Tallinas iela 30, Rīga
cb@cb.lv

Autobusu tūre uz Melnkalni ar atpūtu pie jūras un ekskursijām

trip-pic
Meklēju izdevīgākos piedāvājumus.
Lūdzu uzgaidiet līdz 30 sekundēm!
⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃
⁃⁃⁃  Rezervēt

Ceļojuma programma

1. diena

Izbraukšana no Rīgas agri no rīta ~ 03:30 - 04:30. Tranzīts Lietuvas, Polijas teritorijā.
Nakts viesnīcā.

2. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Vīni. Ekskursija Vīnē.

Vīne – nozīmīga Eiropas pilsēta, Austrijas pērle un galvenais lepnums. Vīne ir romantiska, grezna un aristokrātiska pilsēta. Vīne ir Habsburgu impērijas galvaspilsētu. Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt kādu no Vīnes muzejiem: Hofurga, Belvedera, Sisī muzejs, Tauriņu māja, Albertina, Tēlotājmākslas, Nacionālais vēstures muzejs. Atelpas brīdī, kādā no daudzām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstu Vīnes kafiju. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz vīna darītāju ciematu Grincigu. Grincigā Jums būs iespēja nogaršot slavenos Austrijas vīnus, izbaudīt austriešu nacionālos ēdienus un klausīties Vīnes mūziku.
Brīvs laiks.
Nakts pārbrauciens uz Melnklani.

3. diena

Ierašanās Melnkalnē. Iekārtošanās apartamentos, kas atrodas Budvas Rivjērā.
Brīvs laiks.
Nakts apartamentos.

4. diena

Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens “Kotoras līcis”.
Kotoras līcis – viena no visgleznainākajām vietām Melnkalnē. Jūs gaidīs tikšanās ar burvīgajām Vidusjūras pilsētiņām.
Kotora tiek uzskatīta par vislabāk saglabājušos Vidusjūras viduslaiku pilsētu un tā ir iekļauta UNESCO sarakstā. Pār pilsētu ir valdījušās dažādas impērijas, bet Kotoras arhitektūras tēlu ir noteikusi Venēcijas Republika, kura valdīja pār Kotoru 15.-18.gs.
Perasta savu mūsdienīgu tēlu ir ieguvusi 17.-18. gs. Pašlaik tā ir pilsēta-muzejs ar pilīm un baznīcām Venēcijas baroka stilā. No šejienes paveras fantastiski skati uz Kotoras līci.
Tivata – mūsdienu pilsēta ar lielisku krastmalu. Porto Montenegro jahtu ciematiņā, kas ir pilsētas daļa, var pavērot sniegbaltās jahtas, sākot ar vismazākajām un beidzot ar luksusa klases jahtām. Otru tik greznu vietu grūti atrast visā Adrijas piekrastē.
Brīvs laiks. Atgriešanās apartamentos, nakts apartamentos.

5. diena

Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens “ Montenegro tūre”.
Maršruts sākas gleznainā kalnu ceļā Budva - Cetiņe, pieturot skatu laukumā. No šejienes Jūs varēsiet saskatīt ikvienu Budvas Rivjēras pilsētu un pludmali.
Esot Cetiņe, nokļūsiet pavisam citā klimatiskajā zonā, jo pilsēta atrodas 700 m. augstumā virs jūras līmeņa. Šeit ir svaigs gaiss, nav svelmains un tūristu burzmas. Zaudējot administratīvās galvaspilsētas statusu, pilsēta ir saglabājusi kultūras galvaspilsētas statusu. Vietējie arhitektūras pieminekļi un muzeji iepazīstinās Jūs ar šīs nelielās kalnu kņazistes vēsturi.
Izbraucot no Cetiņe, pavisam drīz nokļūsiet Melnkalnes galvaspilsētā - Podgoricā, uzzināsiet par tās vēsturi, Jums būs iespēja pastaigāties parkos, ieraudzīt slaveno Millenium tiltu, kā arī pieminekli Vladimiram Visockim.
Blakus Podgoricai atrodas kalnu pļavas, miers, klusums. Te arī gatavo slaveno Melnkalnes pršutu (kūpināto-vītināto cūkas šķiņķi) pēc senām receptēm, kā arī sierus, desas, vīnus. Jums būs iespēja piedalīties izsmalcināto Melnkalnes vīnu degustācijā (papildu maksa ~ 5 €) un iegādāties Melnkalnes gardumus.
Atgriešanās apartamentos, nakts apartamentos.

6. diena

Brīva diena. Atpūta pie jūras.
Nakts apartamentos.

7. diena

Ekskursijas brauciens “Kanjoni + Durmitoru Nacionālais parks” (ieejas biļete ~3 € tiek apmaksāta atsevišķi)
Melnkalnes ziemeļi nemaz nav līdzīgi piekrastes zonai. Tas ir augstu kalnu, tīru upju un klinšainu aizu apgabals.
Moračas upes kanjons ir dziļš un klinšains. Taras upes kanjons, turpretī, ir zaļāks un lēzens, kaut gan kalni šeit ir augstāki un ceļš vijas cauri kanjona sirdij. Tas ir dziļākais kanjons Eiropā un otrais dziļākais pasaulē! Tieši virs Taras upes atrodas slavenais Džurdževiča tilts. Tā augstums ir 172 m, no tilta paveras elpu aizraujoši skati uz upi, bet visdrosmīgākajiem būs iespēja traukties pa gaisa trosi virs aizas.
Pa ceļam redzēsiet gleznainus klosterus ar senām freskām un reliktus mežus.
Vietā, kur ceļš nonāk pie upes, atrodas mājīgie restorāniņi, kuros piedāvā nacionālos ēdienus un svaigi nozvejotas foreles.
Noslēdzošais ceļojuma punkts – Durmitoru Nacionālais parks. Neskartās dabas stūrītis ar kalnu pļavām un ledāju ezeriņiem. Tūristu maršrutam vistuvāk atrodas Melnais ezers. Tas sastāv no diviem nelieliem ezeriem, kurus savieno starpteka, tāpēc vietējie iedzīvotāji tos dēvē par “Kalnu acīm”. Ūdens ir ļoti tīrs un dzidrs, bet meža klajumus klāj meža zemenes. Pastaigājoties brīnumainajā klusajā mežā, grūti iedomāties, ka šī vieta atrodas gandrīz 1500 m virs jūras līmeņa.
Brīvs laiks.
Atgriešanās apartamentos, nakts apartamentos.

8. diena

Brīvs laiks pie jūras vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Budvu + brauciens ar kuģīti pa Skadaras ezeru (29 € + kuģītis tiek apmaksāts atsevišķi ~ 12 €, kā arī nodeva par iebraukšanu nacionālajā parkā ~ 5 €).

Budva – vissenākā pilsēta Melnkalnes piekrastē, kuras vecums ir jau 2500 gadu! Kādreiz to ir dibinājuši grieķi, bet kopš tā laika pilsēta ir nomainījusi vairākus saimniekus. Katra lielā civilizācija šeit ir atstājusi savas pēdas. Šodien Budvas vecais kvartāls ir šauro ieliņu savijums, gaišā akmens mājas un jūras viļņi pie sienām. Tālāk transferts uz Skadaras ezeru un pastaiga ar kuģīti.

Atgriešanās apartamentos, nakts apartamentos.

9. diena

Ekskursijas brauciens uz Škodru (Albānija).
Škodra – senā pilsēta, kas tika dibināta 6. gs. p.m.ē. Iedzīvotāju skaits – 120.000 cilvēku. Trešā lielākā pilsēta Albānijā.
Rozafa cietokšņa un cietokšņa muzeja apmeklējums. Cietoksnis tika uzcelts 4. gs. p.m.ē. un ir viens no diviem lielākajiem cietokšņiem Albānijā. Slavenā Sv. Stefana katoļu dievnama apmeklējums (galvenā Romas – katoļu baznīca pilsētā). Pastaiga pa pilsētu: Skaistas, šauras ieliņas, kurās slejas 18.gs. divstāvu un trīsstāvu mājas. Pareizticīgo baznīcas (vienīgā Škodrā) un musulmaņu mošejas apmeklējums. Šāda reliģiskā triāde ir katrā Albānijas pilsētā, kur musulmaņu mošejas ir kaimiņos ar katoļu un pareizticīgo baznīcām. Tas arī parāda, cik liela harmonija valda starp dažādajām reliģijām.
Atgriešanās apartamentos, nakts apartamentos.

10. diena

Brīva diena. Atpūta pie jūras.
Nakts apartamentos.

11. diena

Apartamentu atbrīvošana. Došanās uz Dubrovniku (Horvātija). Ekskursija Dubrovnikā.
Dubrovnika izskatās pēc pasakainās karalistes. Vēl viduslaikos, lai aizsargātu pilsētu no iebrucējiem, tai apkārt uzcēla aizsargmūri, kas nemainīgā izskatā ir saglabājies līdz mūsdienām. Pilsētas vēsturiskā daļa ir vislabākais senās arhitektūras paraugs reģionā. Pilis un katedrāles baroka, gotikas, renesanses stilā apbur ar savu neatkārtojamību. Neraugoties uz to, pilsētā kūsā dzīvība – pie cietokšņa sienām spēlējas bērni, šaurajās šķērsieliņās žāvējas veļa, bet vecāka gadagājuma ļaudis nesteidzīgi makšķerē zivis.
Un, protams, Dubrovnika ir slavena ar savām dekorācijām kinofilmām – būdama gan kā viduslaiku pilsēta, gan ievedot fantāzijas pasaulē. Un bodīšu skaitu, kas veltītas pasaulē slavenam seriālam, pat nevar nosaukt.

Brīvs laiks. Nakts pārbrauciens uz Poliju.

12. diena

Ierašanās Polijā. Iekārtošanās tranzīta viesnīcā.
Nakts viesnīcā.

13. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Rīgu.
Ierašanās vēlu vakarā ~ 23:00 - 23:59.CENĀ IR IEKĻAUTS
 • Vieta tūrisma klases autobusā
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Dzīvošana apartamentos - 8 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 • 2 naktis tranzīta viesnīcās ar brokastīm
 • Ekskursija “Kotoras līcis”
 • Ekskursija “Montenegro tūre”
 • Ekskursija uz Albāniju (Škodra)
 • Ekskursijas brauciens “Kanjoni + Durmitoru Nacionālais parks” (ieejas biļete ~3 € tiek apmaksāta atsevišķi ~ 3 €)
 • Ekskursija Vīnē
 • Ekskursija Dubrovnikā

PIEMAKSAS UN PAPILDUS IZDEVUMI
 • Tūristu nodeva par uzturēšanos Melnkalnē ~1 € no cilvēka/dienā (bērniem no 2 līdz 11 gadiem (ieskaitot) ~0.50 € no cilvēka/dienā; bērniem līdz 2 g.v. - bezmaksas)
 • Ekskursijas braucienu uz Budvu + brauciens ar kuģīti pa Skadaras ezeru (kuģītis tiek apmaksāts atsevišķi ~12 €, kā arī nodeva par iebraukšanu nacionālajā parkā ~ 5 €) - 29.00 EUR (apmaksa uz vietas)
Iekārtošanās apartamentos (viena vieta divvietīgā numuriņā) 428 €
Obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos 120 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *