cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Atpūta pie Argolīdas līča Grieķijā

trip-pic
Meklēju izdevīgākos piedāvājumus.
Lūdzu uzgaidiet līdz 30 sekundēm!
⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃
⁃⁃⁃  Rezervēt

Ceļojuma programma

Lidojums Rīga – Atēnas- Rīga.  Atpūtas ceļojums.
Tolo – savulaik klusais zvejnieku miestiņš pārvērties par vienu no iecienītākajiem Grieķijas kūrortiem. Kristāldzidri jūras ūdeņi, smilšu pludmale, tavernas un bodītes, kuru raibajā piedāvājumā ir viss atpūtai nepieciešamais. Tolo līcis, kalnu apskauts, rada sajūtu, ka esat pasargāts ne tikai no vējiem, bet arī no tūristu burzmas un kņadas. Saulei rietot, mazliet mistiski šķiet salu silueti jūrā... Liekas, ka tie kā noenkuroti kuģi gaida iespēju pietauvoties krastam, kur aicinājumu signalizē tavernās mirgojošie sveču lampioni...
Atpūta pie Argolīdas līča vai ekskursiju programma par papildu maksu. Mikēnas
– slavenie Lauvu vārti, ciklopiskie mūri un apļveida apbedījumu krāvumi. No Mikēnu pakalna paveras lielisks skats uz apkārtni. Nauplija – kādreizējā Grieķijas galvaspilsēta Argolīdas līča krastā, slavena ar gleznaino vidi, venēcieši to savulaik sauca par Austrumu Neapoli. Pāri pilsētai paceļas Palamidi cietoksnis, uz kuru var uzkāpt pa 857 pakāpienu augstām kāpnēm. Grieķu nacionālā dzēriena Ouzo fabrikas apmeklējums, iepazīšanās ar ražošanas procesu un degustācija. Epidauras arheoloģiskais ansamblis - no 4.gs. beigām p.m.ē. saglabājies grieķu teātris. Olīveļļas ražotnes apmeklējums – olīves jau no seniem laikiem ir grieķu virtuves lepnums un arī enerģijas avots, un izdzīvošanas garants ziemā. Atēnas – Atēnas un Tēzeja pilsēta, Rietumu civilizācijas šūpulis. Pāri pilsētai paceļas Akropole ar galveno akcentu – Partenonu, bet tās pakājē rāmi dzīvo 19. gs. pilsēta Plaka, kas ir galvenā tūristu pulcēšanās vieta ar suvenīru veikaliņiem un daudzām tavernām. Atēnu Akropoles apskate – uz klints iezīmējas Akropoles siluets: Partenons – dievietes Atēnas templis, Atēnas Nīkes templis, varenie vārti – Propileji, Erehteja templis un Akropoles muzejs. Korintas kanāls – 19. gs. 90. gados īstenots sens grieķu sapnis. Antīkā Korinta – vieta, kur divus gadus dzīvojis Sv.Pāvils un kuras iedzīvotājiem adresējis savas slavenās vēstules. Loutraki kūrorta apmeklējums pie Korintas līča un jūras velšu pusdienas. Nēmejas vīnu  darītavas apmeklējums un degustācija.  Brauciens ar motorlaivu Tolo līcī, uzmetot skatu Romvi salai un piestājot neapdzīvotajā Daskalio salā, kur baudīt peldi, pusdienas un laiskoties pludmalē.
ceturtdiena, 19.09.
Rīga – Atēnas – Tolo
• 09:10 pulcēšanās Rīgas starptautiskajā lidostā (iepretim airBaltic birojam)
• 11:10 – 14:25 lidojums Rīga - Atēnas (airBaltic lidojums)
• brauciens līdz viesnīcai Tolo, iekārtošanās viesnīcā

piektdiena, 20.09. – trešdiena, 25.09.
• atpūta pie Argolīdas līča vai ekskursiju programma
Iespējams iegādāties ekskursiju programmu katrai dienai (gids, radio austiņas, transports, ieejas maksas iekļautas cenā) Dalība ekskursijās tiek garantēta, ja pieteiksiet un apmaksāsiet to līdz 05.09.

ceturtdiena, 26.09.
Tolo – Atēnas – Rīga
• brokastis, brīvs rīts, izbraukšana no Tolo uz Atēnu lidostu
• 15:05 – 18:20 lidojums Atēnas – Rīga

7 naktis 3* viesnīcā FLISVOS www.flisvoshotel.gr
3* viesnīca atrodas atrodas TIEŠI PIE JŪRAS nedaudz uz austrumiem no Tolo centrālās daļas, kas ļauj saskatīt Romvi un Koronisi salas. Viesnīca ir ģimenes uzņēmums ar ilgi veidotām viesmīlības tradīcijām.
Viesnīcas aprīkojums: restorāns uz terases jūras malā, brokastu zāle, bārs, terase, privātā automašīnu stāvvieta
Istabas aprīkojums: TV, gaisa kondicionēšanas sistēma, personīgais seifs, WI-FI, fēns, balkons, ledusskapis

PIEMAKSA PAR KOMFORTU UN ATLAIDES
Vienai personai divvietīgā istabā - EUR 675
Bērnam līdz 11 gadu vecumam - EUR 625
Piemaksa par vienvietīgu istabu - EUR 200
Piemaksa par vakariņam (7 vakariņas, bez dzērieniem) - EUR 75
*Ēdināšanas pakalpojums pieejams, ja to piesaka un apmaksā visas personas, kas dzīvo vienā istabā!

CEĻOJUMA CENĀ ietilpst:
•lidojumi Rīga – Atēnas – Rīga (lidostu nodokļi, ēdināšana nav iekļauta);
•bagāžas pārvadāšana (rokas – 8 kg, nododamā – 23 kg);
•transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;
•7 naktis 3* viesnīcā , istabiņās ar duču un WC, brokastis;
•grupas vadītāja – gida pakalpojumi;
• ceļojuma apdrošināšana ar Covid-19 segumu (ceļojuma atcelšanas risks darbojas līdz 75 gadu vecumam). Iesakām noformēt un ņemt līdzi bezmaksas Eiropas veselības apdrošināšanas karti (EVAK).

CEĻOJUMA CENĀ neietilpst:
•ekskursiju programma;
•ēdināšana, izņemot brokastis;
•personīgie izdevumi, “paldies” personālam ~40 EUR

CEĻOJUMAM NEPIECIEŠAMIE DOKUMENTI:
LR pilsoņa pase vai ID karte, LR nepilsoņu pase, kas ir derīga līdz ceļojuma beigām.

PIETEIKŠANĀS CEĻOJUMAM:
Avanss - EUR 250
Otrā iemaksa līdz 19.07. - EUR 300
Pilna summa līdz 19.08. 
Ja minētas iemaksas nav izdarītas laikus, IMPRO patur tiesības jūsu rezervāciju anulēt, iepriekš par to nebrīdinot.

ATTEIKŠANĀS NO CEĻOJUMA:
Atteikšanās datums līdz 19.07. zaudētā summa EUR 150, pēc 19.07. EUR 250, pēc 19.08. visa summa.
Iemaksāto summu līdz 05.09. var pāradresēt citai personai, kura vēlas doties minētajā ceļojumā.

Ekskursiju programma

Cenā ietilpst: Impro gida pakalpojums latviešu valodā, transports (autobuss, minibusi, motorlaiva), vietējo gidu pakalpojumi angļu val. ar tulkojumu uz latviešu val., radio austiņas apskates objektos, ieejas maksas, degustācijas un pusdienas pēc programmas. Ekskursijas var tikt mainītas vietām (laika apstākļu vai citu no Impro neatkarīgu iemeslu dēļ).

piektdiena, 20.09.
• Mikēnas – slavenie Lauvu vārti, ciklopiskie mūri un apļveida apbedījumu krāvumi. No Mikēnu pakalna paveras lielisks skats uz apkārtni
• Nauplija – kādreizējā Grieķijas galvaspilsēta Argolīdas līča krastā, slavena ar gleznaino vidi, venēcieši to savulaik sauca par Austrumu Neapoli. Tās centrālo daļu veido bugenviliju ziedos slīgstošas, marmora plāksnēm klātas šauras gājēju ieliņas ar veikaliņiem un daudzām tavernām. Pāri pilsētai paceļas Palamidi cietoksnis, uz kuru var uzkāpt pa 857 pakāpienu augstām kāpnēm.
• grieķu nacionālā dzēriena – Ouzo fabrikas apmeklējums (jā, grieķi Metaksu nemaz tā nemīl, tas ir drīzāk tūristiem domāts brendijs, bet paši viņi labprātāk bauda Ouzo ar ledu), iepazīšanās ar ražošanas procesu un tradīcijām un, protams arī degustācija.
Ekskursijas cena 70 EUR; bērniem līdz 11.g.v.(ieskaitot) – 55 EUR

sestdiena, 21.09.
• Epidauras arheoloģiskais ansamblis – viena no visvairāk pazīstamajām svētvietām senajā Grieķijā, saistīta ar ārstniecības dieva Asklēpija kultu (4.-3. gs. pirms Kristus). Epidaura ir pasaulslavena ar unikālo no 4.gs. beigām p.m.ē. saglabājušos grieķu teātri, kas kādreiz varēja uzņemt ap 14 000 skatītāju un izceļas ar lielisku akustiku
• Olīveļļas ražotnes apmeklējums – olīves jau no seniem laikiem ir grieķu virtuves lepnums un arī enerģijas avots, un izdzīvošanas garants ziemā. Tad nu apmeklēsim Melas markas olīveļļas spiestuvi, kur iepazīsim olīvas ceļu no A līdz Z – no koka līdz eļļas pudelei un, protams, arī degustēsim labu olīveļļu.
Ekskursijas cena 70 EUR; bērniem līdz 11.g.v.(ieskaitot) – 55 EUR

svētdiena, 22.09.
• brauciens ar motorlaivu Tolo līcī, uzmetot skatu Romvi salai un piestājot neapdzīvotajā Daskalio salā, kur baudīt peldi un laiskoties pludmalē, kā arī BBQ pikniku un vīnu. Pēcpusdienā atgiešanās Tolo
Ekskursijas cena 70 EUR; bērniem līdz 11.g.v.(ieskaitot) – 45 EUR

pirmdiena, 23.09.
• Atēnas – viena no vecākajām pilsētām pasaulē, Atēnas un Tēzeja pilsēta, Rietumu civilizācijas šūpulis. Pāri pilsētai paceļas Akropole ar galveno akcentu – Partenonu, bet tās pakājē rāmi dzīvo 19. gs. pilsēta Plaka, kas ir galvenā tūristu pulcēšanās vieta ar suvenīru veikaliņiem un daudzām tavernām. Redzēsim ievērojamākos jauno Atēnu apskates objektus: kādreizējo karaļpili, tagad Grieķijas prezidenta rezidenci, un Grieķijas parlamenta ēku, pie kuras katrā apaļā stundā notiek sardzes maiņa, kas ir gluži kā baleta miniatūra
• Atēnu Akropoles apskate – uz klints iezīmējas Akropoles siluets: Partenons – dievietes Atēnas templis, Atēnas Nīkes templis, varenie vārti – Propileji, Erehteja templis un Akropoles muzejs.
Ekskursijas cena 90 EUR; bērniem līdz 11.g.v.(ieskaitot) – 70 EUR

otrdiena, 24.09.
• Korintas kanāls – 19. gs. 90. gados īstenots sens grieķu sapnis. 23 m platais kanāls šodien kalpo mazajiem kuģiem un jahtām kā īsākais jūras ceļš, kas savieno Jonijas un Egejas jūras.
• Antīkā Korinta – vieta, kur divus gadus dzīvojis Sv.Pāvils un kuras iedzīvotājiem adresējis savas slavenās vēstules
• Loutraki kūrorta apmeklējums pie Korintas līča un jūras velšu pusdienas (iekļautas cenā)
• Nēmejas vīnu darītavas apmeklējums – degustācija Argolīdas līdzenumā – jā, kā gan lai Grieķijā nebūtu labi vīni, ja viņu vīna darīšanas tradīcijas ir slavenas jau no antīkiem laikiem.
Ekskursijas cena 95 EUR; bērniem līdz 11.g.v.(ieskaitot) – 75 EUR

Pieteikšanās ekskursijām: Lai ekskursijās vieta būtu garantēta, tās jārezervē un jāapmaksā līdz 05.09.!
Ekskursiju norise atkarīga no interesentu skaita (nepieciešami vismaz 15 dalībnieki) ! Atsakoties no ekskursijas līdz 14 dienas pirms ceļojuma, jūs zaudējiet 10 EUR, mazāk kā 14 dienas pirms – visu summu.
BĀZES CENA 675 €
Bērns līdz 11 g (ieskaitot) 625 €
22.09. Daskalio sala ar BBQ līdz 11 gv. 45 €
20.09. Mikēnas, Nauplija līdz 11 gv. 55 €
21.09. Epidauras, olīveļļas spiestuve līdz 11 gv. 55 €
20.09. Mikēnas, Nauplija, ouzo 70 €
21.09. Epidauras, olīveļļas spiestuve 70 €
22.09. Daskalio sala ar BBQ 70 €
23.09. Atēnas un akropole līdz 11 gv. 70 €
24.09. Korinta, Loutraki, Nēmeja līdz 11 gv. 75 €
23.09. Atēnas un akropole 90 €
24.09. Korinta, Loutraki, Nēmeja 95 €
SGL piemaksa 200 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *