cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Ziemas pasaka Lapzemē

trip-pic
19. - 22. decembris
4 dienas | Somija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Travel Island
no 359 €
399 €
Rezervēt
Pasteidzies! -40€
359 €
1 vieta autobusā 359 €

Ceļojuma programma

Fazer Experience  - Santa Klausa rezidence - Husky parks - ziemeļbriežu ferma - Santa parks - Arktikas zooloģiskais dārzs - Sea World akvārijs

1. diena
Agrā izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Igauniju. Iekāpšana uz prāmja Tallina-Helsinki. Šodien Somijā mūs gaida KARL FAZER šokolādes stāsti. 2016.gada septembrī pagāja 125 gadi kopš Karls Fazers Helsinkos atvēra savu pirmo krievu-franču kafejnīcu un nodibināja "Fazer" grupu. Šodien "Fazer" ir veiksmīgs starptautisks ģimenes uzņēmums, kurš piedāvā augstvērtīgus maizes un konditorejas izstrādājumus. Jubilejas gadā "Fazer" atvēra jaunu apmeklētāju centru - "Fazer Experience", kas apvienoja satriecošas ekspozīcijas, "Fazer" kafejnīcu, veikalu un tikšanās telpas. Apmeklētāju centrā tiks organizēta ekskursija, kuras laikā iepazīsieties ar "Fazer" plašo produktu klāstu, ilgo vēsturi un darbu.
Un protams būs degustācija.Turpināsim ceļojumu pa gleznaino ceļu caur ezeru zemi, caur Somijas pilsētām un ciematiem, garām priedēm, granīta akmeņiem un sasalušā ūdens spoguļvirsmām. Ceļš līdz viesnīcai Oulū.
2. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rovaniemi - Lapzēmes galvaspilsētu, mūžīgo Ziemassvētku valstību. Slavenākā Somijas pilsēta un Santa Klausa dzimtene! Sniegota Lapzēme un Arktiskie ziemeļi sākas šeit! Uz ziemeļiem no Rovaniemi atrodas Santa Klausa karaliste, kas ietver Santa Klausa ciematu, Santa Klausa darbnīcu, Santa Klausa pastu un Santa Parku. Atbraucot uz šejieni, Jūs nokļūsiet pasakā. Mūs gaida SANTA KLAUSA CIEMATS, kur varēs satikt un aprunāties ar Santa Klausu viņa birojā - rezidencē, nofotografēties piemiņai, nosūtīt no Santa Klausa pasta biroja apsveikumus saviem draugiem un tuviniekiem, kā arī nopirkt suvenīrus. Neaizmirstiet iegādāties diplomu par ziemeļu polārā loka šķērsošanu! Apmeklējiet Husky Park, lai dotos izbraucienā suņu pajūgā: skaļu suņu reju pavadījumā dosieties aizraujošajā ceļojumā ragavās pa sniegotu mežu, bet pirms tam, jums pastāstīs par haskijiem, par šķirnes vēsturi un suņu dzīvi bargajos ziemeļu dabas apstākļos. Suņi ir labsirdīgi un ļoti draudzīgi, par ko varēsiet pārliecināties pirms vai pēc vizināšanās. Šis neticamais ceļojums neatstās bez emocijām! Tālāk dosimies uz pasaku pasauli, kur mīt rūķi un elfi - Santa Park: Ziemassvētku melodiju pavadījumā Jūs nonāksiet pazemes valstībā - īstā elfu alā! Santas Parka viesi var doties izzināt neskaitāmas noslēpumainās vietas un piedzīvot dažādas izklaides: Elfu skola, Misis Klauss Piparkūku virtuve, Santas birojs, Vilciens «Gadalaiki», Ledus galerija ar apgaismotām ledus skulptūrām, Milzīga Sniega Bumba, Pasts utt. Atgriešanās viesnīcā.
3. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Ranuā, kur varēsiet apmeklēt arktiskās savvaļas dabas pasauli - galējo ziemeļu zoodārzu! Dzīvnieki dzīvo plašajos voljēros mežā, pateicoties apstākļiem, kas maksimāli pietuvināti dabiskajiem, dzīvnieki uzvedas atbilstoši saviem dabiskajiem instinktiem. Pastaigā pa 2,5 km garu zoodārza aleju, Jūs redzēsiet vairāk nekā 200 tā iemītniekus. Ceļā vidū atrodas milzīgie voljēri ar savvaļas dzīvniekiem - brūnajiem un baltajiem lāčiem, vilkiem, lūšiem un tiņiem. Pie zoodārza varēsiet iegādāties dažādus Karl Fazer gardumus.
Ceļš uz viesnīcu.
4. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Helsinkiem uz ostu. Pa ceļam apmeklesīm Somijas lielāko Jūras centru «Sea Life»,*(*25.12. - brīvais laiks Helsinkos) kur ir ūdens tunelis, mīt haizivis, dzeloņrajas un citi Ziemeļeiropas ūdeņu jūras iemītnieki! Vakarā prāmis Helsinki-Tallina. Tranzīts caur Igauniju un Latviju. Ierašanās Rīgā.
Svarīga Informācija

Ceļojuma cena:
€ 333.00 (1 vieta autobusā)
€ 433.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 199.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)
Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:
- Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
- Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Visas izbraukuma ekskursijas (jāmaksā tikai par ieejas biļetēm);
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (4*). Nakšņošana 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;
- Grupas vadītājs runā divās valodās (LV un RU)
Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 10 € (līdz 65 gadiem) / 15 € (65+);
- Haski parks - ieejas biļetes parkā - 10 €, brauciens suņu pajūgā - pieaug. 30 € / bērniem 15 €;
- Briežu ferma - 20 € / 15 €;
- Polārā loka šķērsošanas sertifikāts - 6 €;
- Santa Parks - 42 € / 36 €;
- Zoodārzs Ranua - 23.5 €/19 €;
- Sea Life - 18.50 € / 15 €
- Fazer Experience - 15€ / 13€
- City Tax Somijā - 5€/pers./nakts
Pasteidzies! -40€
359 €
1 vieta autobusā 359 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *