Tallinas iela 30, Rīga
cb@cb.lv

«ITĀLIJAS PIESKĀRIENS»

trip-pic
11. - 18. marts
8 dienas | Itālija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Laimtūre
no 375 €
430 €
Rezervēt
Pasteidzies! -55€
375 €
Pamatcena 430 €
Akcija 375 €

Ceļojuma programma

APMEKLĒTĀS PILSĒTAS CEĻOJUMA LAIKĀ: GRĀCA – VENĒCIJA – FLORENCE - DEGUSTĀCIJA TOSKĀNAS ZEMNIEKU SAIMNIECĪBĀ – ROMA – VATIKĀNS - SAN MARĪNO – ATPŪTA PIE ADRIJAS JŪRAS - TIRDZNIECĪBAS CENTRS MADE IN ITALY1.DIENA.

Izbraukšana no Rīgas (DUS Neste, Satekles/Dzirnavu ielu krustojums). Ceļs caur Latviju. Lietuvu, Poliju. Pusdienu pauze Polijā ceļmalas krodziņā. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē.

2.DIENA.

Brokastis. Ceļš caur Čehiju, Austriju, neliela pietura Štīrijas galvaspilsētā Grācā. Pilsēta, kas izvietojusies Muras upes abos krastos un piesaista tūristus ar savu seno un moderno arhitektūru, kas organiski iekļaujas apkārtējā vidē. “Iekarosim” ar liftu vai kājām pilskalnu, no kura paveras brīnišķīga panorāma uz vecpilsētu. Ceļa turpinājums pa Austriju, pusdienu pauze Austrijas krodziņā.  Itālija, nakts viesnīcā Veneto reģionā.

3.DIENA. 

Brokastis. Laiks ceļā. Piedāvājam ekskursiju uz Venēciju (20 EUR). Brauciens ar kuģīti pa Džudekas kanālu uz Venēciju. Piedāvājam ekskursijas laikā izstaigāt pilētas labirintu mazās, šaurās ieliņas, apskatīt laukumus, senās pilis, baznīcas un neskaitāmos tiltiņus. Ielūkosimies arī darbnīcā, kur meistars no karstas stikla masas ar šķērēm un knaiblēm mūsu priekšā uzburs stikla zirdziņu. Brīvs laiciņš, lai ieturētu maltīti un iepirktos Rialto tirdziņā, vai izbrauktu ar gondolu pa Venēcijas kanāliem. Pēcpusdienā apmeklēsim tirdzniecības centru, lai iegādātos svaigus sezonas augļus, vietējos vīnus un citas gardās itāļu delikateses. Dienas otrajā pusē brauciens pāri Apenīnu kalniem un nakts viesnīcā Prato apkaimē.

4.DIENA. 

Brokastis. Brīvs laiks. Pēc izvēles, par papildus samaksu (40 EUR) piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Florenci un Toskānas lauku saimniecību. Florence - renesanses šūpulis, pilsēta- muzejs. Tās diženajā literārajā mantojumā savu ieguldījumu devuši rakstnieki- Dante Aligjērī , Bokačo, Petrarka, bet ar savām gleznām un skulptūrām  Florenci par vienu no pasaules izcilākajiem mākslas centriem padarījuši mākslinieki Da Vinči, Mikelandžēlo Donatello u.c. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā- Santa Maria del Fiore- galvenā katedrāle, Sinjorijas laukums ar Veco pili un Dantes mājг. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt Florences tirgu, kur spēcīgā smaržu juceklī vietējie zemnieki tirgo vietējās dārza un meža veltes un vietējos ādas izstrādājumus. Pēcpusdienā viesosimies Toskānas zemnieku saimniecibā, lai izgaršotu šīs puses izcilākos vīnus - Vernaccia di San Gimignano, Brunello di Montalcino, Chianti Classico un nobaudītu vietējo olīveļļu un citus gardumus. Vakarpusē pārbrauciens līdz Lacio reģionam un nakts viesnīcā Romas apkaimē.

5.DIENA. 

Brokastis. Brīva diena. Pēc izvēles, par papildu samaksu (40 EUR)  izbraukuma ekskursija - Roma, Vatikāns. Roma- Caput Mundi- Pasaules Galva, kristietības centrs. Trīs tūkstoši notikumiem bagātu gadu atstājuši pēdas šai pilsētā, veidojot  tās seju un raksturu. Piedzīvosim šo sirreāls sajūtu, redzot klātienē to, par ko tik daudz  lasīts, un atmiņu stāstos dzirdēts. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Majestātiskais senās Romas centrs- Romas forums, Venēcijas laukums, visu dievu templis - Panteons, Trevi strūklaka un Spāņu kāpnes. Brīvs brīdis kārtīgai, stiprai itāļu kafijai un gardai picai. Pēcpusdienā apskatīsim Vatikānu: Sv. Pētera laukumu un Sv. Pētera baziliku. Brīvajā laik iespēja uzbraukt ar liftu grandiozajā Mikelandželo projektētajā kupolā, no kura paveras neaizmirstams, plašs skats pār pilsētu. Pēc Vatikāna apskates iesakām doties uz Romas krodziņu, lai nesteidzīgi izbaudītu bagātīgas vakariņas. Vakarpusē  atgriešanās  un nakts viesnīcā Romas apkaimē. 

6.DIENA.

Brokastis. Brauciens pār Apenīnu kalniem, kur mūsu acis priecēs galvu reibinoši kalni, ielejas, mazākas un lielākas, kalnu ieskautas pilsētiņas. Pēcpusdienā apmeklēsim San Marīno. No visām pusēm Itālijas ieskauta, tā atrodas Titāno kalna pakājē. Apskatīsim valdības pili, arbaletistu ieleju, vienu no trim cietokšņiem, kas lepni paceļas Titāno kalna galā. Vīnu un liķiera degustācija. San Marīno ir beznodokļu zona, kas dod iespēju izdevīgi iegādāties dažādas preces. Brauciens līdz Adrijas jūrai un neliela atpūta un pelde Adrijas jūras ūdeņos.  Pārbrauciens un nakts viesnīcā Veneto reģionā.

7.DIENA. 

Brokastis. Pirms došanās mājup, iespēja apmeklēt un iepirkties tirdzniecības centrā ,,Made in Italy,,. Milzīgajā tirdzniecības centrā jūs atradīsiet vietējos apģērbus un apavus, kā arī izcilus Itālijas produktus - svaigus sezonas augļus, vietējos vīnus, dzērienus un dažādas delikateses. Laiks ceļā vērojot brīnišķīgas Alpu aianavas. Pusdienu pauze Austrijas krodziņā. Ceļš caur  Austriju, Čehiju. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā, Ostravas apkaimē. 

8.DIENA. 

Brokastis. Ceļš caur Poliju, pusdienu pauze, Lietuva. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

*  atpūta pie Adrijas jūras: ir iekļauta programmā tikai no Jūnija līdz Septembrim (iekļaujot); dodoties ceļojumā no Oktobra līdz Maijam, pelde ir aizvietota ar ilgāku brīvo laiku San Marino.

Pasteidzies! -55€
375 €
Pamatcena 430 €
Akcija 375 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *