cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Garantēts! KRAKOVA, VARŠAVA-LEĢENDU PILSĒTAS UN SLOVĀKIJA: Varšava, Veļička, Krakova, Augstie Tatri, brauciens ar plostiem pa Dunajecas upi, Čenstohova

trip-pic
21. - 24. jūnijs
4 dienas | Polija
Brīvo vietu skaits - 19
Valoda - latviešu/krievu
Ozolciems
no 209 €
265 €
Rezervēt
Pasteidzies! -56€
209 €
Viena vieta 265 €
Ar papildvietu 370 €
Agrās rezervēšanas akcija no 17.01. 209 €
Agrās rezervēšanas akcija (ar papildvietu) 269 €

Ceļojuma programma


Valstis: Polija, Slovākija
KRAKOVA, VARŠAVA – LEĢENDU PILSĒTAS UN SLOVĀKIJA
VARŠAVA – VEĻIČKA – KRAKOVA – AUGSTIE TATRI – KALNU VIRSOTNE “SKALNATE PLESO” - BRAUCIENS AR PLOSTIEM PA DUNAJECAS UPI – ČENSTOHOVA
4 dienas / Visas naktis viesnīcās
21.06. – 24.06.2024. 
Ceļojuma cena: € 265. 

1. diena. 21.06. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze. Varšava. Iepazīšanās ar Varšavas vēsturisko centru vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 10 €): Vecpilsētas tirgus un pils laukums, Sigizmunda kolona, Sirēnas strūklaka, karaļa pils. Varšavas centrs iekļauts UNESCO sarakstā. Viesiem Varšava liekās tik ļoti pazīstama, bet tai pat laikā noslēpumainā plīvurā tīta. Nakts viesnīcā 3* Krakovas apkārtnē.
2. diena. 22.06. „Krakova sirdij un dvēselei…”
Brokastis*. Piedāvājam doties Krakovas apskates ekskursijā vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 10 €). Vāvelas katedrāle var lepoties ar daudzām lieliskām statujām, kapelām un kapu pieminekļiem. Vāvelas pūķis, kurš apvīts ar leģendām un ir pilsētas simbols. Sv. Pētera un Sv. Pāvila baznīca 16.gs. sākuma iespaidīgākais baroka meistardarbs. Polijas slavenāko tirgus laukumu vidū neapšaubāmi izcilākais ir Krakovas plašais Rynek Główny, kurš atrodas vecpilsētas sirdī. Sv. Marijas bazilika ar diviem torņiem, ik stundas sākumā no šejienes atskan taures skaņas. Vadmalu tirgus ēka, celta renesanses stilā, kur iekšpusē pārdod tautas meistaru darinājumus un rotaslietas. Jagaiļa Universitāte ir trešā vecākā universitātes koledža Eiropā, kas ir dibināta 1364.gada. Šeit studējis Nikolajs Koperniks.
Brīvs laiks pilsētā, lai patstāvīgi iepazītos ar daudzajiem pilsētas muzejiem. Ieturēt maltīti kādā no daudzajiem vecpilsētas restorāniem, kuros var nobaudīt ne tikai poļu virtuvi, bet arī citu tautu virtuvi. Kad kultūra gana baudīta, var mesties pilsētas centra krodziņu un veikalu virpulī. Zinātāji stāsta, ka Krakovā izdodas pašas labākās iepirkšanās tūres. Tur atrodami gan mazi saloniņi ar neredzētām lietām, gan arī visu zināmo zīmolu veikali un iepirkšanās centri.
Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 10 €) uz Veļičku. Velička ir senākais sāls raktuvju apstrādes centrs, kas iekļauts UNESCO mantojumā. Viduslaiku kalnrūpniecības objekta apmeklējums, vietējā gida, krievu valodā pavadībā. Gadsimtu gaitā kalnrači zem zemes ir izveidojuši daudzas greznas zāles, kur absolūti viss ir izveidots no sāls: maziņās kapelas un plašās zāles, gleznainais pazemes ezers, visdažādākās skulptūras, statuetes, freskas un lustras - vesela pazemes pilsēta! Pēc raktuvju apskates iesakām iegādāties, kādu no suvenīriem, sāls lampu, pārtikas vai vannas sāli.
Vakarā atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Krakovas apkaimē.
3. diena. 23.06. „Augstie Tatri, nacionālais mantojums un kanjons...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 €) uz Slovākiju. Augstajiem Tatriem. Augstie un Zemie Tatri ir mazākais augstkalnu rajons pasaulē, augstākā ir Gerlaha smaile 2654 m. Labos laika apstākļos iespējams pacelties līdz Skalnate pleso (1751 m). Kalna virsotnē atrodas panorāmas skata laukums, no kura (labos laika apstākļos) paveras elpu aizraujošs skats uz Augsto un Zemo Tatru kalnu burvību. Laiks ceļā.

Aizraujošs brauciens ar plostu /labos laika apstākļos/ pa robežupi Dunajec, brauciena laikā varēsiet vērot upes kanjonu, redzēsiet dabas fenomenu – neskarto floru un faunu. Plostus vada nacionālos tērpos ģērbušies vīri. Pēc brauciena pikniks baudot nacionālos ēdienus, dzērienus. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Krakovas apkaimē.
4.diena. 24.06. „Ceļš mājup...”
Brokastis*. Agri no rīta izbraukšana mājup. Jasna Goras klostera kompleksa apskate Čenstohovā. Pusdienu pauze. Lietuva.Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība:
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma cenas.
• Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar tūrisma klases autobusu,
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 85 €,
• piemaksa par papildvietu autobusā 105 €,
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
• pilsētas sabiedriskais transports,
AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 3.60 € (65 - 69 gadu vecumā 7.20 €; 70 – 75 gadu vecumā 11.40 € )
AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana (ar COVID risku) 9.80 € (65 - 69 gadu vecumā 16.80 €; 70 – 75 gadu vecumā 26.00 € ).
AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana SENIORIEM (75+) 12.00 €

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Slovākiju 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Veļičku 10 €;
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 45 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 35 €, bērniem līdz 14 g.v. 30 €.

Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija Krakovā 10 €, ekskursija Varšavā 10 €, Veļička sāls raktuves 35€, 30€ (bērniem no 4-19.g.v.,), 2023.gadā mainījusies biļešu iegādes sistēma Veļičkas sāls raktuvēs - BIĻETES JĀIZPĒRK PIRMS CEĻOJUMA, Brauciens ar plostiem 20 €, Pikniks no 23 €, Pacēlājs kalnos 29 €, Uzmanību!!! Pilsētu nodokļi (city tax) no 1,50 līdz 12,- € par nakti no personas. 
2023. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
• LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
• Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
• Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 764210220, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                  Klienta paraksts

 

 

 

____________________________                           ___________________________

 

 

Pasteidzies! -56€
209 €
Viena vieta 265 €
Ar papildvietu 370 €
Agrās rezervēšanas akcija no 17.01. 209 €
Agrās rezervēšanas akcija (ar papildvietu) 269 €
Apdrošināšana 3.60 €
Apdrošināšana (65 g. - 69 g.v.) 7.20 €
Apdrošināšana (ar COVID risku) 9.80 €
Apdrošināšana (70 g. - 75 g.v.) 11.40 €
Apdrošināšana (senioriem 75+) 12 €
Apdrošināšana (65 g. - 69 g.v.)(ar COVID risku) 16.80 €
Apdrošināšana (70 g. - 75 g.v.)(ar COVID risku) 26 €
Piemaksa par izbraukuma ekskursiju paketi (bērniem līdz 14 g.)(bez ieejas biļetēm) 30 €
Ieejas biļete Veļičkas sāls raktuvēs(bērniem 4-19g.v.) 30 €
Ieejas biļete Veļičkas sāls raktuvēs 35 €
Piemaksa par izbraukuma ekskursiju paketi (bez ieejas biļetēm) 35 €
Piemaksa par single numuriņu 85 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *