Tallinas iela 30, Rīga
cb@cb.lv

Kaboverde Jaunajā gadā ar Oasis Porto Grande 4* GARANTĒTS

trip-pic
27. dec. - 2. jan.
7 dienas | Kaboverde
Pēdējā iespēja!
Palikušas 2 vietas!
Valoda - latviešu
Baltic Ad Hoc (FlyMeAway)
no 1 769 € Rezervēt
Tiešais lidojums + Oasis Porto Grande 4* viesnīca 1 769 €
Tiešais lidojums Rīga – Sau Visente - Rīga 1 399 €

Ceļojuma programma

Bultas kontūrai līdzīgā salu valsts Kaboverdes Republika atrodas Atlantijas okeāna dienvidaustrumos, 800 km uz dienvidiem no Kanāriju salām. Masu tūrisma nesabojāts, tropiskā klimata, saules un siltā okeāna ūdens lutināts, arhipelāgs kļūst arvien iekārojamāks galamērķis arī tiem, kas „ visu jau ir redzējuši un visur bijuši”. 

Kaboverde ir viens no četriem tā sauktajiem Makaronēzijas arhipelāgiem, kas atrodas uz Rietumiem no Gibraltāra un kuriem senie grieķi devuši nosaukumu „ laimīgās jeb svētlaimes salas”. 

Ceļojums piemērots visiem, kurus interesē atklāt un izpētīt jaunas valstis citā kontinentā ārpus Eiropas, tiem, kuri spēj samierināties ar citas mentalitātes cilvēku izpratni par komfortu, kārtību un precizitāti, tiem, kuri atvērti visam neierastajam un neparastajam, kā arī tiem, kas vēlas baudīt tropu sauli un okeāna silto ūdeni decembrī.

Kaboverde salīdzinājumā ar citām Āfrikas kontinenta tropiskā klimata valstīm ir drošs galamērķis – bez bīstamiem dzīvniekiem un kukaiņiem, bez lipīgām slimībām (kaut gan ieteicams lietot veikalā pirktu ūdeni pudelēs!) un bez augsta noziedzības līmeņa (maciņi tomēr jāsargā!).


                       
                 Kaboverde Jaunajā gadā ar Oasis Porto Grande 4* viesnīcu

Tiešais lidojums Rīga – Sau Visente - Rīga
27.12.2022 Rīga 01.00 - 08.20 Sau Visente
01.01.2023 Sau Visente 15.00 - 03.35 Rīga

Tiešais lidojums - 1399 Eur: Cena par tiešo lidojumu uz Sau Visenti turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, bagāža (13 kg nododamā un 6 kg rokas), siltā ēdināšana, lidostas drošības maksa (TSA tax) 31 eur apmērā

Tiešais lidojums + Oasis Porto Grande 4* viesnīca - 1769 Eur: Cena par tiešo lidojumu, transferu un 5 naktis 4* viesnīcā Oasis Porto Grande 4* divvietīgā istabā ar brokastīm. Cenā iekļauta lidostas drošības maksa (TSA tax), ekotūrisma nodoklis un Jaunā gada vakariņas ar dzērieniem. Piemaksa par vienvietīgu istabu 170 EUR

4 * viesnīca Hotel Oasis Porto Grande atrodas Mindelo pilsētas centrā pie galvenā laukuma. Pilsētas pludmale atrodas apmēram 150m attālumā.Viesnīcas trīs stāvos izvietotas plašas istabas ar balkonu uz laukuma pusi vai dārzu ar peldbaseinu. Tajās viesu ērtībām pieejams: gaisa kondicionieris, TV, fēns, minibārs, seifs, bezmaksas WI-FI. Viesiem līdz jāņem vai jānopērk vietējā veikalā dušas želeja un kodicionieris matiem. Viesnīcā nav lifta, bet tās darbinieki palīdz viesu bagāžu nogādāt līdz istabām. Brokastis un vakariņas var nobaudīt viesnīcas divos restorānos, bet dzērienus – bārā. Viesnīcā pieejama arī fitnesa zāle, nedēļas nogalē notiek diskotēkas un koncerti. Noīrēto automašīnu var atstāt turpat uz ielas viesnīcas priekšā. Brokastis un ekotūrisma nodoklis iekļauts viesnīcas cenā.Savukārt viesnīcas pludmales bārā Kalimba Beach Club (~10 min. pastaigas attālumā) viesi bez maksas var izmantot sauļošanās krēslus


Ekskursiju programma pēc izvēles

Vietu skaits ierobežots. Pēdējais datums ekskursiju iegādei - 30/11/2022


Kultūras programma - Mūsu Mindelu

27.12.2022 10:00 no viesnīcas

Ekskursijas laikā izstaigāsim  Mindelu pilsētas centru ar kājām, lai atklātu rezultātu dažādu rasu, kultūras un mūzikas stilu sajaukumam.Mindelu ir divu valdošo – britu un portugāļu koloniālās arhitektūras rezultāts, kas izpaužas brīnišķīgajās ēkās un skaidra plānojuma ielu mijā.  Ekskursijas laikā iegriezīsimies divos galvenajos pilsētas tirgos, apskatīsim „baskājainā dīvas” Cezārijas Evoras muzeju, pārstaigāsim Baznīcas laukumu, kas atrodas  līdzās pilsētas rātsnamam un kas bija izejas punkts pirmo ēku un ielu būvniecībai. Ekskursijas noslēgumā - pusdienas. Ekskursijas ilgums ~  5 h.

Cena: 70 EUR

Cenā iekļauts: angļu valodā runājoša gida pakalpojumi, pusdienas un ieeja Cezārijas Evoras muzejā

 

 

Sau Visentes salas ekskursija

28.12.2022 09:00 no viesnīcas

Ekskursijas laikā apskatīsim Sau Visentes salas dažādās ainavas, sākot no brīnišķīgām pludmalēm un beidzot ar izdzisušiem vulkāniem. Vispirms apstāsimies skatu laukumā Fortim, no kura paveras Mindelu panorāma. Tālāk dosimies uz salas augstāko virsotni Monte Verde ar plašiem skatiem pāri salai, zvejniekciemu Salamansa ar tā kaitsērfingam piemēroto pludmali, Baija das Gatas jeb Kaķeņu haizivju līci, kura pludmalē notiek ikgadējs mūzikas festivals un kurā atrodas dabiski izveidojušies, no okeāna atdalīti baseini, kuros varēs arī izpeldēties. Brauksim arī gar Zveinieku ciematu Kaļau, kas atrodas salas austrumos, ar tās izdzisušajiem vulkāniem un no kurienes var redzēt līdzās esošo Santas Luzijas salu, un Praia Grande – brīnišķīgu pludmali ar baltām smiltīm, kas stiepjas vairāku kilometru garumā. Ekskursijas ilgums ~ 7h. 

Cena: 70 EUR

Cenā iekļauts: transports, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi, pusdienas.

 

Mindelu naktī – vakariņas

28.12.2022 20:00 no viesnīcas

Tipiska Kaboverdes restorāna apmeklējums. Vakariņu laikā nobaudīsim Kaboverdes tradicionālos ēdienus, vietējās dzīvās mūzikas pavadījumā. Vakariņu ilgums aptuveni 2 h.

Cena: 50 EUR

Cenā iekļauts:   vakariņas ( 1/3 pudeles vīna, alus vai bezalkoholiskais dzēriens iekļauts) ar muzikāliem priekšnesumiem

 

 

Ekskursija uz Santu Antau salas ziemeļaustrumiem

29.12.2022 07:15 no viesnīcas

08:00 izbraukšana ar prāmi no Mindelo pasažieru ostas 

Ar minibusiem dosimies izpētīt salas ziemeļaustrumus. Pa tā saucamo Virves ceļu brauksim cauri Santu Antau salai, lai apskatītu  vulkānu Kova, Krusta smaili ar pasakaino skatu pāri Paula ielejai,  tropu ciematiņus Paul,  Ribeira Grande, Ponta do Sol un Fontaiņas. 

Došanās uz prāmju ostu.

Atgriešanās viesnīcā ~18.30. Ekskursijas ilgums ~ 11h. 

Cena: 90 EUR

Cenā iekļauts:   minibuss un prāmja biļetes, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi un  pusdienas 

 

 

 

Santu Antau salas dienvidrietumi 

31.12.2022 07:15 no viesnīcas

08:00 izbraukšana ar prāmi no Mindelo pasažieru ostas 

Šīs dienas ekskursijā dosimies cauri Santu Antau salas dienvidrietumiem, pa ceļam apskatot vulkāniskās ainavas ar melnām klintīm, pozolana – jeb vulkānisko izmešu laukus, ar nelieliem izolētiem ciematiem, Lageduša ciematu,  kurā tiek realizēts ilgspējīga tūrisma projekts, kā arī  vietējās terasu -lauksaimniecības paraugus, kuros lielu ietekmi atstāja pilienu- irrigācijas sistēmas izveidošana. 

Pusdienas ieturēsim ekoloģiskās lauksaimniecības fermā ar tajā ražoto produkciju. (vietējais vīns un tropisko augļu sula iekļauta).

Došanās uz prāmju ostu.

Atgriešanās viesnīcā ~ 18.30. Ekskursijas ilgums ~ 11h. 

Cena: 90 EUR

Cenā iekļauts: transports - minibuss un prāmja biļetes, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi un  pusdienas

 

 

Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!
Tiešais lidojums + Oasis Porto Grande 4* viesnīca 1 769 €
Tiešais lidojums Rīga – Sau Visente - Rīga 1 399 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *