cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Jaungada sagaidīšana Valensijā GARANTĒTS

trip-pic
28. dec. - 1. jan.
5 dienas | Spānija
Pēdējā iespēja!
Palikušas 2 vietas!
Valoda - krievu
Baltic Ad Hoc (FlyMeAway)
no 799 € Rezervēt
Lidojums + Silken Puerta Valencia 4* viesnīca 799 €
Tiešais lidojums Rīga - Valensija - Rīga 399 €

Ceļojuma programma

Saule Valensijā spīd 300 dienas gadā un vidējā gaisa temperatūra ir +19 grādi. Labvēlīgo klimatu var lieliski izbaudīt 7 km garajās, zeltainu smilšu klātajās pludmalēs.

Trešā lielākā Spānijas pilsēta pēc Madrides un Barselonas ir Valensija, kas izvietojusies Vidusjūras krastā un valdzina ceļotājus ar lieliskiem laika apstākļiem, brīnišķīgām pludmalēm, plašu Vecpilsētu, lielisku moderno arhitektūru, spožiem muzejiem, vienu no pasaulē lielākajiem okeanārijiem un bagātīgākajiem zooloģiskajiem dārziem kā arī kulinārijas virsotnēm. 

Ceļojums uz Valensiju ir īpašs piedzīvojums un īsās brīvdienas kā reiz ir radītas, lai paspētu apskatīt gan arhitektūru, gan izgaršot paelju tieši tās dzimtenē.


                                         Jaungada sagaidīšana ValensijāTiešais lidojums Rīga - Valensija - Rīga

28.12.2023 Rīga 06.45 - 09.55 Valensija
01.01.2024 Valensija 21.00 - 01.55 Rīga

399 EUR: Cena par tiešo lidojumu uz Valensiju turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, bagāža (15 kg nododamā un 6 kg rokas)
799 EUR: Cena par tiešo lidojumu, transferu un 4 naktis 4* viesnīcā Silken Puerta Valencia divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 230 EUR

Modernā 4* viesnīca Silken Puerta Valensia atrodas līdzās Valensijas pilsētas stadionam Mestalla un 15 min. gājiena attālumā no Mākslas un Zinātnes pilsētas. Vecpilsēta atrodas 1 km attālumā. Tuvākā metro stacija atrodas apm. 400m attālumā un no tās metro 8 minūšu laikā aizvedīs viesus līdz Valensijas katedrālei. Attālums no viesnīcas līdz pludmalei ir apmēram 3km. Viesnīcas plašajos numuros ir gaisa koondicionētājs/apkure, bezmaksas bezvadu internets, satelītTV, fēns, seifs, minibārs. Brokastis, pusdienas un vakariņas var nobaudīt viesnīcas restorānā, kas piedāvā gan spāņu tradicionālos, gan Vidusjūras reģiona virtuves ēdienus. Dzērienus un tapas (uzkodas) var nobaudīt viesnīcas bārā. Viesnīcā pieejama arī maksas autostāvvieta. Rezervēšanai pieejamas istabas ar palikšanu vienai vai divām personām tajās. Informācija par Jaungada sagaidīšanas iespējām tiks nodrošināta rudens pusē.                                        Ekskursiju programma pēc izvēles

                                   Ekskursijas ir jāiegādājas pirms lidojuma!
                                               
Vietu skaits ierobežots!Valensijas pilsētas ekskursija

28.12.2023 11:30 no viesnīcas

Valensijas pilsētas ekskursiju sāksim ar Centrālā tirgus apmeklējumu. Tirgus aizsākums šajā vietā meklējams jau 1000 gadus atpakaļ, kad Valensijā valdīja arābi un cauri gadsimtiem līdz pat mūsdienām tas joprojām ir saglabājis pilsētas vitālā centra lomu. Šeit gan tūristus, gan vietējos diendienā apbur lieliskas kvalitātes svaigo produktu krāsas un smaržas un aizrauj svarīgas komerciālās dzīves vērošana. Ekskursijas laikā iepazīsimies ar būtiskākajiem Valensijas pilsētas tūristu apskates objektiem. Ieiesim Valensijas katedrālē un UNESCO pasaules kultūrvēsturiskā mantojuma sarakstā iekļautajā gotiskajā Zīda biržā. No ārpuses apskatīsim avangardisko slavenā spāņu arhitekta Santjago Kalatravas „Mākslas un Zinātnes pilsētas „ kompleksu, kas Valensiju izvirzījis pasaules modernās arhitektūras līdera pozīcijās. Ekskursijas ilgums ~4 stundas.

Cena: 50 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids, ieejas maksa Zīda biržā un Valensijas katedrālēŠativas un Denijas apskate - PĒDĒJĀS VIETAS!

29.12.2023 08:00 no viesnīcas

Dosimies apskatīt vienu no vēsturiskajām šī reģiona pilsētām Šativu. Tā bija pazīstama jau romiešu laikos ar lieliskiem linu izstrādājumiem, bet arābu laikos – kā viens no agrīnākajiem Eiropas papīra ražošanas centriem. Šeit apskatīsim pilsētas centrālo daļu ar, lielākoties, Renesanses laikmeta celtnēm, kā arī milzīgo 10. gs būvēto pili, kurai ir četri nocietināti vārti un 30 torņi. Pilij piegulošās aizsargsienas savulaik iekļāva romiešu laika pilsētu. Ekskursijas otrajā daļā viesosimies Denijā – kūrortpilsētā Vidusjūras piekrastē, kas saucas Baltais krasts (Costa Blanca). Lai arī pilsētu iemīļojuši pludmales atpūtas cienītāji, tai ir arī labi saglabāts vēsturiskais centrs kā arī 11. gadsimtā būvēta pils klints virsotnē, kas paver acīm plašu panorāmu uz pilsētu un jūru. Ekskursijas ilgums ~10 stundas.

Cena: 105 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids, ieejas maksa Šativas un Denijas pilīs, tramvajiņš Šativā, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)Vīna darītavas un Rekuenas apmeklējums - PĒDĒJĀS VIETAS!

30.12.2023 09:00 no viesnīcas 

Ekskursijas laikā apmeklēsim vietējo vīna darītavu, kur mums pastāstīs par vīna darināšanas kultūru un tradīcijām. Varēsim degustēt izmeklētus vīnus, kā arī tos iegādāties. Rekuena tika dibināta seno ibēriešu laikā un šeit dzīvoja arī romieši, tomēr tieši arābi bija tie, kas deva pilsētai sākotnējo vārdu “Rakana” (tulkojumā- stiprs, pašpaļāvīgs). Pilsēta, kas vēlāk tika nosaukta par Rekuenu, kļuva par vienu no vīnogulāju plantāciju un vīna darināšanas centriem. Pilsētas apkārtnes vīniem piešķirts D.O. – “nosaukums pēc izcelsmes”, apzīmējums, kas garantē vīna izcelsmi un kvalitāti atbilstoši reģionam un ko piešķir vīnam, kas ražots noteiktos Spānijas reģionos pēc visstingrākajiem prestiža produkta kritērijiem. D.O. uzraksts uz etiķetes ir vīna kvalitātes garantija. 

Pēc tam būs iespēja pastaigāties pa nelielo Rekuenas kvartālu La Villa, kas iekļauts Spānijas Nacionālā mantojuma sarakstā, pateicoties tā vēsturisko ēku kolekcijai. Šis aizsargsienu ieskautais kvartāls, sākotnēji bija pazīstams kā musulmaņu apdzīvota vieta un tika dēvēts par Alkazabu, Medinu vai Arrabali. Zem kvartāla atrodas vecākās reģionā atrodamās alas, kuras izmantoja kā patvērumu, vīna pagrabu un graudu uzglabāšanas noliktavu. Pastaiga alās dos ieskatu Rekuenas bagātajā vēsturē un interesantajā attīstībā. Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.

Cena: 105 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, Rekuenas alu apmeklējums, vīna darītavas apmeklējums un degustācija, pusdienas (ūdens vai vīns, vai alus; tēja vai kafija iekļauti)Apelsīnu audzēšanas saimniecības un Albufeiras Nacionālā parka apmeklējums
31.12.2023 08:45 no viesnīcas

Eskursijas pirmajā daļā dosimies uz 40km attālo Karkašentas reģionu, kas tiek dēvēts par apelsīnu audzēšanas dzimteni. Te mēs pastaigāsimies apelsīnu audzēšanas saimniecības dārzos un uzzināsim par citrusaugļu audzēšanu un tās vēsturi, pazīstamākājām šķirnēm, koku atzarošanu, potēšanu, ziedēšanu un dārzu apūdeņošanu. Apmeklēsim arī saimniecības noliktavu, lai iepazītos ar augļu atlasīšanu un kalibrēšanu. Mums tiks piedāvāta arī dažādu citrusaugļu degustēšana. Pa ceļam apstāsimies El Palmaras pilsētā, kas tiek uzskatīta par paeljas dzimteni, kur pusdienās vienā no šejienes pazīstamākajiem restorāniem, tiks piedāvāta iespēja nobaudīt visā Spānijā pazīstamo ēdienu. Tālāk ceļš vedīs uz Albufeiras ezeru, kur plānots izbrauciens ar laivu, bet pēc tam - tipiska vietējā mājokļa (Barraca) apskate. Albufeirā atrodas vieni no lielākiem un vērtīgākajiem piekrastes mitrājiem Valensijas provincē. 1986. gadā šī teritorija tika pasludināta par Nacionālo parku. Parkam ir nenovērtējama nozīme dabas aizsardzībā, jo daudzas dzīvnieku sugas, kas šeit mitinās, ir tuvu izzušanas robežai. Ekskursijas ilgums ~8 stundas.
Cena: 110 EUR
Cenā iekļauts:  transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa apelsīnu audzēšanas saimniecībā, brauciens ar laivu Albufeiras ezerā un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)


Jaungada vakariņas restorānā Merlot Chill & Cuisine
31.12.2023 21.00 restorānā Merlot Chill & Cuisine

Ieskandināsim Jauno 2024.gadu elegantajā restorānā Merlot Chill & Cuisine, kas ērti izvietojies tieši iepretim mūsu viesnīcai Silken Puerta Valencia. Programmā paredzētas vakariņas un neliels šovs. Ēdienkarti (šobrīd spāniski, vēlāk tiks papildināta ar anglisko versiju) skatīt šeit. Katram tiek piedāvāts bagātīgs klāsts uzkodu, savukārt no piedāvātājiem pamatēdieniem (gaļa vai zivs) katram iekārotais jāizvēlas savlaicīgi.Vakariņu cenā iekļautie dzērieni: ūdens, vīns, bezalkoholiski atspirdzinošie dzērieni, alus. Paredzēts arī welcome drink un  glāze dzirkstošā dzēriena (spāņu cava) tuvāk pusnaktij. Pēc vakariņu noslēguma tiem, kas vēlas restorānā uzkavēties ilgāk, dzērieni pēc iestādes cenrāža.Īpašs dresscode (ģērbšanās etiķete) nav paredzēts.

Lūdzam vērst Jūsu uzmanību, ka pamatēdiena izvēle (gaļa vai zivs) jāveic, rezervējot Jaungada vakariņas! 

Vietu skaits ierobežots!

Cena: 135 EUR
Cenā iekļauts: Jaungada vakariņas ar dzērieniem un šovu


Valensijas Mākslas un Zinātnes pilsētas apmeklējums

01.01.2024 14:00 no viesnīcas

Ekskursijā dosimies ar kājām, jo apskatāmā Valensijas daļa - 21. gs. avangarda stilā būvētā Mākslas un Zinātnes pilsēta, ko projektējis pasaulslavenais, Valensijā dzimušais arhitekts Santjago Kalatrava- atrodas tikai 15 min. gājiena attālumā no viesnīcas. Mākslas un Zinātnes pilsētas kompleksu veido četras milzīgas ēkas: prinča Filipes Zinātnes muzejs, kinoteātris un planetārijs, karalienes Sofijas mākslas pils jeb Valensijas opera un tā saucamais Saulessargs: skatu punkts, no kura var pārredzēt Mākslas un Zinātnes pilsētas ēkas ar celiņiem un dārziem. Ekskursijas noslēgumā apmeklēsim Okeanāriju - vienu no lielākajiem Okeanārijiem Eiropā, kura apmeklētāji tiek iepazīstināti ar mūsu planētas okeānu un jūru bagātībām. Ekskursijas ilgums ~4 stundas.

Cena: 60 EUR

Cenā iekļauts: krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļete Okeanārijā
                        Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!

Lidojums + Silken Puerta Valencia 4* viesnīca 799 €
Tiešais lidojums Rīga - Valensija - Rīga 399 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *