cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Pavasara ziedu festivāls Baltijā - tulpju un narcišu svētki Pakrojas muižā Lietuvā! (19.05.) GARANTĒTS

trip-pic
19. maijs
1 diena | Lietuva
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Remiro travel
no 38 € Rezervēt
Cena 38 €
Bērns līdz 18 g. 26 €

Ceļojuma programma

Ceļojums visai ģimenei! Pavasara ziedu krāšņums Šauļos un Pakrojas muižā.

Pakrojas muižas barons reiz apmeklēja Nīderlandi, kur viņu sajūsmināja burvīgie ziedu paklāji... (Talsi-Tukums-Rīga)Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt savu iekāpšanas vietu.

 

19.05.2024. - svētdiena

Izbraukšana plkst. 7:15 no Talsiem, Brīvības ielas 17A (vecais universālveikals un restorāns “Kurzeme”), 7:30 no DUS “Circle K” pie Kandavas krustojuma~ 7:55 no Tukuma, Lauktehnikas pietura, 9:00 no RīgasZinātņu akadēmijas laukums, Elijas ielas pusē. Iespēja iekāpt arī citās pieturās pa ceļam...

Iespējams pieteikt iekāpšanu Jelgavā ~ plkst. 9:40 vai posmā Rīga - Eleja. Iekāpšanas vieta jānorāda, piesakoties ceļojumam!

 

Lietuviešu svētvieta - Krusta kalns. Mirklis iespaidīgajā svētvietā, kur vienkopus svētību un spēku dod tūkstošiem dažāda lieluma, dažādu materiālu krusti un krustiņi. Leģendas un vēsture.

 

Šauļi lepojas ar gājēju bulvāri - Viļņas ielu. Viens no senākajiem bulvāriem Eiropā. Pilsētas iedzīvotāju un viesu iecienītā kājāmgājēju iela rotājusies ar oriģinālu mazo arhitektūru! Pastaiga Viļņas ielā, vēsturiskajā centrā. Šauļu katedrāle, milzu lapsa… Neliela pastaiga pilsētā un brīvais laiks gājēju ielā. Līdzās „Rūtas” šokolādes veikals.

 

~ 14:30-18:00 Pakrojas muiža - senākā Lietuvas muiža, kurā muižas dzīve turpinās vēl mūsdienās. Lielāko muižas kompleksu Lietuvā rosīgajā 19.-20. gs. mijā veidojuši lepnie, turīgie vācbaltu baroni fon Ropi. Muižas ansamblī ietilpst 26 celtnes, kurās muižnieku dzīve aktīvi risinājusies 19. gs. beigās un 20. gs. sākumā. Pie senajām dzirnavām aplūkojams pilsētiņas simbols - Eiropā vienīgais piecu arku tilts pāri Krojas upei, celts 1821. gadā pēc romiešu tiltu celtniecības paraugiem. Pakrojas muiža iekļauta 18 pievilcīgāko kultūras tūrisma vietu sarakstā Eiropā.

 

Trešo reizi Pakrojas muižā notiks krāsainais un dabas atdzimšanas prieka pilnais pavasara ziedu festivāls! 10 hektāru lielajā muižas teritorijā ir iestādīti vairāk nekā 5 miljoni ziedu sīpolu, kas dažādos ornamentos rotās muižas plašo teritoriju un krāšņās ziedu paletēs iekrāsos katru soli un skatu festivālā. Šis nu jau trešo reizi rīkotais festivāls ir dzimis, cieši sadarbojoties ar Nīderlandes ziedu audzētājiem. Te acis priecēs vairāk nekā 250 veidu tulpju un citi izmeklētākie pavasara ziedi: narcises, hiacintes, muskares un citi.

Festivāla devīze: miljoniem tulpju un citu pavasara ziedu krāsas un smaržas. Ziedi un putni, mūzika un dejas muižā, kur viss darbojas.

Festivāla gastronomija. 3 muižas restorāni dažādām gaumēm, austrumu garšu tematiskā virtuve, omulīgā Tējnīca un Aptieka, karstie dzērieni un uzkodas… Muižas Aptieka piedāvās kafiju, tēju, atklāt spirta brūža darinājumus, cienāties ar gardiem desertiem.

 

Mājupceļš... Atgriešanās Rīga (~ plkst. 20:30) - Tukums - Talsi.


Cenā iekļauts:

 • autobusa pakalpojumi;
 • gida-grupas vadītāja pakalpojumi (latviešu val.).

 

Iespējamie papildu izdevumi:

 • Pakrojas pavasara ziedu festivāls: 15 EUR - pieaugušais / 12 EUR - bērns no 13 g., students, pensionārs, invalīds ar apliecību / 10 EUR - bērns no 7-12 g. / bez maksas - bērns līdz 6 g.;
 • piemaksa par papildu sēdvietu autobusā: 20 EUR;
 • suvenīri un citi personīgie izdevumi.

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: 

 • derīga LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra;
 • vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus: vārds, uzvārds, bērniem arī dzimšanas dati;
 • pilna ceļojuma summas apmaksa jāveic 3 dienu laikā no pieteikšanās dienas.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta saskaņā ar samaksas noteikumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

 

Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Papildu informācija:

 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams pakalpojuma sniegšanai ir 35 dalībnieki. Grupā plānoti 35-48 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro travel.
Cena 38 €
Bērns līdz 18 g. 26 €
Piemaksa par papildu sēdvietu autobusā 20 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *