29 700 300
67 700 300
Pamata+ekskursijas pakete 85 €

Ceļojuma programma

1 diena

Tikšanās no rīta ~00:30*  (precīzu vietu un laiku varēsi uzzināt 2 dienas pirms tūres sadaļā "Izbraukšanas grafiks")

Transfērs uz Tallinu. Ierašanās ostā. Iekāpšana uz prāmja Viking Line Tallina-Helsinki. Ierašanās Helsinkos. Ekskursija pa pilsētu.

Helsinki ar savu krāšņumu pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē jau kopš 16. gadsimta. Šeit Tev būs iespēja apskatīt tās daudzās ostas, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus. Šeit varēsi redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kaupahalli, kur varēsi nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu. Ceļojums turpināsies garām esplanādei – vietējo iedzīvotāju un Somijas galvaspilsētas viesu iecienītākai pastaigu vietai. Tev būs iespēja iepazīties ar pieminekļiem, kas veltīti tādām Somijai un Helsinkiem nozīmīgām personībām, kā Janam Sibeliusam, Aleksandram 2., senatoram Mišelinam, Snelmanam un daudziem citiem. Apskates ekskursijas laikā Tev būs iespēja savām acīm skatīt Somijas galvaspilsētas unikālo arhitektūru – slaveno Senāta laukuma ansambli, izstāžu zāli „Somija”, slaveno baznīcu kalnos. Brīvajā laikā varēsi apmeklēt 7 jūru muzeju „Jūras dzīve”, slaveno atrakciju parku „Linnamjaki”, naudas muzeju vai vienu no lielākajām Ziemeļeiropas pareizticīgo baznīcām. Brīvais laiks. Iekāpšana uz prāmja Viking Line (Gabriella/ Mariella). Iekārtošanās kajītēs. Atpūta uz prāmja. Izklaides un atpūtas iespējas uz prāmja Viking Line ir plašas. Te ir saunas ar baseinu, daudz veikalu, kafejnīcas, bāri, klubi, diskotēkas, kazino un konferenču zāle. Pēc vēlmes varēsi baudīt bagātīgas Skandināvu vakariņas (piemaksa 36 €).

2 diena

Pēc vēlmes varēsi ieturēt brokastis (piemaksa 3 - 10  €). ~ 10.00 ierašanās Stokholmā. Mantas droši varēsi atstāt kajītēs, jo atpakaļceļš tiks mērots tieši šajās pašās kajītēs. Pārgājiena ekskursija.

Stokholmas iepazīšana sāksies ar Vecpilsētu, pastaiga pa pilsētas senatnīgajām ieliņām - apskates vietas, karaļa pils (vienu no lielākajām karaļa rezidencēm Eiropā, kas pašlaik arī darbojas), bet brīvajā laikā Tev būs iespēja sagādāt suvenīrus mājiniekiem, apbrīnot unikālo zviedru virtuvi daudzajās kafejnīcās un restorānos, kā arī aplūkot goda sardzes nomaiņu pie pils. Tev arī būs iespēja doties uz kuģa muzeju (Vasa kuģis bija viens no lielākajiem un dārgākajiem 16.gadsimta kuģiem, kurš noslīka sava pirmā ceļojuma sākumā un zem ūdens pavadījis apmēram 300 gadus). ~16.30* došanās uz Helsinkiem. Pēc vēlmes varēsi baudīt bagātīgas Skandināvu vakariņas (piemaksa - 36 €).

3 diena

Pēc vēlmes varēsi ieturēt brokastis (piemaksa 3 - 10  €). Došanās uz Tallinu ar prāmi Viking Line Ierašanās Tallinā.

Pārgājienu ekskursija pa Vecpilsētu, kas iekļauta pasaules UNESCO mantojumā: šauras autentiskas ieliņas, iespaidīgs pilsētas mūris, aizsārgtorņi – Resnā Margarita, Garais Hermanis, Rātsnams, ģildes – pilnas ar Viduslaiku garu, kas padara Veco Tallinu par unikālu visiem senatnes cienītājiem. Došanās uz Rīgu. Ierašanās Rīgā vakarā.

Cenā iekļauts:

  • autobusa transfērs Rīga-Tallina-Rīga
  • vieta uz prāmja Viking Line maršrutā: Tallina-Helsinki, Helsinki-Tallina
  • vieta 4-vietīgā "С" klases kajītē Helsinki-Stokholma-Helsinki uz prāmja Viking Line (Gabriella/Mariella)
  • ekskursija Tallinā 
  • ekskursija Helsinkos 
  • ekskursija Stokholmā 


Papildus izmaksas: apdrošināšana, personīgie tēriņi, ieejas biļetes apskates un izklaides objektos

Iespējama piemaksa par kajītes klases maiņu (pēc vēlmes, kajītes pieejamību un cenas ir iespējams precizēt pie mūsu menedžeriem)

Pēc pieprasījuma tiek piedāvāta: izmitināšana „B” un „A” klases kajītē

В4 - 10 €/cilv А4 - 15 €/cilv
С3 - 15 €/cilv В3 -20 €/cilv  А3 - 25 €/cilv
С2 - 20 €/cilv В2 - 30 €/cilv А2 - 40 €/cilv
С1 - 40 €/cilv В1 - 60 €/cilv А1 - 85 €/cilv
___________________________ 

no 23.06 līdz 4.08 

„C” 
C3 – 10 €/cilv
C2 -  25 €/cilv
C1 – 60 €/cilv 
„B” 
B4 – 10 €/cilv
B3 – 20 €/cilv
B2 – 35 €/cilv
B1 – 80 €/cilv
 „A” 
A4 - 20 €/cilv
A3 – 30 €/cilv
A2 – 55 €/cilv
A1 – 120 €/cilv

Pamata+ekskursijas pakete 85 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!