Tallinas iela 30, Rīga
cb@cb.lv

Ceļojuma programma

TŪRE IR GARANTĒTA NO 2 CILVĒKIEM!

1. diena

Tikšanās Kauņas lidostā (precīzu laiku lūgums skatīties mūsu mājaslapas sadaļā „Klientiem. Izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms ceļojuma).

Lidojums Kauņa – Rimini

Ierašanās Rimini.Transfers uz 3* viesnīcu (pēc vēlēšanās, par papildmaksu)

Brīvs laiks.

Nakts viesnīcā.

2. diena

Brokastis. Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.

3. diena

Brokastis. Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.

4. diena

Brokastis. Brīva diena pie jūras.

Nakts viesnīcā.

5. diena

Brokastis. Brīva diena pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens “Santarandželo - Rimini”(pēc vēlēšanās, par papildmaksu)

Santarkandželo Di Romanja ir gleznaina pilsēta, kas atrodas pie Emīlijas reģiona konsulu ceļa 10km attālumā uz rietumiem no Rimini. Tajā ir apmēram 21 000 iedzīvotāju. Pilsēta atrodas starp divām upēm – Uso un Marekiju. Santarandželo dedzīgi sargā pagātnes tradīcijas un savu unikalitāti. Pilsētas vēsturiskajā centrā vienmēr kūsā dzīvība. Koptās ēkas, lieliskie restorāni un bāri, šaurās ieliņas, kas, kā likums, ved uz dzīvības pilnajiem laukumiem, no kuriem visievērojamākais ir Ganganelli laukums (piazza Ganganelli). Šī pilsēta vilina tūristus ar saviem daudziem apskates objektiem – Ganganelli Triumfa arka, Koleģiālā baznīca, Senie pilsētas vārti, Etnogrāfiskais muzejs, Vēstures un arheoloģijas muzejs, noslēpumainās tufa alas – tās ir tikai dažas apskates vērtas vietas. Vecpilsētas sirds atrodas Jupitera kalna nogāzē. Šeit joprojām ir skaidri saskatāmi viduslaikiem raksturīgie ciematu nocietinājumi, virs kuriem paceļas 14.gadsimta Malatestu cietoksnis(foto). Tā celtniecībai 1447. gadā, pēc Sigismunda Pandolfo Matatesta pavēles, tika izmantota daļa no augstā torņa, kuru uzbūvēja Karlo Malatests 1386. gadā. 1769. gadā pāvesta amatā nokļuva Klements XIV - Santarkandželo dzimušais Džovanni Vinčenco Antonio Ganganelli. Vietējā padome izlēma iemūžināt šo notikumu. Tāpēc laikā no 1772.-1777. gadam tika uzbūvēta arhitekta Kasimo Morelli projektētā triumfa arka, uz kuras vēlāk bija paredzēts piestiprināt pāvesta krūšutēlu. Taču celtniecības darbi tika pabeigti trīs gadus pēc Klementa XIV nāves, tāpēc krūšutēla vietā arku izdekorēja tikai ar pāvesta simboliem – ģerboni un tiāru. Koleģiālā Vissvētākās Rožukroņa Jaunavas baznīca (Beata Vergine del Rosario) ir būvēta pēc arhitekta Džuovana Frančesko Bonamiči projekta. Būvniecības darbi sākās 1744. gadā un turpinājās divpadsmit gadus. 1779. gadā, lai izdaiļotu baznīcu un reliģiskajiem rituāliem radītu svinīgu noskaņu, tika uzstādītas ērģeles. 19. gadsimta beigās (1892-1893) Santarkandželo kalna virsotnē tika uzstādīts pilsētas zvanu tornis. Neogotikas stila torni uzbūvēja inženieris – konstruktors Džuzepe Tramontana Faencs.

Tālāk seko ekskursija Rimini.

Romanja - visviesmīlīgākā vieta Itālijā, kur divus tūkstošus gadu atpakaļ mēdza pietauvoties kuģi no visas Vidusjūras, viduslaikos - šķērsoja svētceļnieki no visas Eiropas, mūsdienas atpūšas miljons viesu no visas pasaules. Tikai daži zina, ka Rimini - visatpazīstamākajā Romanjas pilsētā - izņemot pludmales un simtiem viesnīcu, ir pati senākā romiešu triumfu arka, pati pirmā pilsētas bibliotēka un pirmā šāda veida Renesanses Katedrāle. Un pat ne katrs Rimini iedzīvotājs zina, ka viņu iemīļotajam Tibērijas tiltam 2014. gadā palika 2000 gadu, un centrālajā pilsētas ielā dzīvoja un mācījās pats titulētākais 20. gadsimta režisors Federiko Fellini.

Atgriešanās viesnīcā.

Nakts viesnīcā.

6. diena

Brokastis. Brīva diena pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Urbino (pēc vēlēšanās, par papildmaksu)

Urbino – pilsēta ar unikālām apskates vietām, kas ir saglabājusi viduslaiku garu.

Jūs nokļūsiet Renesanses pasaulē... Iespējams, ka tā nebija vienkārša sagadīšanās, ka tieši Urbino piedzima laikmeta slavenākie cilvēki: Rafaēls Santi, Donato Bromante, Vergīlijs Polidori u.c...

Viena no labākajām pasaulē Renesanses mākslas un skulptūru kolekcijām atrodas Montefeltro pilī – kādreiz ietekmīgās ģimenes īpašumā, kas valdīja pār Urbino. Rafaēla māja-muzejs katru gadu uzņem miljoniem tūristu. 16.gs. katedrāles un baznīcas apbur tūristus ar savu arhitektūru un rotājumiem. Sākot ar 1506. gadu, Urbino ir universitāte, kuras telpās studenti no visas pasaules apgūst pagātnes tradīcijas, veidojot mūsdienu zinātnes nākotni uz to pamata.

Atgriešanās viesnīcā.

Nakts viesnīcā.

7. diena

Brokastis. Brīva diena pie jūras.

Pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Florenci (89 € + biļešu cena ~5 €,minimums 6.cilv). Iebraukšana pilsētā ar sabiedrisko transportu.

Florence ir viena no skaistākajām pilsētām Itālijā un “Eiropas kultūras galvaspilsēta”.

Botičelli „Venēra”, Mikelandželo „Dāvids” un neskaitāmas Renesanses laikmeta pilis ir Florences vizītkarte. Šī pilsēta viennozīmīgi atgriezīs baudu dzīvot, bet varbūt pat sniegs iespēju garīgai atdzimšanai. Apmeklējot šo pilsētu, jūs ienirsiet mākslas un artefaktu virpulī. Florence sniedz sajūtu, ka staigājat un atrodaties starp milzīgām teātra dekorācijām, kas tika uzstādīta pirms vairākiem gadsimtiem, bet tā arī netika novākta. Šīs pilsētas nelielajā platībā atrodas tik daudz unikālu mākslas darbu, kā nekur citur pasaulē. Te ik uz soļa atdursieties pret kādu vēstures pieminekli.

Atgriešanās viesnīcā.

Nakts viesnīcā.

8. diena

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens uz Sanmarīno(pēc vēlēšanās, par papildmaksu)

Pavisam blakus Rimini atrodas unikāla vieta — Sanmarīno, kas ir vissenākā Eiropas republika, kuras valsts iekārta ir iekļauta UNESCO sarakstā. 500 000 viesiem, kas katru gadu te atbrauc, ir iespēja nogaršot populāros Sanmarīno liķierus un apmeklēt vietējas bodītes, kuru preces netiek apliktas ar nodevu, kā arī personīgi pārliecināties par to, ka Sanmarīno dēvē par Eiropas balkonu, pateicoties elpu aizraujošiem dabas skatiem, kas paveras no 700 metru augstuma. Turklāt, tieši uz šejieni, pie Sanmarīno Republikas dibinātāja pīšļiem atbrauc kristiešu svētceļotāji no visas pasaules, kuru vidū ir Romas pāvesti un pareizticīgie mācītāji.

Transferts uz lidostu (pēc vēlēšanās, par papildmaksu)

Lidojums Rimini - Kauņa

Ierašanās Kauņā.CENĀ IR IEKĻAUTS
  • Dzīvošana 3*viesnīcā - 7 naktis ar brokastīm
  • Lidojums Kauņa - Rimini - Kauņa
  • Rokas bagāža: 1 vieta (40x20x25 cm)

PIEMAKSAS UN PAPILDUS IZDEVUMI
  • Viesnīcas tūristu nodoklis 2 €/dienā no personas
  • Kondicionētāji viesnīcā ~ 5-7€/diennaktī
  • 3 ekskursijas + lidosta - viesnīca - lidosta transfērs - (apmaksa uz vietas) - 159.00 EUR (apmaksa uz vietas)
  • Ekskursijas brauciens uz Florenci - 89.00 EUR (apmaksa uz vietas)
3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam) 329 €
Blakus sēdvietas lidmašīnā Kauņa - Rimini 12 €
Blakus sēdvietas lidmašīnā Rimini - Kauņa 12 €
Priority 10 kg Rimini - Kauņa 25 €
Priority 10 kg Kauņa - Rimini 25 €
Nododamā bagāža 10 kg Kauņa - Rimini 35 €
Nododamā bagāža 10 kg Rimini - Kauņa 35 €
Nododamā bagāža 20 kg Kauņa - Rimini 50 €
Nododamā bagāža 20 kg Rimini - Kauņa 50 €
Оbligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos 175 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *