cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

COSTA BRAVA / COSTA DEL MARESME ( RYANAIR )

trip-pic
Meklēju izdevīgākos piedāvājumus.
Lūdzu uzgaidiet līdz 30 sekundēm!
⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃
⁃⁃⁃  Rezervēt

Ceļojuma programma

! IESPĒJAMS AVIOBIĻETES SADĀRDZINĀJUMS !
 

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā

Lidojums Rīga-Žirona (~06:05-08:35).

Ierašanās Žironā. Izbraukšana uz viesnīcu Costa Brava / Costa del Meresme. Izmitināšana, atpūta.

Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

Nakts viesnīcā.

2. diena

Brokastis. Brīvdiena pie jūras
Pēc vēlēšanās piedāvājam “Autortūre pa Kosta Bravas krastmalu” (piemaksa 39 €).
Šo krastu rotā smaragdzaļais līču ūdens, košu zaļumu ielokā. Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim Tosas de Mar pilsētu, kuru šeit uzskata par Kosta Bravas pērli. Pilsēta kopš seniem laikiem ir dzejnieku un mākslinieku iedvesmas avots. Mēs dosimies pastaigā pa tās senajām ieliņām un baudīsim elpu aizraujošu ainavu, kas pavērsies mums no 11.gs cietokšņa mūru augstuma.

Ekskursijas turpinājumā mēs apmeklēsim vienu no San Francisko pilsētas respektablākajiem rajoniem –Blanes, kas nosaukts par godu, nelielai, elegantai baznīca, kura arī atrodas šajā rajonā. No baznīcas skatu laukumu jūs varēsiet izbaudīt satriecošo jūras ainavu.
Jūs varēsiet doties pastaigā gar jūras piekrasti pa “Kami de Ronda” ceļu. Netālu atrodas vislielākais un populārākais Kosta Brava piekrastes botāniskais dārzs Marimurta, kuru pēc vēlēšanās var apmeklēt (ieejas biļete tiek apmaksāta papildus ~ 8 €).
Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās piedāvājam vakariņas viesnīcā (par piemaksu).
Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Brīvdiena pie jūras
Pēc vēlēšanās piedāvājam vakariņas viesnīcā (par piemaksu).
Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursija Barselonā.
Barselona – Katalonijas galvaspilsēta, lieliska Eiropas pilsēta, kas atrodas Spānijas Vidusjūras piekrastes ziemeļaustrumu daļā, tā ir slavena ne tik ar savu viduslaiku centru, cik ar neparastām modern stila celtnēm – Antonio Gaudi un citu arhitektu mākslas darbiem. Autobusu un pastaigu ekskursijas laikā mēs iepazīsim skaistu Barselonas katedrāli – Sagrada Familia, kas ir galvenais arhitekta Antonio Gaudi mākslas darbs. Mēs turpināsim iepazīties ar Gaudi darbiem, viņa šedevru vidū var atzīmēt Casa Mila ēku, kuru vietējie iedzīvotāji sauc par La Pedrera („Akmeņlauztuve”).
Turpinot ceļojumu pilsētā, nokļūsim Paseo de Lluís Companys, kas ved uz izstādes laukumiem Citadeles parkā, par kura galveno apskates vietu kalpo Triumfa arka.

Mēs uzkāpsim Barselonas augstākajā punktā - Tibidabo kalnā. Jūs no 530 m augstuma varēsiet izbaudīt pasakaino pilsētas panorāmu kā arī apmeklēt ,,Svētās Sirds ,, baziliku (tiem, kas vēlēsies uzkāpt baznīca tornī – ieejas biļetes cena 5 €).

Brīvā laikā iesakām doties pastaigā pa La Rambla bulvāri – galveno gājēju ielu Barselonā.
Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
Nakts viesnīcā

5. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Monseratu .
Monserata – virkne klinšu, kas veido neatkārtojamu skatu и un apbur ar savām ainavām. Kalnu grēda tika izveidota vairākus miljonus gadus atpakaļ un pārvērtusies par fantastiskām dabas izveidotajām figūrām. Pateicoties vietējo iedzīvotāju izdomai, neparastas virsotnes ieguva savu nosaukumu atkarībā no tā, kam tās līdzinās – „Ziloņa snuķis”, „Mūmija”, „Galvaskauss”, „Sargs”... Šajās vietās dzima virkne leģendu. Viena no tām vēsta, ka savādas klinšu formas ir eņģeļu radījums, kuri nolaidās no debesīm, lai pārveidotu kalnu grēdas ainavu, sazāģējot kalnu virsotnes ar zelta vīlītēm. Monserata tulkojumā nozīmē „sazāģēts kalns”. Bet kalna unikalitāte slēpjas ne tikai reljefa skaistumā, bet drīzāk ar to, ka uz tā atrodas Monserata klosteris (Monasterio de Montserrat). Tas ir strādājošs klosteris ar gandrīz tūkstošgadu seno vēsturi. Un līdz pat šim brīdim tas atspoguļo Katalonijas garīgo simbolu- tur dzīvo mūki, ieturot ikdienas dievkalpojumus, te tiek glabāta senatnīga Melnās Monserata Jaunavas statuja.
Ekskursijas laikā uzzināsiet klostera vēsturi, dzirdēsiet dažādas interesantas leģendas par to, kā radās klosteris un par brīnumiem, kas ir saistīti ar statuju.
Brīvajā laikā varēsiet apmeklēt baziliku un dzirdēt ļoti skaistu zēnu kora uzstāšanos, paklanīties galvenajam klostera apskates objektam – Melnai Jaunavai; apmeklēt klostera muzeju, iepirkt suvenīrus, degustēt spāņu liķierus. Apkārt klosterim atrodas daudz gleznainu pastaigas taku, kur var redzēt senās kapelas, interesantas reliģiskā rakstura skulptūras un brīnumainas kalnu ainavas. Gājēju pastaigas klostera apkārtnē ir vislabākā iespēja sajust šo vietu skaistumu un ieraudzīt īstu Monseratu ar tās ainavām.
Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras.

Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Kadakesu un Koliūru (piemaksa 54 €).Ekskursijas laikā jūs izbaudīsiet Kosta Brava krastmalas skaistumu un Francijas Purpura piekrastes šarmu. Mēs apmeklēsim vienu no visskaistākajām Katalonijas pilsētām - Kadakesu,kuru kā atpūtas un dzīves vietu ir iecienījušas daudzi radoši un populāri cilvēki. Šeit kādreiz ir dzīvojis un radījis savus šedevrus dižais spāņu mākslinieks Salvadors Dali ar savu sievu Galu. Baltie namiņi, gleznainās ieliņas, kas grimst plaukstošu ziedu mākoņos, olīvkoku dārzi, sāļais jūras gaiss, komfortablās pludmales un Pireneju kalnu virsotnes atstāj neaizmirstamus iespaidus. Ekskursijas turpinājumā mēs apmeklēsim Francijas Purpura piekrastes pērli - pilsētiņu Koļjūru. Kopš seniem laikiem pilsētā tradicionāli ēku sienas krāso jebkurā krāsā, izņemot balto. Šeit jūs redzēsiet visu krāsas paleti – no piesātināti rozā un olīvu krāsas līdz visiem debesu ziliem un zaļajiem toņiem. Vietējie iedzīvotāji ir pārliecināti, ka pateicoties krāsu bagātībai, tieši šeit ģeniālais mākslinieks Anrī Matiss iedvesmojās uz jaunu un neatkārtojama glezniecības stila radīšanu - “fovismu”. Pilsētā ir arī
populāri arhitektūras objekti –majestātiskā Karaļa pils, kuras būvniecība tika iesākta vēl tamplieru bruņinieku laikā, Jaunavas Marijas baznīca.
Atgriešanās viesnīcā. Pēc vēlēšanās viesnīcā piedāvājam vakariņas (piemaksa).
Nakts viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursija uz Žironu un Figerasu.
Žirona (spāniski - Girona) - sena spāņu pilsēta Katalonijā, kuru ne velti dēvē par pasakainu pilsētu: trīsgalvainais briesmonis Žerio, Svētais Narciss, kurš izglāba pilsētu ar mušu palīdzību, mistiskās ebreju parādu kalpības raksta radītājs rabīns Bonastruks Sa Porta, pārakmeņojusies ragana, kura joprojām biedē vietējos bērnus, spārnotais pūķis, kas peld zem Žironas tiltiem pilnmēnesī - tie ir tikai daži no tēliem, par kuriem Tu uzzināsi ekskursijas laikā, pastaigājoties pa klusajām vecpilsētas ieliņām.
Katalonijas pilsēta Figerasa (spāniski Figueres) ir slavenā mākslinieka Salvadora Dalī dzimtene. Šeit Tevi sagaida Dalī teātra-muzeja apmeklējums, kuru projektējis pats mākslinieks (ieeja muzejā par papildu samaksu). Taču arī bez Dalī muzeja Figerasā ir daudz ievērības cienīgu vietu, piemēram, Emporda muzejs, senākais no vietējiem muzejiem, kas atvērts jau 1876. gadā. Muzeja īpašumā ir īpaša gleznu kolekcija, kā arī neparasti ibēriešu, grieķu un romiešu laika eksponāti. Figerasa ir arī iecienīta gardēžu vieta: te ir daudz brīnišķīgu restorānu, kas minēti dažādos Eiropas ceļvežos.
Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas viesnīcā (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

8. DIENA

Numuriņu atbrīvošana.

Transfērs Žironas lidostā.

Lidojums Žirona-Rīga (~09:10-13:40).CENĀ IR IEKĻAUTS
 • Pasažieru nodevas
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Lidojums Rīga - Žirona - Rīga (Ryanair)
 • 7 naktis viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 • 1 maza soma ( 40 х 20 х 25 cm)
 • Ekskursija uz Barselonu
 • Ekskursija uz Žironu un Figerasu
 • Ekskursija uz Monseratu
 • Transporta pakalpojumi

PIEMAKSAS UN PAPILDUS IZDEVUMI
 • Tūristu nodeva 3* viesnīcā — 1 € /dienā
 • Tūristu nodeva 4* viesnīcā — 1,5 € /dienā
 • Autortūre pa Kosta Bravas krastmalu - 39.00 EUR (apmaksa uz vietas)
 • Ekskursijas brauciens uz Kadakesu un Koliūru - 54.00 EUR (apmaksa uz vietas)
H-top Olympic 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā) 678 €
H-Top Calella Palace 4* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā) 756 €
Blakus sēdvietas lidmašīnā Rīga-Žirona 12 €
Blakus sēdvietas lidmašīnā Žirona-Rīga 12 €
Priority līdz 10 кg Rīga-Žirona 25 €
Priority līdz 10 кg Žirona-Rīga 25 €
Nododāma bagāža 10 kg Žirona-Rīga 35 €
Nododāma bagāža 10 kg Rīga-Žirona 35 €
Nododāma bagāža 20 kg Rīga-Žirona 50 €
Nododāma bagāž 20 kg Žirona-Rīga 50 €
Pakete ar 7 vakariņām 70 €
Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numurā: 3* viesnīcā 120 €
Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numurā: 4* viesnīcā 135 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *