Tallinas iela 30, Rīga
cb@cb.lv

LIDOJUMS UZ MALTU

trip-pic
15. - 22. oktobris
8 dienas | Malta
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - krievu
Interlux Travel
no 648 €
848 €
Rezervēt
Pasteidzies! -200€
648 €
Standarta cena 848 €
Akcijas cena 648 €

Ceļojuma programma

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS
Lidojums Rīga – Malta - Rīga
Rokas bagāža, kas nav smagāka par 8 kg
Nododamā bagāža, kas nav smagāka par 23 kg
Transfērs lidosta – viesnīca – lidosta
7 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Pasažieru nodevas
Grupas vadītāja pakalpojumi
Ekskursijas brauciens uz Valettu (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi)
Ekskursijas brauciens uz Mdinu
Ekskursijas brauciens Maltas salas dienvidu daļā
Ekskursijas programma „Bruņinieku pilsētas”
1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu tikšanās laiku skatiet mūsu mājas lapas sadaļā „Klientiem. Izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms lidojuma).
Lidojums Rīga - Malta
Ierašanās Maltā. Transferts uz viesnīcu. Iekārtošanās, atpūta.

2. DIENA

Brokastis.
Atpūta pie jūras.

3. DIENA

Brokastis.
Ekskursijas brauciens uz Maltas galvaspilsētu — Valletu (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
Pilsētas pamatus ir ielicis Dižais Hospitaljēru ordeņa Maģistrs — Žans Parizo de la Valleta, kas arī devis nosaukumu jaunai galvaspilsētai 1566. gada martā. Mūsdienās Valleta ir arhitektu un militāru inženieru mākslas darbs, nelielā teritorijā satilpinot gan pilis, gan aizsargbastionus. Uz doto brīdi Valleta ir vienīga galvaspilsēta Eiropā, kas sākumā tika uzcelta uz papīra, un tad kādreiz neapdzīvotā zemesragā. Ekskursijas sākumā apmeklēsim augšējos Barakkas pilsētas dārzus, no kurienes paveras lieliskā Lielās Ostas panorāma. Pēc tam dosimies pastaigā pa pilsētu, apstājoties pie ievērojamākām celtnēm, kuras uzcēla Hospitaljēru ordeņa bruņinieki. Protams, ka apmeklēsim arī Sv. Jāņa katedrāli (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~10 €), kur ekspozīcijā atrodas vairāki Karavadžo mākslinieka darbi. Ekskursija beigsies pie Varenu Maģistru pils.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta pie jūras.

4. DIENA

Brokastis. Ekskursijas brauciens uz viduslaiku Maltas galvaspilsētu - Mdinu.
Kādreiz šajā vietā esot bijusi plaukstošā romiešu pilsēta, tad arābu laikos Mdina ir pārtapusi par citadeli, bet pēc spāņu atnākšanas — par greznu viduslaiku galvaspilsētu, kur vietējo bagātnieku majestātiskas pilis eksistē blakus klosteriem un mazām kapelām — ne jau velti karalis Alfonso dēvējis Mdinu par pērli savā kronī. Galvenā iela aizvedīs mūs uz Mdinas bastioniem, no kurienes paveras lielisks skats praktiski uz visu Maltu. Ekskursijas nobeigumā apmeklēsim Ta-Ali amatniecības centru, kur tiek ražoti praktiski visi suvenīri. Būs iespēja pavērot meistaru darbu, kā arī iegādāties stikla, sudraba un keramikas izstrādājumus.
Atgriešanās viesnīcā. Brīvs laiks.
Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju programmu „Paslēptie Maltas dārgumi” - papildu maksa 40 € (minimāls tūristu skaits, lai ekskursija notiktu: 15 cilvēki) (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~12 €).
Sv. Antonija botāniskais dārzs, kas atrodas Attard pilsētā, tika dibināts 17.gs. sākumā. Dārzā ir ļoti liels augu skaits, kas nav raksturīgs Maltai. Šeit aug palmas, cipreses, brīnišķīgas puķes; mauriņos lepni pastaigājas pāvi, bet dīķos lēnām peld gulbji.
Mosta ir viena no senākajām Maltas pilsētām, kaut gan izskatās diezgan tradicionāli. Šeit atrodas viena no iespaidīgākajām katedrālēm Eiropā – Rotonda Mosta, kas ir slavena ar tās izmēriem un likteni. Katedrālē vienlaicīgi var justies komfortabli 2 000 ticīgo. Katedrāles arhitektūras projekta pamatā ir Romas Panteona plāns. 1942. gadā uz katedrāles jumta nokrita divas bumbas, viena no tām ir izlauzusi katedrāles kupolu un iekrita iekšā, kur tajā laikā ir notikusi mise, 300 cilvēkiem to redzot savām acīm. Neviena no bumbām tā arī neuzsprāga, kas tiek uzskatīts par brīnumu (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~2 €).
Parisio pils atrodas Našaras pilsētā, tā tika celta 19.gs. beigās. Apkārt pilij atrodas grezni dārzi, pateicoties šo dārzu skaistumam pils ir ieguvusi savu neoficiālo nosaukumu „Maltas Versaļa” (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~10 €).
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Brīvdiena, atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās piedāvājam kruīzu ap Maltu (piemaksa 40 eiro – cenā iekļautas pusdienas un dzērieni; kruīzs tiek rīkots, ja ir pieteikušies ne mazāk par 15 tūristiem).
Šajā aizraujošajā kruīzā jūs varēsiet aplūkot tos apskates objektus, kuri ir noslēpti no tūristu acīm, kas ceļo ar autotransportu pa Maltu. Tās ir Dingli cēlās klintis, to augstums sasniedz 250 metrus, Papaja jūrnieka ciems, kurš tika celts amerikāņu komēdijas filmēšanai. Šeit vienu no savām galvenajam lomām atveidoja Robins Viljams. Bet galvenais - šajā kruīzā jums būs iespēja iepazīties ar valsts trešo salu – Komino un nopeldēties zilajā lagūnā
Nakts viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis.
Ekskursijas brauciens Maltas salas dienvidu daļā.
Ekskursija aizvedīs mūs uz Marsašloka zvejnieku ciematiņu, kur tieši gar līča krastu ar krāsainām zvejnieku laivām stiepjas tirdzniecības rinda. Tālāk dosimies uz slaveno Zilo Grotu, kur var doties nelielā izbraukumā ar laivu un apskatīt virkni grotu ar tirkizzilajiem ūdeņiem un varenām piekrastes klintīm (izbraukums ar laivu tiek apmaksāts papildus pēc vēlēšanās ~ 8 €).

Dienas turpinājumā ekskursijas brauciens „Bruņinieku pilsētas”.

Jūs izbrauksiet cauri trim pilsētām, kas ne reizi vien ir izturējušās ienaidnieku uzbrukumus: Sengleja, Kospikua un Vittoriosa, kur sākumā, ierodoties Maltā 1530. gadā, apmetās Hospitaleru Ordenis. Redzēsim arī pirmās pilis, kapelas, Inkvizitora pili, pirmos nocietinājumus un Ordeņa galeru piestātnes vietu.
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta pie jūras.

7. DIENA

Brokastis. Brīva diena pie jūras vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Gozo salu (papildu maksa 45 € (prāmja biļete ir iekļauta cenā)).
Pēc 20 min. ilgas pārceltuves ar prāmi , mēs it kā nokļūstam citā pasaulē. Gozo ir zaļāka un mierīgāka sala, dzīve te plūst mēreni, saskaņā ar sen izveidotajām tradīcijām. Bet apskates objektu ziņā Gozo nemaz nav sliktāka par Maltu! Šeit atrodas senākais neolītisks komplekss Džgante (ieejas biļetes par papildus maksu 8 €). Īpašas uzmanības cienīga ir baznīca Ta-Pinu, kur atrodas brīnumaina svētbilde. Šodien tā ir svētceļojumu vieta ne tikai maltiešiem, bet arī iebraucējiem. Brauciens uz Gozo būtu nepilnīgs bez vietas, kur pavisam nesen ir atradies Zilais logs – unikāls dabas brīnums. Eksistējot vairākus gadu tūkstošus, logs ir sagruvis 2017. gada 13. martā. Pēc vēlēšanās, brauciens ar laivu (papildu maksa ~4 €).
Iepazīšanās ar Gozo turpināsim salas galvaspilsētā – Viktorijā, kuru vietējie iedzīvotāji pēc ieraduma sauc par Rabatu, bet augšējo nocietināto daļu – Citadella. Brīvajā laikā tur var nogaršot tradicionālās maltiešu uzkodas – vietējo sieru, sautētu trusi, olīvas, maizi ar tomātiem, kaperiem un olīveļļu un protams, nobaudīt to kopā ar glāzi vietējā vīna.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā. Atpūta pie jūras.

8. DIENA

Brokastis.
Atpūta pie jūras.
Transferts uz lidostu ~14:30 .
Ierašanās Rīgā.

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES
Dzīvošana Santana Hotel 4* viesnīca ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam) - 70.00€
Dzīvošana Qawra Palace Hotel 4* viesnīca ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam) - 200.00€

Ja Jūs ceļojat vienatnē, piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos viesnīcas numuriņos - 240.00€ 
Ekskursijas braucienu uz Gozo salu (prāmja biļete ir iekļauta cenā) - 45.00€
Ekskursiju programmu „Paslēptie Maltas dārgumi” (minimāls tūristu skaits, lai ekskursija notiktu: 15 cilvēki) (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~12 €) -40.00€
Ekskursiju programma "Maltas slēptie dārgumi”(ekskursija tiek rīkota, ja ir pieteikušies ne mazāk par 15 tūristiem) (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 12 eiro) - 40.00€

Pasteidzies! -200€
648 €
Standarta cena 848 €
Akcijas cena 648 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *