cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Noslēpumainā Itālija GARANTĒTS

trip-pic
Meklēju izdevīgākos piedāvājumus.
Lūdzu uzgaidiet līdz 30 sekundēm!
⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃
⁃⁃⁃  Rezervēt

Ceļojuma programma

 

 

1.DIENA

Tikšanās lidostā Rīgā

Lidojums Rīga - Bergamo (Milāna)

Ekskursiju programma pa Milānu.

Milāna pārsteigs tos, kuri gaida no tās tikai mūsdienīgas haitek celtnes ar saviem iespaidīgajiem vēsturiskajiem pieminekļiem. Sforcesko pils, kurā strādāja pats Leonardo da Vinči, Jaunavas Marijas dzimšanas baznīca, kur glabājas vissvarīgākā kristiešu pasaules relikvija - viena no Tā Kunga Krusta naglām, La Skala slavenais teātris .Visu pieminēto neatkārtojamā Milāna saudzīgi saglabāja saviem viesiem. Papildus vēsturiskajam mantojumam, Milānā atrodas nozīmīgākais Eiropas ekonomiskais centrs, kopš 2015.gada Milānā norisinās Pasaules izstādes un ikgadējais augstās modes sezonu norises vieta. Milāna ir pilsēta, kurā ir koncentrētas visas Itālijas bagātības - vēsture, māksla, lieliska virtuve un moderni veikali.

Dodamies uz viesnīcu Milānas apkaimē, izvietošana viesnīcā.

Nakts viesnīcā.

2.DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana. Uz Venēciju. Ekskursija pa Venēciju (papildus tiek apmaksāts kuģītis 15 € un iebraukšanas nodeva 10 €).

Venēcija -otras tādas pilsētas nav visā pasaulē. Mākslas darbi, kurus ir veidojušas daudzas paaudzes ir sastinguši arhitektūras šedevros, un veido unikālu un neatkārtojamu vesturiski mākliniecisko ansambli. Šo pilsētu var droši nosaukt par pilsētu – muzeju. Šeit uz katra soļa atrodas iepriekšējo gadsimtu arhitektūras šedevri, pieminekļi un citi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: “Zelta tilts”, “Nopūtu tilts”, Veco un Jauno Prokurāciju nams, Veniras de Leonijas pils, Dodžu pils, bibliotēka, Pulksteņa tornis, Kampanilas zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria della-Salūtes katedrāle, Fraija bazilika un Merčijas tirdzniecības iela. Lielākā daļa Venēcijas kanālu ir tik šauri, ka pret pretējo māju sienām var viegli atspiesties ar rokām, turklāt pašas ēkas sasniedz 7 stāvu augstumu.

Brīvais laiks.

Došanās uz viesnīcu Montekatiņu Termā. Izmitināšanās. Nakts viesnīcā.

3.DIENA

Brokastis. Ekskursiju brauciens uz Florenci un Pizu (~ 5 € sabiedriskā transporta izdevumi, ceļošanas nodeva Pizā – 8 €).

Florence ir pilsēta, kurā XV gadsimtā uzplauka renesanses laikmets, ar tās galvenajiem varoņiem Dontello, Botičelli, Mikelandželo un Leonardo da Vinči. Jau tajos laikos tieši šeit uzplaukuai banku darbība, pateicoties kurai zelta florins kļuva par pirmo “Eiropas vienoto valūtu”. Florencē Dante, Bokačo un Petrarka veido pirmos Eiropas literatūras sējumus. Arno upes krastos savus šedevrus veidoja Džotto un Arnolfo di Kambio. Un mūsdienās, nesteidzoties pastaigājoties pa Veco tiltu un Dantes kvartālu,var pasēdēt Sinjorijas laukumā un muzejā zem klajas debess - Lodžiju Lanci - tas viss ir neatkārtojamās “Eiropas darbnīcas” dekorācijas.

Grūti atrast cilvēku, kurš nebūtu pazīstams ar Pizas zvanu torņa attēlu. Tas ir vairāk, nekā tikai piemineklis, tas ir dižās arhitektūras simbols un atmiņa. Jau XV gadsimtā Eiropā sāk organizēt pirmās ekskursijas tūres, lai varētu apskatīt Pizas torni. Gadsimtu laikā tā popularitāte kļūst arvien lielāka. Bet reti kurš, apmeklējot slaveno Pizas laukumu, pievērš uzmanību tās dārzam, tās skaistajām ielām ar arku galerijām , tās eleganto Arno krastmalu ,kuru ir slavējis pats Bairons un universitātes kvartālu, kurā strādāja dižais pētnieks - Galileo Galilejs. Tikai ieraugot šīs vietas, var saprast neparasto Toskānas pilsētas dvēseli.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4.DIENA

Brokastis. Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju braucienu“Ligūrijas piekrastes skaistums” ekskursiju programma (piemaksa 35 €)

Sāksim ar Lēriči apmeklējumu.

Leriči - piekrastes mazpilsētiņa, kas pazīstama ar savām villām, mājīgajiem mazajiem līcīšiem ar smilšu pludmalēm un parkiem, kā arī vairākiem seniem pieminekļiem. Pilsētai ir arī romatisks nosaukums dzejnieku līča “Austrumu vārti”. Pilsētas galvenā apskates vieta ir Kastello de Leriči viduslaiku pils. Šodien pilī atklāts ģeoloģijas un paleontoloģijas muzejs, kas veltīts dinozauriem. Interesants fakts - ilgu laiku šī pils tika izmantota kā jauniešu kopmītne. Arī populāra vieta tūristiem ir jūras flotes muzejs, kur var apskatīt senās jūras kartes, navigācijas sistēmas un daudz ko citu.

Mūsu ceļojuma finālpunkts - Dženova.

Dženova tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Itālijas pilsētām ar Eiropā visbagātāko vēsturisko centru, pie tam, ka Dženova ir smagās rūpniecības un kuģu būves centrs. Pilsēta atrodas Ligūrijas jūras līča krastā. Galvenais apskates objekts ir ostas bāka, kura pazīstams kā “la Lanterna”. Pilsētā ir daudz vēsturisku pieminekļu, piemēram, Dodžu pils, Porta Soprāna - viduslaiku Dženovas vārti, Svētā Lorenco katedrāle, Kristofora Kolumba nams, Piazza Ferrari centrālais laukums.

Brīvais laiks.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5.DIENA

Brokastis.Numuru atbrīvošana.

Ekskursiju programma Toskānā (Sjēna ceļošanas nodeva - 5 € un Sandžminjano ceļošanas nodeva - 5 €)

Toskāna nav tikai viena no slavenākajām mūsu pasaules vietām, bet arī, UNESCO mantojuma, labāko Itālijas vīnu un ainavu sakopojums.

Sjēnā var viegli pazust gan laikā, gan telpā – šīs pilsētas pamatveidols un tradīcijas nav mainījušās pēdējo 700 gadu laikā. Tās ielas ir piepildītas ar kontrastiem kur nav ne miņas no mūslaikiem. Sjēnā nemanot mēs pārceļamies uz XIV gadsimtu, uz pilsētu, kura ir slavena ar saviem pieminekļiem: katedrāle, pie kuras radīšanas ir strādājuši labākie XIII gadsimta meistari. Izsmalcinātais Deli Kampo laukums ir viduslaiku arhitektūras paraugs.

Sandžiminjano jau sen ir kļuvis par vienu no mājīgākajiem un iemīļotākajiem Itālijas stūrīšiem. Uz šejieni, lai apskatītu kolorītās ieliņas,Toskānas keramiku ,torņus un brīnišķīgās ainavas, dodas miljoniem tūristu no visas pasaules . Pateicoties tieši torņiem, šo vietu ir iesākusi saukt par “Viduslaiku Manhetena”. Ne mazāk svarīgs iemesls doties uz Sandžiminjano ir pagaršot saldējumu Itālijas labākajā saldējuma ražotnē, kas vairākkārt ir kļuvis par pasaules čempionu savā jomā.

Došanās uz viesnīcu ,izvietošana.

Nakts viesnīcā.

6.DIENA

Brokastis (tūristiem, kas dodas ekskursijā, brokastis līdzi ņemšanai ).

Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju braucienu uz Romu un Vatikānu (50 €+ sabiedriskā transporta biļetes).

Roma ir ne tikai Itālijas galvaspilsēta, bet arī viena no Eiropas apmeklētākajām pilsētām. Roma -valsts galvenais politiskais, kultūras, nozīmīgais ekonomiskais centrs, viens no senākajiem un bagātākajiem vēsturiskajiem un kultūras pieminekļiem pasaulē.

Vatikāns ir pilsēta, kas atrodas Romas teritorijā, tā platība ir tikai 0,44 kvadrātkilometri un tās sastāvā ir tikai no viena pilsēta. Tā ir izveidota pēc Luterāņu nolīgumiem starp Romas katoļu baznīcu un Itālijas valsti 1929. gada 11. februārī. Vatikānā atrodas katra pastāvoša Romas pāvestu rezidence, kuru iekārtojums un interjers ir pelnījuši īpašu uzmanību un apbrīnu. Vatikāns ir īsta pilsēta zem klajas debess, kur burtiski katra pēda ir slavena apskates vieta.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

7.DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana. Ekskursiju programma “Verona (ceļošanas nodeva - 5 €) un Gardas ezers”.

Verona – neatkārtojamas pievilcības un romantisma pilsēta.

Atbraucot uz Veronu, nav iespējams nenovērtēt tās unikalitāti un skaistumu

Šeit var redzēt vietas, kas saistītas ar Aligjēras Danti. Var pastaigāties pa ieliņām, kas atceras Skaligeru ģimeni, un apmeklēt Džuljetas mājas pagalmu, kur zem slavenā balkona, vietā ,kur stāvēja Romeo , jau vairākas mīlētāju paaudzes ievēlas vēlēšanās un iemieso tās dzīvē. Pilsēta aicina visus interesentus doties pastaigā pa Adidžas krastmalu un iepazīties ar tās romiešu pagātni un pieminekļiem, kuri jau 2000 gadus atgādina par Romas impērijas varenību . Veronā atrodas viens no nedaudzajiem amfiteātriem - Arendi di Verona, kas kādreiz bija gladiatoru kauju vieta , bet tagad kalpo par lielisku skatuvi operas uzvedumiem .

Gardas ezers ir ne tikai lielākais, bet arī krāšņākais Itālijas ezers un atrodas triju Itālijas reģionu – Lombardijas (Brešas province), Veneto (Veronas province) un Trentino – Alto Adidži (Trento province) robežu krustojumā. Senie romieši dēvēja ezeru par Benako, bet savu tagadējo nosaukumu Gardas ezers ieguva viduslaikos, pateicoties Veronas provinces pilsētiņai Gardai. Dažos VIII gadsimta dokumentos,tiek minēts, ka vārds Garda ir atvasināts no vācu valodas vārda ,,warda,, kas nozīmē - “gvarde” vai “novērošanas vieta”. Gārdas ezera krastu Veronas daļā, ar tā maigo klimatu, daudzi dēvē par “Olīvu rivjēru”, savukārt piekraste Brešas province , ir slavena ar saviem terašu veidīgajiem citrona dārziem, un pateicoties tam šis krasts ir guvis nosaukumu “Citronu rivjēra”.

Došanās uz viesnīcu. Izmitināšanās .

Nakts viesnīcā.

8.DIENA

Agrā numuru atbrīvošana

Transfērs uz lidostu

Lidojums Bergamo (Milāna) - Rīga.

 

 CENĀ IR IEKĻAUTS
 • 6 brokastis
 • Pasažieru nodevas
 • Lidojums Rīga-Bergamo-Rīga
 • Rokas bagāža: 1 maza soma ( 40 х 20 х 25 cm)
 • 3* viesnīcās (divvietīga izvietošana) - 7 naktis
 • Gastronomiskā tūre Toskānas reģionā
 • Ekskursiju pa Milānu.
 • Ekskursijas brauciens uz Venēciju
 • Ekskursijas brauciens uz Florenci un Pizu
 • Ekskursijas brauciens uz Veronu un Gardas ezers
 • Transporta pakalpojumu pakete
 • Grupas vadītāja pakalpojumi

PIEMAKSAS UN PAPILDUS IZDEVUMI
 • Viesnīcas tūristu nodoklis 1 - 2 €/diena no cilvēka
 • Iebraukšanas nodeva Pizā – 8 €
 • Sabiedriskā transporta biļetes uz Florenci ~5 €
 • Kuģītis uz Venēciju – 15 €, iebraukšanas maksa - 10 €
 • Iebraukšanas nodeva Milānā – 5 €
 • Iebraukšanas nodeva Veronā – 5 €
 • Iebraukšanas nodeva Sjēnā - 5 €
 • Iebraukšanas nodeva Sandžimignano - 5 €
 • Ekskursijas brauciens “Ligūrijas piekrastes skaistums” - 35.00 EUR (apmaksa uz vietas)
 • Ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu - 50.00 EUR (apmaksa uz vietas)
 • Degustācija Toskānā - 25.00 EUR (apmaksa uz vietas)
Dzīvošana 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā) 571 €
Blakus sēdvietas lidmašīnā Rīga-Bergamo 12 €
Blakus sēdvietas lidmašīnā Bergamo-Rīga 12 €
Priority līdz 10 кg Bergamo-Rīga piedāvājums ir ierobežotā daudzumā 25 €
Priority līdz 10 кg Rīga-Bergamo piedāvājums ir ierobežotā daudzumā 25 €
Nododamā bagāža Bergamo-Rīga 10 kg 35 €
Nododamā bagāža Rīga-Bergamo 10 kg 35 €
Nododamā bagāža Bergamo-Rīga 20 kg 50 €
Nododamā bagāža Rīga-Bergamo 20 kg 50 €
Ja ceļojat viens - obligāta piemaksa par vienvietīgu izvietošanu viesnīcā 160 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *