Tallinas iela 30, Rīga
cb@cb.lv

Pārsteigumiem pilnā Polija

trip-pic
28. - 30. oktobris
3 dienas | Polija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Nikos Travel
no 155 € Rezervēt
Pamatcena 155 €

Ceļojuma programma

1. diena 6:00. Izbraukšana no Rīgas. Mūs sagaida Augustuvova- neliela Polijas kūrortpilsēta, kas lepojas ar 19. gs. tehnikas brīnumu - Augustovas kanālu. Dosimies izbraucienā ar kuģīti, lai izbaudītu ezerus un apkārtnes skaistumu. Augustovas kanāli ir daļiņa no daudzus desmitus kilometru garās kanālu sistēmas, kas tika projektēta 19.gs. 20. – 30.gados, lai savienotu Vislas upi ar Baltijas jūru. Brauciena laikā redzēsim interesantās slūžas, kas regulē ūdens līmeni un baudīsim krāšnos dabas skatus. Polija ir jābauda. Tā parsteidz ne tikai ar kultūras un vēstures pieminekļiem, skaistu dabu, bet arī ar garšīgiem ēdieniem. Izklaides centra “Kaktusik” apmeklējums- bērnu laukums, skaista teritorija pastaigām un galvenais- garšīgi nacionālie ēdieni. Parbrauciens uz Varšavu, nakts viesnīcā.

2. diena. Brokastis viesnīcā. Sākas piedzīvojumi. Iepazīšanās ar Varšavas vēsturisko centru: Vecpilsētas tirgus un pilslaukums, Sigizmunda kolona, Sirēnas strūklaka, karaļa pils. Varšavas centrs iekļauts UNESCO sarakstā. Viesiem Varšava liekās tik ļoti pazīstama, bet tai pat laikā noslēpumainā plīvurā tīta.Pusdienu pauze.
Februārī durvis vēris lielākais ūdens atrakciju parks Eiropā. "Suntago" ūdens atrakciju parks piedāvā atpūtu un izklaidi gan bērniem, gan pieaugušajiem.32 dažāda izmēra ūdens slidkalniņi. Izmēģiniet garāko slidkalniņu, kas ir 320 metru garš. Tas ir kā slīdēt lejā no Eifeļa torņa augšdaļas! Parkā ir 18 baseini, ieskaitot tropisko baseinu, termisko baseinu un milzu viļņu baseinu, kā arī 10 saunas. Parka teritorijā ir vairāki restorāni un bāri. Nakts viesnīcā.

3. diena. Brokastis. Kopernika zinātnes centra apmeklējums , lai izbaudītu, kā darbojas dažādi fizikas likumi – ātrums, zemes pievilkšanas spēks, statiskā elektrība u.c.... vairāk nekā 450 interaktīvu eksponātu, kas ļauj apmeklētājiem vienpersoniski veikt eksperimentus un pašiem atklāt zinātnes likumus. Centrs ir lielākā šāda veida institūcija Polijā un viena no attīstītākajām Eiropā. 2018. gadā, kopš tā atvēršanas, to bija apmeklējuši vairāk nekā 8 miljoni cilvēku. Tā ir vieta, kur var skraidīt, lēkāt, pieskarties eksponātiem un veikt dažādus eksperimentus. Centrā nav noteikta apmeklējuma maršruta, katrs var pats izvēlēties, ko apskatīt. Nedaudz brīvais laiks, izbraukšana uz Rīgu.

Cenā iekļauts:
- Brauciens ar komfortablu autobusu;
- Dzīvošana viesnīcā divvietīgi un trīsvietīgi numuri;
- Brokastis
- Grupas vadītāja-gida pakalpojumi

Papildus izdevumi:
- Ekskursiju pakete- 29 EUR- pieaugušajiem, 24 EUR- skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem (brauciens ar kuģīti pa Augustovas kanāliem, ieejas biļete Kopernika centrā un apskates akskursija pa Varšavu ar vietējo gidu)- apmaksa pirms izbraukšanas
- Akvaparka Santigo apmeklējums- https://parkofpoland.com/en/pricing
- Medicīniskā apdrošināšana un personīgie tēriņi.
- Piemaksa par SGL (vienvietīgu numuru)- EUR 35;

Apskates objektiu secība var mainīties vietām. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 01.07.2022 pieejamās informācijas

Pamatcena 155 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *