cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Tartu Ziemassvētku noskaņās GARANTĒTS

trip-pic
9. decembris
1 diena | Igaunija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Nikos Travel
no 30 € Rezervēt
Pamatcena 30 €

Ceļojuma programma

Ziemassvētku pilsēta Tartu piedāvā svētku spožumu un skaistus mirkļus ikvienam: baudi Ziemassvētku gaisotni omulīgās izrotātās baznīcās un interesantās darbnīcās. Apmeklē pilsētas centrālo laukumu, kur greznojas pilsētas lielākā egle, skan pazīstamas dziesmas un valda gadatirgus rosība. Nāc un izbaudi tradīciju burvību! 

07:00 izbraukšana no Rīgas. Pa  ceļam  pietura kafijas pauzei. Ierašanās Tartu. Dodamies apmeklēt zinātņu izklaides centru '' AHHAA TEADUSKESKUS'' , kur gan bērniem, gan pieaugušajiem būs iespēja piedalīties dažādos eksperimentos, iepazīties ar mūsdienīgām tehnoloģijām un izmēģināt tās. AHHAA Centrā Jūs izmēģināsiet pārsteidzošas lietas – izjutīsiet brīvo kritienu, nofiksēsiet un saglabāsiet savu ēnu uz sienas, dosieties ar liftu zemes dzīlēs un izbaudīsiet vēl ko citu aizraujošu! Centrs ir padomājis arī par mazajiem apmeklētājiem, izveidojot Dzīves zāli, kur  viesiem pavērās iespēja vērot, kā darbojas meža skudras un savu dzīvi sāk tikko izšķīlušies cālēni. AHHAA TEADUSKESKUS piedāvā arī dažādas ekspozīcijas, kas ievedīs Tevi zinātnes un tehnoloģijas pasaulē! Planetārijs. Dosimies ceļojumā Visuma klajumos un uz pasaules malu! Piedzīvojums sāksies uz mūsu planētas Zeme un ceļojuma laikā apciemosim dažādas planētas, lidosim starp zvaigznēm, aplūkosim Piena ceļu un citas galaktikas, līdz nonāksim līdz Visuma “malai”. Atpakaļceļā vēl iepazīsimies ar starptautisko kosmosa staciju ! Apskates ekskursija Tartu. Vakarā atgriešanās mājās.

Cenā iekļauts:
* Brauciens komfortablā autobusā;
* Gida - vadītāja pakalpojumi.

Papildus izmaksas:
* Personīgie izdevumi (t.sk. medicīniskā apdrošināšana);
* „AHHAA TEADUSKESKUS”: ieejas biļete 12 EUR (līdz 6 gadu vecumam- bez maksas)+ 5 EUR Planetārijs;
* Apskates ekskursija pa Tartu 6 EUR.


Programmas pasākumus Jūs varat izvēlēties pēc Jūsu vēlmes, piedaloties vai nu visos pasākumos, vai nu tikai dažos no tiem. 
Pamatcena 30 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *