cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Turcija. Kapadokija, Bursa, Ankara, Frīģijas ieleja GARANTĒTS

trip-pic
Meklēju izdevīgākos piedāvājumus.
Lūdzu uzgaidiet līdz 30 sekundēm!
⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃
⁃⁃⁃  Rezervēt

Ceļojuma programma

Tūres programma ļaus Jums iepazīt Turcijas bagāto vēsturi un kultūru, apmeklēt apbrīnojamas vietas, nogaršot nacionālo virtuvi un iegūt neaizmirstamos iespaidus. Sagatavojieties aizraujošam ceļojumam, kas jums dāvinās spilgtas atmiņas visam mūžam!

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā

Lidojums Rīga - Stambula

Izmitināšana tranzīta viesnīcā

2. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Mūsu aizraujošā tūre Turcijā būs piepildīta ar neaizmirstamiem iespaidiem. Jūs iepazīsiet šīs valsts īpatnējo kultūru un bagāto vēsturi. Pēc brokastīm un numuru atbrīvošanas mēs dosimies uz Bursas pilsētu - kādreizējo Osmaņu impērijas galvaspilsētu.

Mūsu pirmā pietura ir Ulu Camii mošeja, šī grandiozā un pasakaini skaistā ēka ir lielākā mošeja Bursā un arhitektūras piemineklis ar agrīnās osmaņu arhitektūras elementiem.

Turpinot mūsu pastaigu, mēs dosimies uz slaveno zīda tirgu, kur ieslīgsim tirdzniecības un kaulēšanās atmosfērā.

Ne mazāk aizraujoša vieta ir Osmaņu impērijas dibinātāja - Osmaņa Gazi kapenes. Šī vieta ir nozīmīga daudziem Turcijas vēstures un kultūras cienītājiem.

Ekskursijas turpinājumā mēs apmeklēsim Zaļo mošeju, kas ir daļa no reliģiskā kompleksa, kurā ietilpst musulmaņu skola un Sultāna Mēhmeda Celebi atdusas vieta. Majestātiskā mošejas arhitektūra, rotāta ar tirkīza zaļo marmoru, rada dievbijīga miera un sajūsmas atmosfēru.

Pēc vēlēšanās jums būs iespēja ieturēt gardas pusdienas (pēc vēlēšanās, par papildmaksu) – nogaršot vietējās virtuves ēdienus.

Pēc Bursas apmeklējuma mēs dosimies virzienā uz Ankaru - Turcijas galvaspilsētu.

Nakts tranzīta viesnīcā

3. diena

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Šodien mēs dosimies pastaigā pa Ankaras vēsturisko centru, kuras laikā mūs iepazīstinās ar tās bagāto kultūru un populārākajiem arhitektūras objektiem.

Viens no galvenajiem pieturas punktiem - Ankaras arheoloģiskā muzeja apmeklējums(ieejas biļete tiek apmaksāta papildus). Šeit mēs redzēsim bagātu artefaktu kolekciju, kas vēstī par reģiona vēsturi no seniem laikiem līdz mūsdienām. Vēl viens nozīmīgs Ankaras pilsētas apskates objekts ir pilsētas cietoksnis. Šī vieta ir piesātināta ar vēsturiskiem notikumiem un aizraujošiem stāstiem un leģendām. Ejot kājām gar cietokšņa senajām sienām, varēsim sajust senās impērijas spēku un varenību, kā arī baudīt apbrīnojamo ainavu.

Pēc piesātinātās ekskursijas mēs piedāvāsim iespēju ieturēt pusdienas (pēc vēlēšanās, par papildmaksu) un nobaudīt tradicionālos turku virtuves ēdienus, kas ir slaveni ar savu daudzveidību un neatkārtojamo garšu.

Dienas nobeigumā, mēs dosimies virzienā uz Kapadokiju - unikālu reģionu, kurš pazīstams ar savām pasakainajām ainavām un vēstures pieminekļiem. Nakti mēs pavadīsim tranzīta viesnīcā, kur varēsim atpūsties un sagatavoties jaunajiem piedzīvojumiem.

4. diena

Brokastis.

Ekskursija pa Kapadokiju – pasakaino un noslēpumaino zemes stūri, kas piesaista tūristus no visas pasaules ar saviem unikālajiem dabas brīnumiem un vēsturiskajām apskates vietām.

Mūsu ekskursija sāksies ar Geremas apmeklējumu, kas būtībā ir muzejs zem klajas debess(ieejas biļete tiek apmaksāta papildus). Šeit mēs aplūkosim seno baznīcu kompleksu, kuru rotā satriecošas Bizantijas laikmeta freskas.

Nākamais pieturas punkts būs Učhisāras cietoksnis - augstākais Kapadokijas punkts(ieejas biļete tiek apmaksāta papildus). Tas slejas 60 metru augstumā. Kādreiz cietoksnis, kurš cirsts tiesi klintīs, lieliski pildīja šī reģiona aizsardzības fukcijas. Brīnišķīgs panorāmas skats paveras uz Kapadokijas reģionu no tā skata laukuma.

Turpinot mūsu ceļojumu, mēs apmeklēsim Pašabagas ieleju(ieejas biļete tiek apmaksāta papildus), kura ir pazīstama ar savām fantastiskajām ainavām un milzīgajiem tufa stabiem, kurus vēl dēvē par “akmens sēnēm”. Šajā ielejā mēs redzēsim visskaistākos un interesantākos veidojumus, ko vien var radīt daba, Apbrīnosim to formas un krāsas.

Kizilirmakas upe, pazīstama arī kā ,, sarkanā upe,, , ir viena no skaistākajiem Turcijas dabas objektiem. Šī lieliskā upe plūst caur gleznainajām ielejām un kalnu aizām, pa ceļam upe pārvar kalnu grēdas un veido ūdenskritumus ar ainaviskām kaskādēm. Kizilirmakas upes ūdenskritumi ir vieni no skaistākajiemTurcijā un piesaista daudz tūristu. Vārds "Kizilirmaks" tulkojumā no turku valodas nozīmē “sarkanā upe”. Šis nosaukums ir saistīts ar upes ūdens krāsu, kurai ir augsts dzelzs oksīda saturs, kas iekrāso tās ūdeņus sarkanā krāsā.

Pēc piesātinātās dienas mēs piedāvāsim iespēju ieturēt pusdienas (pēc vēlēšanās, par papildmaksu)

Dienas noslēgumā, mēs atgriezīsimies viesnīcā, kur jūs varēsiet atpūsties omulīgā vidē un atgūt spēkus jauniem piedzīvojumiem.

5. diena

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Šodien mēs dosimies uz apbrīnojamo Aksarājas pilsētu.

Aksarāja, dižs un sens tirdzniecības centrs, kas atrodas pie Lielajā zīda ceļa. Pastaigas laikā pa tās ieliņām un laukumiem varēsi ieskatīties šīs senās pilsētas vēsturē. Īpaši iespaidīga ir karavānu mītne Sultanhana, izcils 13.gs austrumu arhitektūras paraugs. Pēc aizraujošās ekskursijas Jums būs iespēja baudīt gardas pusdienas (pēc vēlēšanās par papildu samaksu) ar plašu vietējo ēdienu izvēli.

Ekskursijas turpinājumā dosimies uz Eskišehiru, kas atrodas gleznainā vietā pie Porsuka upes. Šī lielā pilsēta, kas atrodas pašā Centrālāzijas sirdī, lepojas ar savu bagāto kultūras un vēstures mantojumu. Jau vien pilsētas nosaukums pats par sevi liecina par tā nozīmi, jo “Eskišehīrs” turku valodā nozīmē “vecā pilsēta”. Kādreiz tā bija viena no agrās Osmaņu impērijas galvaspilsētām. Eskišehiras ielas, ēkas un pieminekļi vēl aizvien glabā daudzus pagātnes noslēpumus.

Nakts tranzīta viesnīcā.

6. diena

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Pēc numuru atbrīvošanas un sātīgām brokastīm jūs dosieties pastaigā pa Eskišehiras vēsturisko centru.

Viena no Odunpazaras rajona īpatnībām ir jaukie koka namiņi un keramikas ražošanas darbnīcas. Pastaigājoties pa šīs apkaimes ieliņām, jūs izbaudīsiet pagātnes atmosfēru un uzzināsiet vairāk par vietējo kultūru un tās tradīcijām. Apmeklējiet darbnīcas, kurās vietējie meistari demonstrē savu mākslu un rada apbrīnojamus keramikas izstrādājumus.

Tālāk mūsu ekskusija turpināsies caur pilsētas parku, kas ir īsts dārgums. Šeit jūs redzēsiet pili, kur tiek glabāti visu Turcijā zināmo arhitektūras pieminekļu elementi. Pēc aizraujošās pastaigas pa vēsturisko centru un parku - laiks pusdienām (pēc vēlēšanās, par papildmaksu)

Pēc pusdienām jūs dosieties uz Frīģijas ieleju, vēsturisko apgabalu, kas apbur ar savu skaistumu un daudzveidību. Šeit, vairāk nekā pirms trim tūkstošiem gadu, uzplauka varenā Frīģijas valsts. Jūs redzēsiet dievnamus, kas veltīti dievietei Kibelai, kapenes, kas ir izcirstas klintīs, un apjūsmosiet Romas un Bizantijas baznīcu varenību. Bet vispārsteidzošākais šajā ielejā ir pasakainās ainavas, kuras atgādina slaveno Kapodokiju.

Nakts tranzīta viesnīcā.

7.diena

Numuru atbrīvošana

Transfērs uz lidostu
Lidojums Stambula - RīgaCENĀ IR IEKĻAUTS
 • Lidojums Rīga-Stambula-Rīga
 • 6 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 • Rokas bagāža līdz 8 kg
 • Bagāža līdz 23 kg
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Pasažieru nodokļi
 • Ekskursija pa Bursas pilsētu
 • Ekskursija pa Ankaras vēsturisko centru
 • Ekskursija pa Kapadokiju
 • Ekskursija pa Aksarājas pilsētu
 • Ekskursija pa Eskišehiru
 • Ekskursija uz Frīģijas ieleju
 • Transporta apkalpošana
3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam) 918 €
Необходим перевод 0 €
Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā 230 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *