsētā, nokļūsim Paseo de Lluís Companys, kas ved uz izstādes laukumiem Citadeles parkā, par kura galveno apskates vietu kalpo Triumfa arka. Baudot pilsētas skaistumu, mēs dosimies uz vietu, kuru ir iemīļojuši ne tikai tūristi, bet arī vietējie iedzīvotāji. Montžuika kalns – tā pakāje ir burtiski klāta ar apskates vietām: Nacionālā pils, arhitektūras parks „Spāņu pilsētiņa”, „Maģiska strūklaka” un Vācijas izstādes paviljons, kā arī te var redzēt dažādas sporta būves, kuras tika uzceltas 1992. gada Olimpiskajām spēlēm. Brīvā laikā iesakām doties pastaigā pa La Rambla bulvāri – galveno gājēju ielu Barselonā.
Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
Nakts viesnīcā

5. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursija uz Žironu un Figerasu.
Žirona (spāniski - Girona) - sena spāņu pilsēta Katalonijā, kuru ne velti dēvē par pasakainu pilsētu: trīsgalvainais briesmonis Žerio, Svētais Narciss, kurš izglāba pilsētu ar mušu palīdzību, mistiskās ebreju parādu kalpības raksta radītājs rabīns Bonastruks Sa Porta, pārakmeņojusies ragana, kura joprojām biedē vietējos bērnus, spārnotais pūķis, kas peld zem Žironas tiltiem pilnmēnesī - tie ir tikai daži no tēliem, par kuriem Tu uzzināsi ekskursijas laikā, pastaigājoties pa klusajām vecpilsētas ieliņām.
Katalonijas pilsēta Figerasa (spāniski Figueres) ir slavenā mākslinieka Salvadora Dalī dzimtene. Šeit Tevi sagaida Dalī teātra-muzeja apmeklējums, kuru projektējis pats mākslinieks (ieeja muzejā par papildu samaksu). Taču arī bez Dalī muzeja Figerasā ir daudz ievērības cienīgu vietu, piemēram, Emporda muzejs, senākais no vietējiem muzejiem, kas atvērts jau 1876. gadā. Muzeja īpašumā ir īpaša gleznu kolekcija, kā arī neparasti ibēriešu, grieķu un romiešu laika eksponāti. Figerasa ir arī iecienīta gardēžu vieta: te ir daudz brīnišķīgu restorānu, kas minēti dažādos Eiropas ceļvežos.
Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis. Brīvdiena pie jūras.
Pēc vēlēšanās piedāvājam vakara ekskursiju Barselonā un šovu “dziedošās” strūklakas (piemaksa 39 €).
Lai arī cik tas dīvaini nebūtu, bet oriģinālais strūklakas nosaukums - Monžuikas strūklaka ir aizmirsts. Krievi to sauc par “dziedošo”, bet spāņi - par Barselonas “maģisko strūklaku, jo ūdens, gaismas un mūzikas spēle rada maģisku burvības auru. Divas šova stundas aizrit nemanot. Puse programmas norisinās klasiskās mūzikas pavadībā, otra programmas puse ir veltīta pasaules mūzikas hitiem. Savu nosaukumu strūklakas attaisno pilnīgi - citādi kā par maģisku ūdens, gaismas un klasiskās mūzikas kombināciju to nevar nosaukt. Šis patiesi brīnišķīgais šovs sākas pēc saulrieta, kad ūdens strūklas mūzikas pavadībā veido visdažādākās formas, neatkārtojamas figūras, kuras izzūd un atkal  atdzimst vēl skaistākā ūdens un gaismas spēlē. Šajā maģiskajā šovā tiek izmantotas vairāk nekā 50 krāsas un to nianses, kuras nav tik vienkārši atšķirt. Viss apvienots vienotā harmonijā: mūzika un apgaismojums mainās reizē ar fascinējošo strūklakas “deju”. Rezultātā veidojas šovs, kuru katru vakaru dodas vērot daudzie Barselonas viesi un paši pilsētnieki.
Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās piedāvājam vakariņas viesnīcā ( par piemaksu).
Nakts viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Monseratu .
Monserata – virkne klinšu, kas veido neatkārtojamu skatu и un apbur ar savām ainavām. Kalnu grēda tika izveidota vairākus miljonus gadus atpakaļ un pārvērtusies par fantastiskām dabas izveidotajām figūrām. Pateicoties vietējo iedzīvotāju izdomai, neparastas virsotnes ieguva savu nosaukumu atkarībā no tā, kam tās līdzinās – „Ziloņa snuķis”, „Mūmija”, „Galvaskauss”, „Sargs”... Šajās vietās dzima virkne leģendu. Viena no tām vēsta, ka savādas klinšu formas ir eņģeļu radījums, kuri nolaidās no debesīm, lai pārveidotu kalnu grēdas ainavu, sazāģējot kalnu virsotnes ar zelta vīlītēm. Monserata tulkojumā nozīmē „sazāģēts kalns”. Bet kalna unikalitāte slēpjas ne tikai reljefa skaistumā, bet drīzāk ar to, ka uz tā atrodas Monserata klosteris (Monasterio de Montserrat). Tas ir strādājošs klosteris ar gandrīz tūkstošgadu seno vēsturi. Un līdz pat šim brīdim tas atspoguļo Katalonijas garīgo simbolu- tur dzīvo mūki, ieturot ikdienas dievkalpojumus, te tiek glabāta senatnīga Melnās Monserata Jaunavas statuja.
Ekskursijas laikā uzzināsiet klostera vēsturi, dzirdēsiet dažādas interesantas leģendas par to, kā radās klosteris un par brīnumiem, kas ir saistīti ar statuju.
Brīvajā laikā varēsiet apmeklēt baziliku un dzirdēt ļoti skaistu zēnu kora uzstāšanos, paklanīties galvenajam klostera apskates objektam – Melnai Jaunavai; apmeklēt klostera muzeju, iepirkt suvenīrus, degustēt spāņu liķierus. Apkārt klosterim atrodas daudz gleznainu pastaigas taku, kur var redzēt senās kapelas, interesantas reliģiskā rakstura skulptūras un brīnumainas kalnu ainavas. Gājēju pastaigas klostera apkārtnē ir vislabākā iespēja sajust šo vietu skaistumu un ieraudzīt īstu Monseratu ar tās ainavām.
Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis. Brīva diena pie jūras.
Numuriņu atbrīvošana.
Došanās uz lidostu. Lidojums Barselona - Rīga (~17:25-22:00)..
Ierašanās Rīgā.


PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES:
7 x vakariņu pakete - 60.00€
Bruņinieku turnīru + flamenko deju - 49.00€
Autortūre pa Kosta Bravas krastmalu - 39.00€
Ekskursija Barselonā un šovu “dziedošās” strūklakas - 39.00€

Pasteidzies! -200€
728 €
Standarta cena 928 €
Akcijas cena 728 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *