Tallinas iela 30, Rīga
cb@cb.lv

ANDALŪZIJA. EKSKURSIJAS TŪRE UZ SPĀNIJAS DIENVIDIEM

trip-pic
13. - 17. septembris
5 dienas | Spānija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - krievu
Interlux Travel
no 588 €
788 €
Rezervēt
Pasteidzies! -200€
588 €
Standarta cena 788 €
Akcijas cena 588 €

Ceļojuma programma

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:
Lidojums Rīga - Malaga - Rīga
Pasažieru nodevas
Transporta apkalpošana
Rokas bagāža: 1 vieta (40x30x20 cm)
4 naktis viesnīcā 3* ar brokastīm (divvietīga izvietošana)
Ekskursija Malagā
Ekskursijas brauciens uz Granadu
Ekskursija Kordova
Ekskursijas brauciens uz Seviļu

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu tikšanās laiku un vietu skatieties mūsu mājas lapā 1-2 dienas pirms tūres).

Lidojums Rīga – Malaga.

Ierašanās Malagā. Brīva dienā vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Rondu (papildus maksa 35 €).

Pilsēta, kas atrodas Spānijas dienvidu piekrastē.

Ronda atrodas uz divām klintīm, kuras sadala šaura un dziļa El Tajo aiza (aizas dziļums ~100 m). Aizas dibenā tek Guadalevin upe, bet apkārtnē atrodas gleznaina kalnu ieleja, uz kuru paveras neatkārtojams skats no Puente Nuevo tilta, kas apvieno vecpilsētu ar tās jauno daļu.

Vienas no galvenajām pilsētas apskates vietām: pasaulē vecākā arēna vēršu cīņām “Plaza de Toros”. Arēna tika atklāta 19.05.1785. gadā, klātesot karaļu dinastijas locekļiem. Santo Domingo klosteris – Viduslaikos – inkvizīcijas atbalstīšana; Casa del Rey Moro – Mauritānijas karaļa pils (celta ~1709. gadā).

Apmešanās 3 * viesnīcā Malagā vai tās apkārtnē

Nakts viesnīcā.

2. DIENA

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursija Malagā.

Malaga — liela ostas pilsēta ar šarmantu vēsturisko centru, kuru var izpētīt dienas laikā, un mūsdienīgiem debesskrāpju rajoniem ar milzīgiem tirdzniecības centriem. Tāpēc loģiski šeit ir divas tūristu vidū iemīļotas aktivitātes: iepirkšanās un pastaigas līkumotajās, ziedu un zaļumu pārpilnajās ieliņās.

Te ir dzimis mākslinieks Pikaso un aktieris Antonio Banderas, tāpēc virkne muzeju, ielu, restorānu un viesnīcu ir nodēvētas par godu pirmajam, otro te vienkārši dievina. Taisnīguma pēc jānorāda divi fakti: Pikaso Malagā ir dzīvojis tikai zīdaiņa vecumā, bet viņa darbu kolekcija jaunajā, speciāli šim nolūkam celtajā ēkā tiešām ir ļoti iespaidīga.

Apskates ekskursija Granadā.

Granada atrodas brīnumainā vietā, Sierra Nevadas ziemeļaustrumu nogāzes pakājē. Granada atrodas uz trim pakalniem, uz leju veido ieleju. Saskaņā ar leģendu, tieši šie pakalni, kas pēc izskata atgādina nogatavojušos, atvērtu granātābolu, deva pilsētai tās nosaukumu - Granada. Tikai šajā pilsētā lieliski un harmoniski apvienojas elpu aizraujošas ainavas, senās arhitektūras ēkas un baltie jaunceltņu kvartāli. Granada pelnīti tiek uzskatīta par vienu no pasaulē skaistākajām pilsētām. Tās arhitektūra, vēsture un tradīcijas apvienojumā ar unikālu dabas ainavu sajūsmina tūristus.

Brauciens uz tranzītviesnīcu 3 *

Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursija Kordova.

Kordova ir Andalūzijas pilsēta, provinces galvaspilsēta ar tādu pašu nosaukumu Gvadalkvivir upes krastā. Kādreiz (līdz 10. gs.) pilsētā bija ap viens miljons iedzīvotāju un tā bija teju vislielākā, izglītotākā un plaukstošākā pilsēta pasaulē.

Brauciens uz tranzītviesnīcu 3 *,  Seviljā vai tās apkārtnē.

Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz Seviļu (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus).

Seviljas galvaspilsēta – Andalūzija ir savdabīga, daudzkrāsaina un skaista pilsēta ar visaizraujošāko koridu un viskaislīgāko flamenko. Tā kā neviena cita pilsēta Spānijā, atspoguļo nacionālā  kolorīta īpatnības. Būdama Andalūzijas centrs, Sevilja ir arī bezgalīgi svētku vieta. Gājēju ekskursijas laikā mēs  dosimies pa  ieliņām ar mūžīgo svētku atmosfēru. Mēs apmeklēsim bijušā ebreju kvartālu Santa-Krusu ielā un aiziesim  līdz Seviljas katedrālei, kura ir uzcelta bijušās mošejas vietā. Blakus tai no mošejas vairs ir palicis tikai  La-Hiralda tornis (bijušais minarets) un Apelsīnu pagalms. Ne velti šajā katedrālē atdusas slavenā Kristofora Kolumba pīšļi. Dosimies līdz Alkazaras pilij un apskatīsim universitātes ēku , kurā savulaik bija  karaliskās tabakas fabrika. Kā vēstī vietējās leģendas , tieši šeit esot strādājusi  liktenīgā skaistule Karmena.

Brīvs laiks.

Brauciens uz tranzītviesnīcu 3 *

Nakts viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana

Ceļš uz lidostu.

Lidojums Malaga-Rīga


PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES:
Ekskursijas brauciens uz Rondu  - 35€
Pasteidzies! -200€
588 €
Standarta cena 788 €
Akcijas cena 588 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *