29 700 300
67 700 300
Tallinas iela 30, Rīga
cb@cb.lv
29 700 300

Stambula ar avio GARANTĒTS

trip-pic
3. - 6. marts
4 dienas | Turcija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Marko Polo Ceļojumi
no 595 € Rezervēt
par vienu vietu divvietīgā numurā 595 €

Ceļojuma programma

Senākā no pilsētām kur satikušās kultūras, reliģijas, māksla un arhitektūra. Joprojām stāv Bosfora šauruma abos krastos. Mūsu brauciens ir Stambulas vēstures un šodienas izziņa, apmeklējot gan tūrisma, gan maz apmeklētus Stambulas rajonus. Pieskarsimies sultana Suleimada pēdām, brauksim ar kuģiem, apskatīsim Āzijas pusi, redzēsim Stambulu tās ikdienas iedzīvotāja acīm. Ārpus brīža, kad ielas pildītas ar tūristiem, Stambula jūtama tās vēsturiskajā izskatā.

 1. DIENA, CETURTdiena, 03.03. RĪGA – STAMBULA

  Plkst. 17:00 pulcēšanās Rīgas lidostā, 19:10 lidojums Rīga – Stambula, ierašanās Stambulā. Brauciens uz viesnīcu netālu no Taksimas laukuma ar naksnīgās Stambulas skatiem.
  Nakts viesnīcā Stambulā. 

 2. DIENA, PIEKTdiena, 04.03. STAMBULA

  No rīta pēc brokastīm dodamies Stambulas vēsturiskā Sultanahmet rajona virzienā. Pa ceļam ielūkosimies Galatas tilta makšķernieku lomos, mazajos veikaliņos un zivju tirgū. Daļu ceļa veiksim kājām, daļu ar tramvaju. Ja zvejnieki būs noķēruši, būs iespēja iegādāties Belek sviestmaizi. Sultanahmet rajonā galvenie Stambulas simboli – Hagia Sophia mošeja, kas savulaik bijuši kristiešu baznīca. Stambulas simbols Zilā mošeja un garšvielu tirgus.
  Nakts viesnīcā Stambulā.

 3.    SESTdiena, 05.03. STAMBULA

  Pēc brokastīm pa Taksimas skvēra dienvidu nogāzi dosimies līdz Bosforam kur ar vietējo satiksmes kuģi dosimies izzināt Stambulas Āzijas daļu. Izstaigāsim Stambulas Āzijas daļas mazās neiepazītās ieliņas, apmeklēsim kādu vietējo parku. Paēdīsim pusdienas kādā no vietējām Āzijas daļas ēstuvēm. Atgriešanās Taksimā.
  Nakts viesnīcā Stambulā.

 4. DIENA, SVĒTdiena, 06.03. STAMBULA-RĪGA

       Pēc brokastīm dosimies pastaigā uz Galatas torni un tā apkārtni. Ap    pusdienas laiku brauciens pāri slavenajam Bosforas tiltam un ceļš uz Stambulas lidostu.  16:10 lidojums uz Rīgu, ap 21:20 ierašanās Rīgā.
par vienu vietu divvietīgā numurā 595 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *