Tallinas iela 30, Rīga
cb@cb.lv

AKTUĀLI!! «SPĀNIJA! SKAISTĀKO KATALONIJAS BRĪVDIENU NOSLĒPUMA ATKLĀŠANA!»

trip-pic
14. - 24. septembris
11 dienas | Spānija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Laimtūre
no 490 €
570 €
Rezervēt
Pasteidzies! -80€
490 €
Standarta cena 570 €
Akcijas cena 490 €

Ceļojuma programma

«SPĀNIJA! SKAISTĀKO KATALONIJAS BRĪVDIENU NOSLĒPUMA ATKLĀŠANA!»

APMEKLĒTĀS PILSĒTAS CEĻOJUMA LAIKĀ:  BASTEI KLINTIS – KOLJŪRA – BARSELONA – DZIEDOŠĀS STRŪKLAKAS  - KLINŠU KLOSTERIS UN MONSERRATAS KALNU GRĒDA – VALENSIJA - RUPITA – ŽIRONA – BRUŅINIEKU TURNĪRS – KRUĪZS PA VIDUSJŪRU – TOSA DE MAR - PONT DU GARD – TIRZDNIECĪBAS CENTRS

1. DIENA

Izbraukšana no Rīgas (DUS Neste, Satekles/Dzirnavu ielu krustojums). Ceļs caur Latviju. Lietuvu, Poliju. Pusdienu pauze Polijā ceļmalas krodziņā. Nakts viesnīcā pie Polijas/Vācijas robežas Zgorzlets apkaimē.

2. DIENA

Brokastis. Brauciens caur Vācijas teritoriju.  Ielūkosimies vienā no skaistākajām Eiropas vietām - Saksijas Šveicē, lai pavērotu brīnišķīgās ainavas ar satriecošiem smilšakmens klinšu veidojumiem virs Elbas upes un majestātiskām pilī. Izbaudīsim elpu aizraujošos skatus, kas no Bastei klints paveras uz Elbas upes ieleju, senām pilsdrupām un fantastiskiem tiltiņiem starp naparastām klintīm. Nakts viesnīcā Francijā Miluzas apkaimē.

3. DIENA 

Brokastis. Dodamies ceļā, brauciens caur skaisto Franciju. Nepārspējamās Langedoka - Rusiljona un Provansa! Fantastiskas klintis, lavandas lauki un vīna dārzi, mazi ciemati, kas satupušies kalnu virsotnēs, seni cietokšņi un pilsētas, ko uzcēlusi pati vēsture un kas stāsta par Vidusjūras civilizācijas lielisko Odiseju. Koljūra – sena karaliskā osta, kas dibināta otrajā gadsimtā pirms mūsu ēras. Gleznaino pilsētiņu uz klintīm, kas iestiepjas jūrā, dēvē par Vidusjūras "pērli". Pilsēta kļuva atpazīstama XX gs. sākumā, kad šeit uz dzīvi apmetās Anrī Matiss. Tieši viņš Koljūrai atnesa pasaules mēroga slavu. Mēs apmeklēsim seno ostu, baznīcu ar zelta altāri, pastaigāsimies gar karalisko pili, pilsētas cietokšņa sienu, pa ielu, uz kuras dzīvoja Matiss, kā arī aplūkosim viņa darbu reprodukcijas. Koljūra ir arī viens no vīndarītavas centriem reģionā, kā arī franču anšovu galvaspilsēta! 
Pārbrauciens līdz Spānijai, Kosta Barava piekrastei. Vakars Vidusjūras kūrortpilsētā Lloret de Mar. Pilsēta ar 3 km garu pludmali, gleznainiem klinšu līcīšiem, promenādi un gariem pastaigu celiņiem gar klintīm un jūru, tikai 60 km no Barselonas. Šeit var atrast visu: diskotēkas līdz rīta gaismai, veikalus, bārus, restorānus, vecos kavartālus, daudz izklaides un ekskursiju piedāvājumus un, pats galvenais, var izbaudīt laisku atpūtu Vidusjūras krastā. Nakts viesnīcā Lloret de Mar apkaimē.

4. DIENA

Brokastis. Brīvs laiks atpūtai. Dienas otrajā pusē piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā “Barselona un Dziedošo strūklaku šovs” (50 EUR). Apskates ekskursija pa Katalonijas galvaspilsētu - Barselonu kopā ar vietējo gidu. Iepazīšanās ar galvenajiem apskates objektiem: Sagrada Familia katedrāle - izcilā arhitekta Antonio Gaudi šedevrs, Kristofera Kolumba monuments, Katedrāle, Katalonijas laukums, gotiskais kvartāls, Gaudi mājas. Lai pa īstam iejustos un izbaudītu metropoles īpašo atmosfēru, brīvais laiks pilsētas galvenajā ielā Ramblē, kur iespējams nofotografēties ar mīmiem, nogaršot slaveno spāņu paelju vai apmeklēt Barselonas akvāriju. Vakarā Dziedošo strūklaku šova izrāde (atkarībā no nedēļas dienas). Atgriešanās un nakts viesnīcā Lloret de Mar apkaimē.

5. DIENA

Brokastis. Brīva diena atpūtai, vai iespēja doties nelielā Vidusjūras kruīzā ar kuģīti uz Tossa de Mar! Izbaudiet Kosta Bravas piekrastes skaistumu. Vakarā piedāvājam iegrimt XIV gs. atmosfērā un apmeklēt Bruņinieku turnīru. Vai jūs domājat, ka bruņniecība ir sen nogrimusi aizmirstībā? Diez vai tā būs, jo visi Spānijas viesi, ja vien vēlas, vienā no šīs valsts restorāniem var baudīt ne tikai sātīgus, lieliski pagatavotus Vidusjūras reģiona ēdienus, bet arī īstu viduslaiku bruņinieku turnīru ar visu atbilstošo ekipējumu: zirgiem, šķēpiem, zobeniem un vālēm, protams, stilizēta šova veidā. Bet šīs izrādes saldais spāņu deserts būs Flamenko. Šajā dejā ir īpaša burvība un muzikalitāte, īpaša pasaule, kurai ir ne tikai savas tradīcijas un paražas, bet arī sava valoda. Flamenko – tas ir kas vairāk nekā mūzika. Atgriešanās un nakts viesnīcā Lloret de Mar apkaimē.

6. DIENA

Brokastis. Brīva diena atpūtai, vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Montserratu un Rupitu (50 EUR). Dienas pirmajā pusē apmeklēsim kalnu ciematiņu Rupitu, bijušo kontrabandistu patvērumu, kur katra māja pozē fotogrāfijai, un dzīvesveids kopš pagājušā gadsimta nav daudz mainījies. Senlaicīgās ieliņas, laukumi un baznīcas vēl līdz šim sajūsmina tūristus. Ceļš uz Rupitu ir ļoti gleznains un no skatu platformām paveras lielisks skats uz Pireneju priekškalni. Dienas otrajā pusē dosimies uz īpaši skaisto Monserratas kalnu masīvu. Aizraujošs brauciens augstu kalnā līdz benediktīniešu klinšu klostera kompleksam, kristīgās pasaules svētvietai, kuru apmeklē svētceļnieki no visas pasaules, lai godinātu Katalonijas lielāko dārgumu „Melno Madonnu”. Atgriešanās un nakts viesnīcā Lloret de Mar apkaimē.

7. DIENA

Brokastis. Brīva diena atpūtai, vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Valensiju (50 EUR). Laiks ceļā uz Valensiju – vienu no viss senākajām pilsētām Spānijā. Romieši to nodibināja jau mūsu ēras II gadsimtā. Katru gadu Valensiju apmeklē simtiem tūkstošu tūristu, jo apskates objektu skaita ziņā skaita ziņā šo pilsētu var salīdzināt ar leģendārajām Madridi un Barselonu. Tieši Valensijā atrodas viena no slavenākajām kristietības svētvietām – Svētais Grāls. Atgriešanās un nakts viesnīcā Lloret de Mar apkaimē.

8. DIENA

Brokastis. Brīvs laiks atpūtai. Dienas otrajā pusē piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā uz Žironu un tipisko Spānijas produktu degustāciju (50 EUR). Žirona – sena pilsētiņa, ar bruģētām ielām, viduslaiku mūriem, akmens pakāpieniem, arkām un dzels kalumiem, arābu pirtīm, ebreju kvartālu un slavenu katedrāli. Brīvs laiks pastaigām pa galveno iepirkšanās ielu. Bet pēc tam ... mēs aicinām jūs uz vīna pagrabu (par pap. maksu), kur ir 30 mucas ar dažādu šķirņu izcilu vīnu. Un vēl siers, desa, vītinātais šķiņķis, olīvas, eļļa ... Atgriešanās un nakts viesnīcā Lloret de Mar apkaimē.

9. DIENA

Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Pārbrauciens līdz Francijai. Unikālā seno romiešu akvedukta Pont du Gar apskate, kas ir pats augstākais starp līdzīgām būvēm, kas saglabājušās līdz mūsdienām. Līdz pat 18. gadsimta vidum šis romiešu divarku arhitektūras šedevrs nodrošināja ar ūdeni Nīmas pilsētu. Mūsdienās to izmanto kā automašīnu tiltu – ceļu pārvadu. Ceļš caur Francijas teritoriju. Nakts viesnīcā Francijā Miluzas apkaimē.

10. DIENA

Brokastis.  Pirms došanās mājup, iepirkšanās centra apmeklējums Vācijā. Tirdzniecības centrā ir visas slavenākās iepirkšanās vietas: Bauhaus, C&A Mode, Karstadt Sports, P&C, Real, C&A- un daudzi citi veikali. Nakts viesnīcā Polijā.

11. DIENA

Brokastis. Brokastis. Tranzīts caur Poliju un Lietuvu. Vēlu vakarā/naktī atgriešanās Rīgā.


BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana tūrisma klases viesnīcās (2* - 3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās 

PAPILDUS IZDEVUMI:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Izbraukuma ekskursija “Barselona un Dziedošo strūklaku šovs”: 50 EUR
 • Izbraukuma ekskursija uz Monserratu un Rupitu: 50 EUR
 • Izbraukuma ekskursija uz Valensiju: 50 EUR
 • Izbraukuma ekskursija uz Žironu: 50 EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 30 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  210 EUR
 • Papildvieta autobusā – 165 EUR

Ieejas biļetes

 • Austiņas visā maršrutā ekskursijās ar vietējiem gidiem: 10 EUR
 • Ieejas biļete Barselonas Akvārijā: 20 EUR
 • Ieejas biļete Pont du Gard: 9.50 EUR
 • Bruņinieku turnīrs un Flamenko šovs ar vakariņām: 60 EUR
 • Ieejas biļete Valensijas katedrālē: 9 EUR
 • Kruīzs gar Kosta Bravas piekrasti: 25 EUR

Ieejas biļešu cenas norādītas uz 2021. gadu, un var mainīties! Lūdzu izmantot informāciju kā orientējošu!

!! Lai dotos ceļojumā, nepieciešams ES digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apstiprina pilnu vakcinācijas kursu vai  Covid-19 pārslimošanu.

Pasteidzies! -80€
490 €
Standarta cena 570 €
Akcijas cena 490 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *