29 700 300
67 700 300
[email protected]
Tallinas iela 30, Rīga

Ungārija - Rumānija - Bulgārija - Turcija.

15. - 25. jūlijs
11 dienas | Bulgārija
Brīvo vietu skaits - 22
Valoda - latviešu/krievu
Fenikss ceļojumi
395 € Rezervēt
Viena vieta 565 €
Ar papildvietu 695 €
SPO cena no 03/04 līdz 25/06/2017 395 €

Ceļojuma programma

Ungārija - Rumānija - Bulgārija - Turcija
Egera, Miškoļctapoļca, Tokaja, Sigišoāra, Bukareste, Brana, Brašova, Nesebra, Saules Krasts, Stambula, Sibiu
 
11 dienas, visas naktis – viesnīcās
 
15/07 - 25/07/2017
 
1. diena
“Rīga – Ziemeļungārija”
Agri no rīta izbraukšana ar autobusu no Rīgas. Ceļš līdz Ungārijai. Nakts - viesnīcā Ungārijā.
 
2. diena
“Ziemeļungārija – Tokaja – Miškoļctapoļca – Egera – Ziemeļungārija”
Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās, par papildmaksu - brauciens uz termāliem baseiniem un Egeru. No rīta – Tokajas (Tokaj) vecpilsēta. Unikālo termālo baseinu klints alās apmeklējums Miškoļctapoļcā (Miskolctapolca). Iepazīšanās ar viduslaiku pilsētu Egeru (Eger), vīna reģiona centru. Viduslaiku un baroka stila ēkas, minarets, vīna degustācija vienā no Skaistās sievietes ielejas krogiem. Atgriešanās viesnīcā. Nakts - viesnīcā Ungārijā Tokajas apkaimē.
 
3. diena
“Ziemeļungārija – Sigišoāra – Centralā Rumānija”
Brokastis. Ceļš pa Ungāriju, Rumāniju. Transilvānijas reģions. Pastaiga Sigišoārā (Sighişoara/Schäßburg) – vienā no visskaistākajām un vislabāk saglabātajām Rumānijas viduslaiku pilsētām, grāfa Vlada Drakulas dzimtā pilsētā: Pulksteņu Tornis, Vlada Drakulas māja, Pauguru baznīca. Ceļš pa Rumāniju. Nakts - viesnīcā Rumānijā, Transilvānijas un Valāhijas robežreģionā. 
 
4. diena
“Centralā Rumānija – Brana – Brašova – Centrālā Rumānija”
Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās, par papildmaksu - brauciens uz Branu un Brašovu. Brana (Bran). Iespēja apmeklēt Branas pili, kuru dēvē par “Drakulas pili”. Brašova (Braşov/Kronstadt). Šo pilsētu dēvē par rumāņu Zalcburgu. Vēsturiskā centra gotiskā arhitektūra. Melnā baznīca. Brīvais laiks. Nakts - viesnīcā Rumānijā, Transilvānijas un Valāhijas robežreģionā.
 
5. diena
“Centralā Rumānija – Bukareste – Bukarestes apkaime”
Brokastis. Ceļš pāri Dievidkarpātiem (“Transilvānijas Alpiem”). Iekārtošanās viesnīcā Bukarestes apkaimē. Brīvais laiks.Pēc vēlēšanās, par papildmaksu – iepazīšanās ar Bukaresti. Rumānijas galvaspilsēta Bukareste (Bucureşti). Iepazīšanās ar pilsētu: Apvienošanas bulvāris – Bukarestes galvenais prospekts, Republikas nams, Uzvaras prospekts, bij. karaļu pils, Dimbovicas upes krastmalas, pareizticīgo katedrāle, vecpilsēta, Vlada Drakulas piemineklis. Brīvais laiks. Nakts - viesnīcā Rumānijā, Bukarestes apkaimē.
 
6. diena
“Bukarestes apkaime – Burgasas apkaime”
Ceļš pa Rumāniju, Bulgāriju. Bulgarija. Atpūta pie Melnās jūras. Nakts - viesnīcā Burgasas apkaimē.
 
7. diena
“Burgasas apkaime – Nesebra – Saules Krasts – Burgasas apkaime”
Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās, par papildmaksu - brauciens uz Nesebru un Saules Krastu. Bulgārija. Nesebras (Несебър) vecpilsēta, kas atrodas uz klinšainas pussalas. Tika iekļauta pasaules mantojuma sarakstā. Saules Krasts (Слънчев бряг) – vislielākā Bulgārijas kūrortpiekraste. 10 km gara un līdz pat 100 m plata pludmale. Atpūta pie jūras. Atgriešanās viesnīcā. Nakts - viesnīcā Burgasas apkaimē.
 
8. diena
“Burgasas apkaime – Stambula - Burgasas apkaime”
Brokastis. Brīvā diena. Pēc vēlēšanās, par papildmaksu - brauciens uz Stambulu. Stambula (İstanbul/Κονσταντινουπολη) – kādreizējā grieķu pilsēta Bizantija pie Bosfora jūras šauruma, vēlākā Bizantijas impērijas galvaspilsēta Konstantinopole, tagad lielākā Turcijas pilsēta. Pilsēta atrodas gan Āzijā, gan Eiropā. Apskates ekskursija Stambulā ar Sv. Sofijas katedrāles apmeklējumu. Tirgus. Bosforas šaurums. Brīvais laiks Stambulā. Nakts - viesnīcā Burgasas apkaimē.
 
9. diena
“Burgasas apkaime – Centrālā Rumānija”
Brokastis. Atpūta pie jūras. Ceļš pa Bulgāriju, Rumāniju. Nakts - viesnīcā Rumānijā, Transilvānijas un Valāhijas robežreģionā.
 
10. diena 
“Centrālā Rumānija – Sibiu – Dienvidpolija”
Ceļš pa Rumāniju. Īsa pauze Sibiu (Sibiu/Hermannstadt) pilsētas centrā. Ceļš pa Rumāniju, Ungāriju, Slovākiju. Nakts viesnīcā Polijas dienvidos.
 
11. diena
“Dienvidpolija – Rīga”
Brokastis. Polija. Lietuva, Latvija. Vēlu naktī no 11. uz 12. dienu - ierašanās Rīgā.
 
Cena:
€ 565  vienai personai, izvietojoties viesnīcās divatā vai trijatā
€ 170  papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās
€ 130  papildus maksa par dubultvietu autobusā (pēc vēlēšanās)
 
Cenā ietilpst: 
brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes **/*** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.
 
Papildus izdevumi: 
brauciens uz Egeru, Tokaju, Miškoļctapoļcu, ar vīna degustāciju – 40€, termālā peldvieta – 15€,  iepazīšanas ar Bukaresti - 15€, brauciens uz Branu un Brašovu - 45€ (ieskaitot ieejas biļeti Branas pilī), brauciens uz Nesebru un Saules Krastu – 30€, brauciens uz Stambulu - 65€, AAS Balta medicīniskā apdrošināšana – no 0.90€ diena
 
Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos – 20. 
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas polise Nr. 604151805 (AAS Balta). . 
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem. 
 
Viena vieta 565 €
Ar papildvietu 695 €
SPO cena no 03/04 līdz 25/06/2017 395 €
apdrošināšna 10.80 €
apdrošināšana +65.g 21.60 €
SNGLE 170 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!