cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Atpūta Tenerifē ar ekskursijām

trip-pic
Meklēju izdevīgākos piedāvājumus.
Lūdzu uzgaidiet līdz 30 sekundēm!
⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃
⁃⁃⁃  Rezervēt

Ceļojuma programma

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā

Lidojums no Rīgas uz Tenerifi.

Apmešanās viesnīcā 3 *, atpūta.

Nakts viesnīcā.

2. DIENA

Apskates ekskursijas laikā Jūs iepazīstinās ar mūžīgā pavasara salu. Ik pēc 30 -40 kilometriem ainavas, daba un pat laika apstākļi radikāli mainīsies. Vienā dienā mēs apceļosim visu salu pa perimetru.

Mūsu pirmā pietura būs pilsētiņa - Santiago del Teide, kas atrodas pie Teno kalnu masīva pakājes, vīnadārzu un atdzisušas lavas veidojumu ielenkumā. Šeit, lauru koku ielokā, jūs apmeklēsiet vienu no senākajām baznīcām – San Fernando.

Nākamais mūsu programmas punkts būs slavenā Ikod de Loss Vinoss pilsēta, kuru pamatus 16.gs ielika spāņi. Pilsētas viduslaiku arhitektūra un mājīgā atmosfēra neatstās jūs vienaldzīgu. Tieši šeit aug slavenais pūķu koks , kurš tiek uzskatīts par vienu no vecākajiem dzīvajiem organismiem uz zemes.

Šajā pašā apkaimē atrodas vispopulārakie Tenerifes vīna pagrabi, kur var baudīt spilgtus vīna un liķiera garšu buķetes no visa arhipelāga, bet pauzes starp glāzēm mēs aizpildīsim ar kazas sieru un Moho mērci, ievārījuma un palmu medus degustāciju.

Pusdienas (tiek apmaksātas papildus)

Mūsu ekskursijas noslēguma punkts būs Candelaria - svētceļotāju centrs , no kura skatu laukuma paveras skaists skats uz okeānu. Pilsētas centrā atrodas grandiozā , Nuestra Señora de Candelaria baznīca kurā atrodas arhipelāga galvenā svētnīca - Virgen de la Candelaria statuja, savukārt krastmalā jūs sagaidīs 9 Tenerifes virsaišu statujas!

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

3. DIENA

Brīva diena.

Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Šo piesātināto ekskursiju droši var saukt par “Tūri pa divām galvaspilsētām”.

Santa-Krus-de-Tenerife - mūsdienu pavasara salas galvaspilsēta. Tās osta ir viena no nozīmīgākajām Spānijā. Santa-Krusas pilsēta atrodas Tenerifes austrumos. XIX gadsimtā pilsēta sāka strauji attīstīties: kuģi, kas devās uz Amerikas kontinentu, regulāri šeit apstājās pirms ilgā ceļojuma, un pateicoties tam ostas pozīcija pasaules navigācijas kartē ievērojami nostiprinājās. Tālāk mūsu ekskursija dosies uz San Andress , Plaija-de-Las-Teresitas – visgarākā salas pludmale ar baltajām smiltīm, kas atvestas no Sahāras. Visas ekskursijas laikā Jūs sagaidīs apburošas ainavas un visslavenākie skatu laukumi, pasakainie Laurisilvas meži -ar retiem augiem, neatkārtojama salas panorāma un skaistākie kalnu ceļi.

Mūsu ekskursijas pērle ir salas pirmā galvaspilsēta - Lagunas pilsēta. Tā ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā . Pēc Lagūnas tēla un līdzības vēlāk tika celtas daudzas koloniālās pilsētiņas visā Amerikas kontinentā.

Senlaicīgās bruģētās ieliņas, viduslaiku koloniālās pilis, katedrāle, daudzums restorānu, kafejnīcu un ekskluzīvu preču veikalu – viss minētais galvaspilsētas kolorīts būs mūsu ekskursijas dienas noslēgums.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

5. DIENA

Brīva diena.

Nakts viesnīcā.

6. DIENA

Brauciens uz Teides vulkānu ir īsts piedzīvojums. Kādreiz plūstošā, bet tagad sastingusī lava, izmirušie pelnu lauki, vulkānisko ainavu krāšņums, kas līdzinās Mēness un Marsa ainavām.

Mūsu ekskursijas laikā apmeklēsim vispopulārāko Spānijas nacionālo parku - Las Kanjadas. Krāsu daudzveidība, endēmiski augi, skatu laukums un, protams, visaugstākais Atlantijas okeāna punkts ir Teides vulkāns. Mēs dosimies uz milzīgā krāteri, kura apkārtmērs ir 80 km, pašā vulkāna katla centrā, kā to sauc vietējie iedzīvotāji, lepni stāv vulkāns Teide, kuras augstums ir 3718 m virs jūras līmeņa.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta

7. DIENA

Brīva diena.

Nakts viesnīcā.

8. DIENA

Transfērs uz lidostu

Lidojums Tenerife-RīgaCENĀ IR IEKĻAUTS
  • Pasažieru nodevas
  • Grupas vadītāja pakalpojumi
  • Lidojums Rīga -Tenerife - Rīga
  • Dzīvošana apart-viesnīcā 3* bez brokastīm 8 dienas/ 7 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā)
  • Rokas bagāža līdz 8 kg
  • Nododamā bagāža 23 kg
  • Ekskursiju brauciens uz Teides vulkānu
  • Apskates ekskursijas brauciens pa salu
  • Ekskursiju “Divu galvaspilsētu tūre”
  • Transporta apkalpošana
Dzīvošana apart-viesnīcā 3* bez brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā) 988 €
Оbligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās 210 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *