cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Tanzānija - Serengeti, Ngorongoro, Manjara un atpūta Zanzibāras salā GARANTĒTS

trip-pic
Meklēju izdevīgākos piedāvājumus.
Lūdzu uzgaidiet līdz 30 sekundēm!
⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃
⁃⁃⁃  Rezervēt

Ceļojuma programma

Lidojums Rīga – Kilimandžāro.
Aruša – tipiska Tanzānijas savannas pilsēta, kur atrodas kolorīts masaju cilts tirgus, bet virs pilsētas paceļas Meru vulkāna siluets. Kilimandžāro (5895 m) – Āfrikas atpazīstamākais simbols, kura siluetu nevar sajaukt ne ar vienu citu vulkānu pasaulē. Par Noasa šķirstu sauktais Ngorongoro nacionālais parks – tik daudz dažāda veida dzīvu radību dzīvo mazājā 20 km platajā vulkāna krāterī, padarot Āfrikas Lielā piecnieka fotomedības īpaši vieglas. Serengeti – nepārprotami Melnā kontinenta slavenākais nacionālais parks un Austrumāfrikas lielais piedzīvojums. Katru gadu šeit norisinās planētas lielākā dzīvnieku izrāde – antilopju un zebru lielā migrācija, kam pa pēdām seko Āfrikas plēsēju izlase. Manjara ezera nacionālais parks – nīlzirgi, krokodili, slavenās kokos kāpjošās lauvas un prāvas rozā flamingu kolonijas, kas, gluži kā Eiropas tūristi, labprātāk pavada augstos mēnešus siltajās zemēs. Lidojums Kilimandžāro – Zanzibāra. Indijas okeāna pērle – tropiskais Zanzibāras arhipelāgs, kas bieži tiek dēvēts par Garšvielu salām. Ekskursija pa Zanzibāras salu – antīkās persiešu pirtis, Mangapwani koraļļu ala un arhipelāga senā galvaspilsēta Stone Town (Akmens pilsēta). 5 atpūtas dienas tropiskajā, balto smilšu un kristāldzidrā Indijas okeāna ieskautajā Zanzibāras salā. Papildus ekskursijas: izbraucieni Indijas okeānā, delfīnu vērošana, lielie bruņurupuči Cietuma salā, snorkelēšana, garšvielu plantāciju tūre u. c.
Lidojums Zanzibāra – Rīga.

 
ceturtdiena, 14.11.
Rīga – Kilimanjaro – Arusha
• 09.30 pulcēšanās Rīgas lidostā (iepretim Air Baltic birojam)
• 11.45 – 16.05 lidojums Rīga – Stambula
• 19.30 – 02.40 lidojums Stambula – Kilimandžaro
• vīzu nokārtošana un robežas formalitātes, īss transfēŗs uz viesnīcu Arušā un atpūta
nakts lidmašīnā / ****viesnīca Arušā

piektdiena, 15.11.
Arusha – Manyara
• vēlā rītā dodamies ceļā – pārbrauciens uz Manjaras nacionālo parku (170 km)
• pēcpusdienā safari brauciens un foto medības Manjara ezera nacionālajā parkā
• Manjara nac. parks – divas trešdaļas parka aizņem ezers, kurā ļoti patīk plunčāties nīlzirgiem, bet tā krastos pastaigājas zebras un žirafes, bet paviāni un zilie mērkaķi lēkā pa koku zariem. Te mīt arī slavenās, kokos kāpjošās lauvas. Ziemas laikā ezeru par savu atpūtas kūrortu sauc prāvas rozā flamingu, lielo pelikānu un citu putnu kolonijas, kas gluži kā Eiropas tūristi labprātāk pavada aukstos mēnešus siltajās zemēs.
****tūristu lodža pie Manjaras nacionālā parka

sestdiena, 16.11.
Manyara – Serengeti
• pārbrauciens uz Serengeti nacionālo parku (190 km) – Tanzānijas lielo piedzīvojumu
• pēcpusdienu pavadīsim safari braucienā Serengeti nacionālajā parkā
• Serengeti – Melnā kontinenta nepārprotami slavenākais nacionālais parks. Kurš gan par to nav dzirdējis? 30 000 km2 lielajā platība var vērot Āfrikas sabiedrības krējumu – lauvas, ziloņus, leopardus, gepardus, hiēnas…kopā 70 lielo zīdītāju sugas. Katru gadu šeit norisinās planētas lielākā dzīvnieku izrāde – antilopju un zebru lielā migrācija (aprīlī dodas Kenijas virzienā un novembrī atgriežas Serengeti), kam pa pēdām seko Āfrikas plēsēju izlase.
****tūristu lodža pie Serengeti nacionālā parka

svētdiena, 17.11.
Serengeti – Ngorongoro
• agri no rīta turpināsim safari braucienu Serengeti nacionālajā parkā
• pārbrauciens uz Ngorongoro nacionālo parku (140 km), pa ceļam – Masaju cilts ciems
• pēcpusdienā safari brauciens Ngorongoro parkā. Ngorongoro nacionālais parks – Ngorongoro krātera mala ir skaista un iespaidīga, bet īstā parka bagātība slēpjas krātera iekšienē. To salīdzina ar Noasa šķirstu – tik daudz dažāda veida dzīvu radību dzīvo mazajā 20 km platajā krāterī, padarot Āfrikas Lielā Piecinieka fotomedības īpaši vieglas.
****tūristu lodža pie Ngorongoro nacionālā parka

pirmdiena, 18.11.
Ngorongoro – Arusha – Kilimajaro – Zanzibar
• pārbrauciens uz Arušu (180 km)
• Cultural Heritage Center – te iepazīsim vietējo Āfrikas mākslu, kultūru un rokdarbu klāstu
• transfērs uz Kilimandžāro lidostu ar foto pieturu, lai iemūžinātu leģendāro Āfrikas jumtu – Kilimandžaro (5895 m) kalnu no distances; lidojums uz Zanzibāras salu.
***viesnīca Amaan Bungalow

otrdiena, 19.11., sestdiena, 23.11.
Zanzibar
• 5 (piecas) atpūtas dienas Zanzibāras salā pie Indijas okeāna. Indijas okeāna pērle – tropiskais Zanzibāras arhipelāgs, kas bieži tiek dēvēts par Garšvielu salām. Zanzibārai ir bagāta vēsture. Savulaik to apmeklējuši sultāni, eiropiešu jūras braucēji un tirgotāji no malu malām, kas tīkojuši pēc dārgajām garšvielām, bet mūsdienās to iecienījuši tūristi, kas iekārojuši palmu ieskautās, baltās smilšu pludmales un bagāto zemūdens pasauli.
• par papildu samaksu iespējamas ekskursijas un ūdens aktivitātes – mazā Sandbank saliņa; delfīnu vērošanas kruīzs, arhipelāga salu kruīzs un snorkelēšana, izbrauciens uz gigantisko bruņurupuču koloniju Prison Island (Cietuma salā), Jozani Forest rezervāta pērtiķu tūre.
***viesnīca Amaan Bungalows Zanzibārā (Standard room)

svētdiena, 24.11.
Zanzibar
• ekskursija pa Zanzibāras salu. Aplūkosim slavenos garšvielu dārzus un arhipelāga seno galvaspilsētu – Stone Town. UNESCO cilvēces mantojuma sarakstā iekļautā Akmens pilsēta ir viena no kolorītākajām un interesantākajām vecpilsētām Āfrikā. Savulaik no šejienes tika pārvaldītas plašas teritorijas Austrumāfrikā un kontrolēta tirdzniecība Indijas okeāna baseinā, padarot šo pilsētu ļoti bagātu. Tās zelta laiki ir pagājuši, tomēr šaurajā ielu labirintā, koloniālajās celtnēs un kolorītajā tirgū var sajust seno laiku elpu.
• atpūta viesnīcā un brīvs vakars Stone Town pilsētā
***viesnīca Stown Town pilsētā / nakts lidmašīnā

pirmdiena, 25.11.
Zanzibar – Istanbul – Rīga
• ~02:30 īss transfērs uz Zanzibāras lidostu
• 05.35 – 13.40 lidojums Zanzibāra – Stambula
• 15.40 – 18.00 lidojums Stambula – Rīga

Piemaksa, ja vēlaties vienvietīgu numuru viesnīcās – EUR 625

Ceļazīmes cenā ietilpst
• lidojumi Rīga - Kilimandžaro un Zanzibāra - Rīga (caur Stambulu, ekonom. klase, 30 kg nododamā bagāža, ēdināšana).
• lidostu nodokļi; vietējais lidojums Kilimadžaro – Zanzibāra; veselības apdrošināšana; Tanzānijas vīzas izmaksas.
• naktsmītnes atbilstoši aprakstam (kopā 10 naktis) – ****lodge tipa naktsmītnes safari laikā un ***viesnīcas Zanzibārā (atpūtas dienās Amaan Bungalows) divvietīgos numuros ar WC un dušu (ar brokastīm izņemot 15.11).
• safari laikā brokastis, pusdienas un vakariņas, Zanzibārā tikai brokastis (kopā 10 brokastis, 4 pusdienas un 3 vakariņas).
• ieejas maksa ceļojuma programmā minētajos apskates objektos un parkos; IMPRO grupas vadītāja pakalpojumi.
• transporta pakalpojumi (pagarināti 4x4 džipi un autobuss) ceļojuma laikā un vietēja gida/šofera pakalpojumi.

Ceļazīmes cenā neietilpst
• ieejas maksa apskates objektos, kuri nav minēti programmā; dzērieni ēdienreizēs; pusdienas un vakariņas Zanzibārā
• dzeramnaudas un tamlīdzīgi maksājumi atbilstoši konkrētās valsts tradīcijām un tūrisma industrijas prasībām. Klientam jārēķinās, ka dzeramnaudas veidos papildu izmaksas vismaz 60 USD apmērā, kas jāsamaksā tiešajiem pakalpojumu sniedzējiem Tanzānijā.

Pieteikšanās ceļojumam
Avansa iemaksa - EUR 800
Otrā iemaksa līdz 13.05. - EUR 1500
Pilna summa līdz 01.09. 
• ja minētās iemaksas nav izdarītas laikus, IMPRO patur tiesības jūsu rezervāciju anulēt, iepriekš par to nebrīdinot

Atteikšanās no ceļojuma
Atteikšanās datums līdz 13.06. zaudētā summa EUR 400, pēc 13.05. EUR 1500, pēc 01.09. visa summa.

Vīzas
Ceļojumā jāņem līdzi 1 fotogrāfija (pases formāta), pase , kas izdota pēc 2007.gada 19.novembra un ir derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās datuma.

Potes
Pasaules veselības organizācija WHO iesaka potēties pret hepatītu A, B, difteriju, vēdertīfu, kā arī veikt profilakses pasākumus pret malāriju. Rekomendējama pote pret dzelteno drudzi. Savlaicīgi konsultējieties pie speciālistiem! Latvijas Infektoloģijas centra vakcinācijas kabinets- Rīga, Linezera iela 3, tālr. 67014560

Grupas sapulce
30. oktobrī 17.30 Rīgas Latviešu biedrības namā (pulcēšanās vestibilā)
BĀZES CENA 3 495 €
SGL piemaksa 625 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *